reklama

Kwietnióweczki z Żor i okolic

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez Anula19, 11 Grudzień 2005.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Anula19

Anula19 Aktywna w BB

Witam dziewczyny poszerzam nasz ród i pytam czy jest ktoś z Żor?
    Ja mam termin na 17 ale to jest takie niepewnwe bo ja obliczyłam na 13.Niestety nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka ale bardzo się ciesze że mogę sie z wami podzielić nowościami i poczytać o was :laugh: :angel:

2. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Ja jestem kwietnióweczką tylko częściowo z Żor. Teraz mieszkam w Legionowie, ale do Żor jeżdżę regularnie do rodziców. No i cała miła licealna młodość w Żorach... Ach... :)

3. reklama
  4. Anula19

Anula19 Aktywna w BB

Widze że nie jestem sama z Żor miło.
       Może nadarzy się okazja i kiedyś będziemy mogły sie spotkać fajnie by było gdyby ktoś jeszcze doszedł.Pozdrawiam.

5. OLAola

OLAola Początkująca w BB

HELLO TEŻ MAM TERMIN NA KWIECIEŃ I JESTEM Z żOR :) TERMIN MIĘDZY 14 A 19 ALE Z MOICH OBLICZEŃ TO BĘDZIE 14. POZDRAWIAM

6. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

14 sama mam urodziny, a termin na 16. Kto wie, może będę miała niepowtarzalny prezent na urodziny?
    Będziecie rodziły w Żorach? Słyszałyście jakieś opinie o porodówce?
    Ja chyba jednak nie pojadę na Wielkanoc do rodziców i zdecyduję się rodzić w Warszawie, bo tu mam lekarza.

7. Anula19

Anula19 Aktywna w BB

Hej a jakie okolice??
    Hej ja jestem z korfantego ale obecnie meszkam na ksiecia a wy??

No ja sie zastanawiam co z porodem ale teraz obawiam sie tego co bedzie z malenstwem dopiero 24 tydzien a ja mam dziecko ulozone do

porodu bardzo nisko.

8. ewcia1981

ewcia1981 Gość

HEJ JESTES ????MOJ GG TO 6955675 POGADAMY TAM OK

9. ewcia1981

ewcia1981 Gość

JA TEZ JESTEM Z ZOR I ZA TYM SPOTKANIEM.JAK KTORAS RODZI W ZORACH POWIEM CO SPAKOWAC NAJLEPIEJ

10. reklama
  11. OLAola

OLAola Początkująca w BB

Cześć dziewczyny. Chodzicie już na szkołę rodzenia??? Jeśli można wiedzieć to gdzie? Ja zamierzam chodzić do Kinesis ale dopiero jutro się umówię na pierwsze spotkanie.

12. Anula19

Anula19 Aktywna w BB

Hej mam Twój nr gg jak będę to pogadamy.Ewcia ok.pozdrawiam

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum