reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

reklama
Hej :-) właśnie dołączyłam do grona forumowiczek i od razu chcę się do Was przyłączyć (lepiej późno niż wcale )
Widziałam pytania o szpital - jeśli z maluszkiem wszystko będzie ok to wybieram się do Trzebnicy. Już tam rodziłam (wrzesień 2012) i generalnie jestem zadowolona (mimo innych planow mialam cc i przeprowadzenie go o 22 w niedzielę nie było żadnym problemem, sam zabieg szybki, blizna ładna, opieka nienajgorsza). Podstawowy minus to tylko jedna sala do porodu rodzinnego (trafilam na zajętą).
To tyle w ramach powitania :-)
 
_zuzanka
xuser-online.png.pagespeed.ic.KccwCy-6Th.png
- witamy :)
ranhita
user-offline.png.pagespeed.ce.NmJek8_sKn.png
mojeboje
xuser-online.png.pagespeed.ic.KccwCy-6Th.png
- ja też się wybieram na warsztaty i tak się właśnie zastanawiam jak się umawiamy? ;) konferencja zaczyna się o 12.00 więc może się spotkamy przed hotelem Quality System np. o 11.50? co wy na to? :)
 
Hej, postaram się tak być, chociaż mogę się ciut spóźnić, więc jakby coś to nie czekajcie na zimnie;) Jakby co będę w pasiastej tunice, szarych leginsach i beżowym swetrze.
 
reklama
hej dziewczyny :) warsztaty ogólnie ok choć na temat szczepień czy przygotowania do porodu za wiele się nie dowiedziałam, fajnie było jak zajęcia prowadził Zawitkowski oraz położna Elżbieta Lech, dostaliśmy też jakieś gazetki i ulotki takie tam pierdoły ;) może inne dziewczyny coś więcej napiszą.
Najfajniejsze było to, że mogłyśmy się spotkać w realu z mojeboje :-)
i tak się ostatnio zgadałam z ranhita że może w końcu wszystkie razem się gdzieś spotkamy na mieście... i stwierdziłyśmy że im szybciej tym lepiej ;-) wstępnie wybrałyśmy termin - środa 12.02 o godz. 12.00 w Cafe Bema (Bolesława Drobnera 38) - co Wy na to? Może nie wszystkie jeszcze jesteście na zwolnieniu więc możemy spotkać się w godzinach popołudniowych czekamy na wasze propozycje... :-)
pozdrowionka i mam nadzieję do zobaczenia :happy2:
 
Do góry