reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

reklama
Witajcie kwietniówki 2007! Chciałabym się do Was przyłączyć, jeżeli oczywiście pozwolicie? Mój synuś urodził się 24 kwietnia 2007 roku. Ale jestem mamą już dwójki szkrabów, ponieważ 15 stycznia 2009 roku przyszła na świat moja córcia! Potem opowiem więcej, jeżeli mnie przyjmiecie! Aaa i mam pytanie, czy macie wątek zamknięty, czy tylko otwarty dla wszystkich? Pozdrawiam kwietniówka 2007 i styczniówka 2009!
 
Witam, jeśli jest tu jeszcze kto.

Może mnie ktoś oświeci co się na tym forum powyrabiało i gdzie są wszystkie kwietniówki? Wątki poznikały, czy je przeniosłyście na zamknięte odcinając mnie tym samym od możliwości pisania i czytania :-:)-:)-(.

Witaj Justyna - na razie to chyba niewiele się dowiesz, przynajmniej ja niewtajemniczona w wydarzenia ostatnich dni, ale pisz śmiało ja na pewno poczytam z chęcią co u Ciebie. Też będę miała drugiego szkraba w grudniu :tak:.
 
justyna z wrześni witam serdecznie w naszym gronie

lastrada jak Ty się czujesz z fasolką?

ja dziś wybywam do mamy na kilka dni więc nie wiem czy będę miała jak zajrzeć

pozdrawiam wszystkie serdecznie
 
hejka.u nas pogoda do du...bylismy u kolezanki mielismy pozwiedzac ale pada i pada wiec innym razem moze sie uda:tak:teraz obiadek trzeba zjesc,i posprzatac:tak:
KASIRKO-milego wypadu do mamuski:tak:
LASTRADA-wlasnie jak tam sie czujesz?do kiedy masz zamiar pracowac?
JUSTYNA-witaj w naszym gronie:happy:
 
witaj justyna... i jak sie zyje z dwoma malymi szkrabami?

dziekuje lastradko za zyczonka...spoznione ale szczere ;-)...ja moge urodzinkowac codziennie :-)
a no widzisz .. pewne zmiany...

milej nocki
 
hej,my dzisiaj do 10 00 pospallismy:tak:m nas obudzil telefonem,tak to pewnie jeszcze bysmy spali,pewnie prze te pogode.pochmurno i wietrznie:baffled:chyba w domku pozostaniemy dzisiaj:tak:
 
Hej babeczki, ale tu pustki.

Kasira- na razie czuję się w miarę dobrze, trochę mnie podbrzusze bolało ostatnio szczególnie jak chciałam gwałtownie wstać to aż mnie zginało wpół taki ból mnie łapał, ale byłam u gina i nie stwierdził nic niepokojącego. Dostałam zwolnienie na 3 tygodnie o które i tak chciałam go prosić bo przecież jutro nad morze jedziemy :tak:. Pobyczę się, poodpoczywam, oby tylko nie lało.

Ala - ciąża to nie choroba bedę pracować do końca, jeżeli oczywiście bede się dobrze czuła. Może ostatni miesiąc wezmę już zwolnienie, żeby się przygotować i zorganizować.

A tak w ogóle to się pakuję:tak: i już się doczekać nie mogę.
 
reklama
LASTRADA miłego wypoczynk,też bym najchętniej gdzieś wyjechała,nad wodę i się pobyczyła ...oby pogoda wam dopisała ;-)

Młody śpi więc buszuję na necie ... pozatym standard nic się nie dzieje,sprzatanie,gotowanie,prasowanie (czeka jeszcze na mnie ) ... Dobranocka
 
Do góry