reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

kurka:wściekła/y: wszystkie spodnie są na mnie za małe. A 4m-ce to stanowczo za długo na chodzenie nadal w spodniach ciążowych:dry: jak tylko się uda ruszam na zakupy i przynajmniej 2 pary spodni muszę sobie sprawić. Już mam dość chodzenia w tych rzeczach ciążowych.
 
reklama
arwenka ja spodnice i sukienki nosze i tez cholera trzeba bedzie cos kupic bo te ciazowe rzeczy dzis z najwieksza przyjemnoscia wlozylam do pudla :-p , ale jeszcze zaczekam 2 tyg z zakupkami, bo moze brzuszek sie zgladzi zeby te spodnie potem za duze za chwile nie byly :dry: , rozgladalam sie natomiast za bluzkami i kurcze zdalam sobie sprawe jak przez karmienie piersia wybur sie zaweza zeby cycka latwo bylo wyciagnac:dry:
 
M-ktosia masz rację, żeby za chwilę te spodnie nie okazały się za duże:dry: może to dobry pomysł jeszcze się wstrzymać. U nas na kiecki niestety jeszcze zbyt chłodno, ale też spódnice mam biodrówki i nawet nie chce ich przymierzać, żeby sie nie denerwować. Z bluzkami -fakt - musi się ramiączko ściągać, albo rozpinać z przodu, bo inaczej trzeba całą bluzkę z siebie zdzierać do karmienia. Co w domu nie ma znaczenia, raczej będzie miało w miejscu publicznym. A i te stare moje bluzeczki i koszulki jakoś tak w biuście cisną. Ojjj mam nadzieję, że jakoś się do tego przyzwyczaję, albo to przejdzie, bo narazie działa mi to na nerwy.
 
ja narazie też chodzę w tych rzeczach co w ciązy i nawet nie mierzyłam jeszcze nic z przed by sie nie wystraszyć:szok:
 
ja po domu chodze w spodniach dresowych i koszulce na ramiaczkach. A na "miasto" to zakladam spodnie ciazowe.
Juz bym sobie cos kupila, ale tez czekam az brzuszek sie wchlonie.
 
No fakt, z tymi biodrami to porażka !!!! Mogły się poszerzyć na zawsze !!!!!!:wściekła/y: U mnie spodnie wchodzą ale nie dopinam to chyba znaczy ze ok.... i czekam aż brzuszko się całkowicie spłaszczy... No i robię brzuszki jak mi mała pozwoli w miarę regularnie... wychodzi tak co 2 dni średnia... he he he A i pompki damskie aby trenować te mięśnie które odpowadają zapodtrzymywanie piersi, coby się nie wyciągnęły do ziemi....:baffled: :-D ;-)
 
hehe ja tu chciałam o połogu poczytać w Wy o ciuchach;):-):-):-D

Gratuluje wszystkim świeżo upieczonym mamom!!:D
 
blimka ale to jest bardzo istotna informacja, zeby sobie uswiadomic ze po porodzie ciazowe ciuchy beda wisialy a te z przed ciazy to za male i trza sie przygotowac tez i psychicznie ze jestesmy piekne nawet i w pologu :elvis:

a tak poza tym to u mnie 2 tygodnie wlasnie minely od porororodddu i nie moge uwierzyc ze mi sie to wszystko przydarzylo, doprawdy nie wiem jak to malenstwo sie miescilo u mnie w brzuszku :confused:

szwy jeszcze nie rozpuszczone ale juz prawie :baffled:
moge w koncu siedziec na normalnym krzesle, kolko ratunkowe schowalam do szafy :-p
okresik wciaz trwa ale sie konczy :dry:
cycuchy sie zsynchronizowaly z potrzebami maluszka, troszke boli jak sie zasysa, ale to juz bulka z maslem w porownaniu do tego co bylo...:cool2:

idac za przykladem madzialenki zaczne dzis robic brzuszki bo jeszcze ponad 10 cm do zrzucenia w pasie,
madzialenka a ile tych brzuszkow robisz dziennie ???
 
no i dziś kupiłam sobie specjalny pas po cc.....założyłam i czuję się jak przed ciążą, skóra nie wisi jak u kangura:-D
 
reklama
KASIRKA A GDZIE KUPILAS TEN PAS ? bo mi to sie tez chyba taki przyda poki skora wisi:-(
co do ciuchow to w 90procent przed ciaza nadal schowane jest w szafie bo albo w nie nie wchodze(spodnie) albo sa zbyt opiete i przy karmieniu niepraktyczne(bluzki).Jednak za duzo nowych rzeczy kupowac nie chce bo nie bedzie mnie to mobilizowac to zrzucanie kilogramkow -tak sobie to przynajmniej tlumacze...
a co do bioderek tp chyba sie poszerzyly na stale-w ogole jakos figura sie zmienila-proporcje jakies inne:tak:
 
Do góry