reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

To w takim razie jeżeli żadna nie jest chętna to my z aknello idziemy na maluszkowe zakupki;) buziaczki
 
reklama
Hej, dajcie znać jak było na spotkaniu:) No i mam nadzieję, że zaplanujecie jeszcze kolejne to z chęcią wtedy wpadnę.
 
Wypilysmy herbatke zjadlysmy pyszne rogaliki przygotowane przez aknello i poszłyśmy na spacer po lumpeksach;) zakupiłysmy pare dziecięcych ciuszków i to na tyle;)) postaramy sie za jakis tydzien lub dwa zorganizować następne spotkanko;)
 
Ja bym sugerowała następna datę 25 luty(wtorek)co wy na to? Jaka godzinka Wam pasuje?
 
Czy spotkanie 25 lutego doszło do skutku? Jakby co to ja od teraz będe już na zwolnieniu więc jeśli będzie jakieś spotkanie to się mogę zjawić:)
 
Nie doszło;( nikt sie nie odezwał;/ ale postaram sie następne zorganizować jakoś za tydzien albo dwa..;) bo jak narazie to sie kuruje;) pozdrowionka
 
Taaak ja wraz z aknello;) jak cos to dawajcie znac kto idzie i moze w końcu uda nam sie wczesniej umowic;))
 
reklama
Do góry