reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

Ktosia,
ja też łyknęłam jakieś przeciwbólowe przed założeniem. Ból do zniesienia, bardziej się bałam, że będzie bolało niż faktycznie było. Generalnie nic strasznego jak się ma za sobą dwa porody;-)
 
reklama
ale sie ciesze :-)
bylam u poloznej... wszystko pieknie,,, krew mi zbadali, wage... cisnienie... pogadalismy sobie o tym jak sie zyje po porodzie..... ponarzekalam na moje miesnie te na dole a po badaniu ginekologicznym wyszlo ze wlasnie mam mocne miesnie i generalnie wszystko w swietnej formie

no i zrobilismy test ciazowy.. bozzz az mialam koszmary senne ze jestem znowu w ciazy a nie chce... test zrobilismy bo ja mialam spirale zakladac a ze my z m nie lubimy kondomow to bylo ryzyko ze a noz widelec nastepny bejbik....:eek: ale nie uffff :-p

i mam... zalozona.. nic nie bolalo!!!!! juhuuuu a tak sie balam.. wzielam dwa panadole i dwie nospy przed wizyta :sorry:
na 5 lat swiety spokoj :rofl2: rewelka... zyc nie umierac..seksic sie na maksa :-Dtataratatataaaaaa
 
Do góry