reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

Witam dziewczyny!
Przepraszam ze tak zniknelam, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Przykro mi i zamierzam jesli pozwolicie do Was powrocic, bo juz mi sie po nocach sni to forum. Tak wyszlo ze poszlam do pracy, toche czasu zajelo mi zaaklimatyzowanie sie, nie mialam do niczego glowy i ciagle bylam zmeczona. Ale juz jest ok, ogarnelam wszystko i jest ok. Mam nadzieje ze sie nie gniewacie aczkolwiek rozumiem jesli nie bede spowrotem mile widziana. Stesknilam sie za Wami i to jest fakt.

Jesli dostane Wasze blogoslawienstwo to popisze co u nas. Pozdrawiam serdecznie :-)
 
reklama
czesc
czesc kasienka23:-) pisz pisz co u Was--- normalnie az się niepokoiłam---pisałam no kom---ale chyba masz inny nr


ja wrociłam juz ale zaraz smigamy na weselicho:-)

mozna powiedziec ze urlop dopiero się zaczął bo.................... dziciary u dziadków:-D

pozdrawiam
 
witam

lastrada to dobrze że wszystko ok z fasolką, udanego urlopu

hana jak po weselu? głowa nie boli?;-)

kasiu witaj i zapraszam do innych wątków
 
czesc:-)

kasirka - a głowa bolała:sorry: jednak alkohol swoje robi - wczesniej czy pozniej - migreny się nabawiłam:sorry: a dzis juz smignelam do apteki i nabyłam na migrene i juz jest oki:tak:
lasti - miłego odpoczynku:tak:

pozdrawiam
 

Hej kochane,

Tak jak Kasia nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, może dłuższy urlop .... też od BB ;-)!!!
A teraz jakieś regulaminy, brak dostępu do zamkniętego i nawet nie wiem za jaki paragraf wyleciałam :szok:.... !!! ;-)
 
Cześć dziewczynki nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta:zawstydzona/y: Miałam dużo na głowie ale może się postarałam być bardziej regularnie u was.:tak:U nas Ok Alusia rozrabia, dużo mówi i chce rodzeństwo wiec mam nadzieje ze niedługo będę mogła wam podac jakies wiesci :laugh2: Ja wkoncu zrobilam prwko wiec soebie śmigamy z Alutką autkiem :tak: Teraz bede na 4 roku doktoranckiego badanka skończone wiec powinnam wziaść sie za pisanie pracy i egazminy ale nie mam natchnienia:szok::-)

Madziallenka wyleciałas pewnie z zamknietego za to co ja czyli nieregulrne wizyty albo nieobecnosc powyzej pół roku lub coś takiego:-(
Wiec tyle u mnie w skrócie
:-)
Pozdrawiam was wszystkie i przesylam buziaczki
:-);-)
 
hej dziewczynki

monika --- madziallenka --- miło Was widzieć:tak:
widziecie dziewczynki............. brakowalo was - kazda z nas jest zajęta ale czujemy sie jak rodzinka z którą warto się chociazby przywitac:tak:powiedziec co u nas--- monika się w ogóle wyłączyła a Ty madziu ino czytałaś co u nas i tyle...

a chcecie do nas w ogóle wrócić czy to tylko taki zryw z powodów wiadomo jakich.............:sorry:


junior wyszedł na ogród...
o matko --- jak ja jestem zmęczona---mam wszystkiego dosyć:-(
 
czesc kobietki..u na swszystko oki,wreszcie naeta nam podlaczyli,takze teraz moge pisac:tak:wekeend oki,m pracowa,za to poniedzialek i wtorek mial wolny wiec wybylismy do parku:tak::happy:
HANIU-jak tam twoje zmeczenie?
MONIA-hej,witam:happy:
MADZIALENKO-czesc:happy:
uciekam do m do lozeczka,jutro cos napisze:happy:
 
Heja,

No pewnie, że chcę wrócić!!!!!!
Powodów jest duuuuużo, w tym to że chciałam sie Wam meeeeeeega wyżalić, a tu zamknięty zamknięty :szok:;-)na amen!

Co muszę zrobić, aby sie wkupić ponownie w Wasze łaski???:eek::tak:

Jakiś kryzysik mam mały, takie przemęczenie materiału czy coś! Może depresja pourlopowa, nie wiem ....
Mała już bunt dwulatka chyba przechorowała, teraz natomiast jak mamy sie ubrać to troszkę czasu nam to zajmuje, jej np. majtki nie pasują do bluzeczki....No i weż tu bądź mądry człowieku....:szok:

Ściskam Was wszytskie moooocno!:-)
 
reklama
Cześć ja tak samo jak Madziallenka chciałabym wrócić, bo tak jak Hana powiedziała jesteśmy jak rodzina i cały czas myślałam, ze mogę wrócić, wkońcu byłam od początku, dlatego jak można sie wkupić w łaski;-) Kurcze nawet najważniejszy wątek (czyli ten) już nie jest taki sam:-(

Pozdrawiam was serdecznie:tak::-)
 
Do góry