reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

reklama
no to może ja pierwsza:-D

będę tu zaglaać:tak:
jak się ktoś pojawi przywitam;-)

zaczął się nowy rozdział w życiu mam kwietniowych 2007:tak:

jakby jakaś zabłąkana kwietniowa owieczka się znalazła to zapraszam:tak:
 
Hejka kobietki.
Jestem wreszcie po długiej nieobecności. Jak nam piorun walnął to przez tydzień nie miałam internetu i telefonu stacjonarnego, ale już jest i będę mogła poczytać co u Was.

W pracy jazda taka, że nie miałam czasu nawet neta odpalić.

A weekendzik spoko. Mamusia miała urodzinki 60 - te i wczoraj imprezowaliśmy. Objadłam się znów jak bąk i oczywiscie jak zwykle wałówa na wynos. :tak:Dziś nie gotuję obiadu :-D.
Na razie uciekam do małej miłego popołudnia.
 
Hej a co to się tu powyrabiało w ogóle :szok:

Dlaczego ten temat ma tylko 3 strony i gdzie się podział topik z rodzinami i imieninami mamuś kwietniowych?
Wiem że KTOSIA miała urodzinki a poniewaz nie mam gdzie to tu składam:

Najserdeczniejsze życzenia samych uśmiechów, dużo radości i pogody ducha, żadnych trosk i zmartwień, żadnych kłopotów z dzieciaczkami i wszystkiego naj naj z okazji urodzin.
 
reklama
Do góry