reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowi tatusiowie :)

reklama
Maarta Asiun ja czekalam na ten moment niespelna poltora roku wiec i wy sie doczekacie:yes:Ja mysle,ze Jacek dobrze zaczol bo jak odejda pieluchy i zacznie sie nocnik to dopiero wasz Rafal i Jacek beda sobie w ....pluc ze wczesniej na pieluchach nie zaczeli:yes::yes:wtedy dopiero zobacza zycie ;-)a na pewno soe przytrafi,ze was nie bedzie i wtedy im powodzenia zycze:-)
 
Vici jak Rafał sam zostawał z Antkiem to kilka razy miał sytuacje ze musiał go przewinąć, wiadomo mus to mus, więc raz poprosił o pomoc sąsiadkę, a innym razem jak próbował go przewinąć to wysmarowane było wszystko w g..... posciel i podłoga. Ale raz mu sie udało bo od razu włozył Antka do brodzika. :-D
 
Damian od poczatku przewijal mala - chyba nawet czesciej mu sie to zdarza niz mi ;-) Nie wyobrazam sobie, aby nie uczestniczyl w tym waznym zadaniu. Dostalby ochrzan i zaraz by elegancko przewijal :-D:-D
 
Jacek tez bierze Victora pod prysznic i juz:yes: tyle ze potem i tak ze 3 chusteczki uzywa dla zasady:-DAle z sasiadka twoj Rafal jest the best normalnie rozbawilas nie hehe chyba bym padla jak by moj tak zrobil oj juz widze twoja mine jak sie dowiedzialas po prostu git:yes::yes:
 
On zrobi wszystko żeby tylko samemu tego nie dotykać,:tak: a że sąsiadka też młoda mamusia więc odbyło sie bez problemów.
 
U nas jest tak, że Rafał przebierze małego jak mnie nie ma, nie zależnie od zawartości pieluszki i całkiem dobrze mu to idzie, ale jak jestem w domu to trudno go do tego namówić:-(
 
Vici z tym nocnikiem to strasznie zabrzmiało, a zupełnie nie rozumiem :eek:
Ja odpukać przewijam może jedną pieluszkową kupkę na tydzień lub dwa (jak nie mamy w pobliżu nocnika). Poza tym jestem Julkowi niezmiernie wdzięczna, że woła, bo to cholernie ułatwia sprawę. Przyznam, że od czasu nocnikowania sama wyszłam z wprawy w przewijaniu pieluszek z zawartością.
 
Vici nie strasz dziewczyn bo wcale z nocnikiem nie jest tak strasznie jest o wiele lepiej niz z pielucha.
I na co narzekaja te wasze chlopy niech sobie pomysla jaki jest problem z czyszczeniem dziewczynki jak zrobi kupcie, normalnie zalamka i wyzsza szkola jazdy nie to co z chlopakiem, wyczyscic tylko pod jajkami przy pachwinach itd....
 
reklama
Ale ja nie chcialam straszyc absolutnie nie tylko po rozmowie z paroma facetami dowiedzialam sie,ze to u nich sieje postrach wola pieluchy zmieniac jak podcierac pupe po nocniku czy ubikacji.Nie wiem dlaczego.Jacie ja nawet nie pomyslalam,ze to moze przestraszyc:-( jak tak zabrzmialo to przepraszam
 
Do góry