reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

Hej, zapisałam się do szkoły rodzenia Sage Famme, pierwsze zajęcia od 10 lutego - może któraś z Was też będzie tam chodzić?
Co do warsztatów, to ja się wybieram, ale widzę, że one jednak będą w hotelu Quality na Kromera (akurat dla mnie fajnie, bo mieszkam blisko:)
 
reklama
Jak ni da rady z nikim zostawić to bierz go ze soba;) ogarniemy go jakoś ;) ile ma?


Niestety akurat w tym dniu ma przedstawienie w przedszkolu z okazji Dnia Babci i dziadka, a ja muszę pracować od 10 do 19:wściekła/y:.
We Wrocławiu jeszcze maja byc warsztaty Bezpieczny maluch jakos w marcu to może wtedy mi sie uda
 
Macie już podjętą decyzję gdzie rodzicie? Ja byłam przekonana, że na Kamieńskiego, zwłaszcza że mam tam naprawdę blisko, ale ostatnio nasłuchałam się mnóstwo pozytywnych opinii o Trzebnicy, zwłaszcza o tamtejszej opiece poporodowej i się zaczęłam wahać...
 
ja na borowskiej - mam rzut beretem :)

pierwszy raz rodzilam na kamienskiego - ale to drugi koniec miasta dla mnie - boje sie ze nie zdarze :p
 
Ja napewno na Kamieńskiego, mam najbliżej, pozatym rodziłam tam pierwszy raz i byłam zadowolona, i mam tez tam swoją położną, którą opłacam.
O trzebnicy też słyszałam ale zdecydowanie nie chciałoby mi sie tam jechać
 
Wrocławianki kochane!

Ponieważ jesteście ode mnie bardziej obeznane, chciałabym się Was poradzić - gdzie jechać w przypadku wcześniejszego porodu? Mieszkam we Wrocławiu ale zamierzam rodzić w rodzinnym miasteczku w zachodniopomorskim. Przeniosę się tam jednak dopiero pod koniec marca czyli w 36-37 tc, również ze względu na to że nie ma tam dobrej opieki nad wcześniakami jak i wszelkie komplikacje odsyłane są do Szczecina, więc póki mała nie będzie donoszona - bardziej ufam wrocławskim specjalistom :tak:
No właśnie - tylko gdzie? Pewnie jakby się coś działo (odpukać) to i tak wezwę karetkę, ale chciałabym mimo wszystko wiedzieć, gdzie zostaniemy objęci najlepszą opieką? Pytam też pod kątem spakowania torby, bo wiadomo każdy szpital ma swoje wytyczne...

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie! :-D
 
Hej, czy któraś z Was będzie na tych warsztatach mamapyyta w piątek? Ja ostatecznie nie wiem czy się pojawię bo być może szykuje mi się wyjazd do rodziców w piątek rano. Jak teraz nie pojadę to chyba już potem przez jakieś pół roku tam nie pojadę więc ostatnia szansa..
 
reklama
Do góry