reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

...w zeszłym tygodniu już taka sobie wydzielinka ...nawet nie krew a ostatnio lekkie krwawienie znów...
... chyba to nie okres:szok:

z córcią to po 6 tyg. wrócił...
 
reklama
Kurcze Hana31 ja sie tak zastanawiam czy napewno nic tam sie u ciebie zlego nie dzieje, skoro mowisz, ze krwawienie ustalo a teraz znowu sie pojawilo.... moze zadzwon albo pojdz do lekarza, albo niech cie polozna chociaz zbada.
 
to sie zestrachałam:szok: ... poczekam jeszcze parę dni i zobaczę ...
mam nadzieję,że wszystko oki:tak:
 
Tez mam taka nadzieje. moze to faktycznie okresik, ale czy to mozliwe zeby tak szybko
 
Hana mam nadzieje że wszystko ok będzie :tak:
Ja jestem prawie 6 tygodnie po porodzie (w piątek będzie pełne 6 tygodni) i juz mi nic nie leci. Wszystko jest ok.
Ale od wczoraj czuje się tak jakbym miała dostac okres ale jeszcze nic leci tylko takie uczucie dziwne.
Waga stoi w miejscu i cwicze od tygodnia - wczoraj zrobiłam już 100 brzuszków i pare innych cwiczen które robiłam zawsze prezd ciążą.
Kreska na brzuchu nadal jest.
 
Hana ja mam to samo, juz miałam malo i takiej rozcienczonej krwi, a od kilku dni znów wiecej... Ale to napewno nie okres..:no: Wkurza mnie to...:wściekła/y:
 
A u mnie wszytsko się zagoiło,krewka nie leci tylko troszQ taka dziffna wydzielinka i tak jak Sami mam czasami okrutne wrażenie że lada moment dostane okres a tu nic :-) hehe już nie pamietam jak to jest jak się ma okres hehe no ale mam nadzieje że brzuchol nie będzie mnie bolał tak jak przed ciążą bo czasami to się z bólu zwijałam :wściekła/y: ..
 
No to czas na mnie od porodu minelo 4 dni krocze mnie nie boli,kregoslup takze siedziec moge bez problemow,nawal pokarmu mam juz 2 dni ale dzielnie z nim walcze i jest juz lepiej.Wydzielina jak to okreslil wczoraj lekarz z domieszka sluzu leci mi juz malo,W sumie boli mnie tylko macica (w czasie ciazy uwierzyc nie moglam opowiadania ze przy drugim bardziej boli ale teraz to moge potwierdzic) a APAP mi nie pomaga i w sumie to moja jedyna dolegliwosc.
 
reklama
Hana na wszelki wypadek do lekarza idz bo lekarz mi powiedzial ze gdyby krwawienie sie na nowo pojawilo to do lekarza mam isc na wszelki wypadek a takze jesli zaczna mnie bolec nogi albo w odchodach beda duze skrzepy krwi
 
Do góry