reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;)

Hej, ja jeszcze pracuję, więc mi nie bardzo pasuje taka godzina:( Ale może kiedyś w innym terminie jeszcze uda się z Wami spotkać.

Co do warsztatów to też najbardziej podobały mi się prezentacje Zawitkowskiego oraz pani, która mówiła o laktacji, aż jej uwierzyłam, że się na pewno da karmić i każdy problem z laktacją da się rozwiązać. W paczkach była m.in. płyta Zawitkowskiego promująca jego książkę, jakieś próbki wkładek laktacyjnych i ulotki na temat karmienia piersią itp.
Na początku warsztatów był mój mąż, który liczył, że czegoś ciekawego dowie się na prezentacji o szczepieniach, niestety była kiepska, mało konkretów, najpierw historia szczepień a potem uzasadnianie tego, że ludzie nie chcą szczepić jakimiś błędami w rozumowaniu i pracy mózgu, zamiast jakichś merytorycznych argumentów:/ Co ciekawe, po prezentacji mój mąż złapał tego lekarza i okzaało się, że w rzeczywistości ten lekarz miał trochę inne, bardziej "luzackie" podejście do szczepień, a do samej prezentacji został wyznaczony w ostatniej chwili i robił ją tak "na kolanie". Tak więc moim zdaniem było kilka ciekawych momentów, ale niestety większość prezentacji była albo nudna albo niedopracowana.
 
reklama
Kochana a do której pracujesz? Moze umówimy sie popołudniu? Na która najwcześniej dałabys rade?
 
Hmm trudno powiedzieć, u mnie to jest zmienne ale tak między 16-17 powinnam dać radę.
 
To ok to wstępnie ten sam termin ale godz 16;) jakbyś sie spóźniła to poczekamy na Ciebie;) ktos jeszcze moze w tym terminie?dziewczynki pisać mi tu szybciutko;)
 
To ok to wstępnie ten sam termin ale godz 16;) jakbyś sie spóźniła to poczekamy na Ciebie;) ktos jeszcze moze w tym terminie?dziewczynki pisać mi tu szybciutko;)


Kurcze akurat 12 .02 pracuje do 18, mi by pasowało 13 lutego ale tez do godz popołudniowych bo o 16 musze odebrac synka z przedszkola
 
Ostatnia edycja:
Sorki ,ze tak mieszam, ale w tym tygofdniu jednak bede na zwolnieniu, niestety powodu przeziebienia. Nie chcialabym Was pozarazac wiec moze jednak lepiej w nastepnym tygodniu jesli to nie problem?
 
Dziewczynki ja z aknello spotykam sie dzis w cafe Bema na pogaduszki o godz 16;) kto ma ochotke poplotkować to zapraszamy ;))
 
reklama
Do góry