reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Żor i okolic

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Anula19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2005
Postów
58
Witam dziewczyny poszerzam nasz ród i pytam czy jest ktoś z Żor?
Ja mam termin na 17 ale to jest takie niepewnwe bo ja obliczyłam na 13.Niestety nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka ale bardzo się ciesze że mogę sie z wami podzielić nowościami i poczytać o was :laugh: :angel:
 
reklama
Ja jestem kwietnióweczką tylko częściowo z Żor. Teraz mieszkam w Legionowie, ale do Żor jeżdżę regularnie do rodziców. No i cała miła licealna młodość w Żorach... Ach... :)
 
                      Widze że nie jestem sama z Żor miło.
        
ange0012.gif
   
   Może nadarzy się okazja i kiedyś będziemy mogły sie spotkać fajnie by było gdyby ktoś jeszcze doszedł.Pozdrawiam.
 
HELLO TEŻ MAM TERMIN NA KWIECIEŃ I JESTEM Z żOR :) TERMIN MIĘDZY 14 A 19 ALE Z MOICH OBLICZEŃ TO BĘDZIE 14. POZDRAWIAM
 
14 sama mam urodziny, a termin na 16. Kto wie, może będę miała niepowtarzalny prezent na urodziny?
Będziecie rodziły w Żorach? Słyszałyście jakieś opinie o porodówce?
Ja chyba jednak nie pojadę na Wielkanoc do rodziców i zdecyduję się rodzić w Warszawie, bo tu mam lekarza.
 
Hej a jakie okolice??
Hej ja jestem z korfantego ale obecnie meszkam na ksiecia a wy??

No ja sie zastanawiam co z porodem ale teraz obawiam sie tego co bedzie z malenstwem dopiero 24 tydzien a ja mam dziecko ulozone do

porodu bardzo nisko.
 
JA TEZ JESTEM Z ZOR I ZA TYM SPOTKANIEM.JAK KTORAS RODZI W ZORACH POWIEM CO SPAKOWAC NAJLEPIEJ
 
Cześć dziewczyny. Chodzicie już na szkołę rodzenia??? Jeśli można wiedzieć to gdzie? Ja zamierzam chodzić do Kinesis ale dopiero jutro się umówię na pierwsze spotkanie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry