reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

rybka_24

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2006
Postów
3 045
Miasto
Bydgoszcz
witam bardzo milutko na nowym i tak sympatycznym watku :laugh:

witam przyszłe mamy ciocie rodzeństwo i wszytskich zainteresowanych tym co sie u kwietniówek 2007 dzieje i dziać bedzie ;D

oby było nas jak najwiecej i obysmy wszystkie kwietnia szczęśliwie doczekały czego wszytskim życze

MY MAMY TERMIN NA 11 KWIETNIA
 
reklama
Z wielką przyjemnością dopiszę się do tej listy. Jestem już po raz drugi kwietnióweczką. Córcie urodziłam 18 kwietnia 2002, a teraz mam termin na 08 kwietnia 2007, ale kto wie może data 18 kwiecień się powtórzy:)
 
Kochaniutkie, jestem juz po 1 polowie cyklu
napastuje meza codziennie
poprosze o fluidki abym dolaczyla do Was.....................
 
Trzymam kciuki!
Oby było Was coraz więcej! Ech! kwiecień to piękny miesiąc...
36_2_25.gif
 
bardzo dziekujemy
ja od gin wróciłam nadal leki zastrzyki i lezenie
a na 15.55 lece na usg
takze teraz mały odpoczynek

anusia witam cie i tu :laugh:
 
Hej Rybeńko,
biedna jesteś z tym leżeniem, ale warto się poświęcić. Ja za to aktywnie pracuję i jak się uda to hchiałabym chodzić do pracy do 8 miesiąca, a potrm może trochę poleniuchuję. Chociaż jak jest już jeden szkrab w domu to trudno mówić o leniuchowaniu.
 
reklama
my po usg i wyzycie

wynik brzmi

trzon macicy powiekszony w całości, zawiera spłaszczony pecherzyk ciążowy GS 3,7mm

gin mówi że mam chuchać dmuchać i leżeć i czekać ale może sie nie udac bo pęcherzyk nie jest taki jak powiniwn być

nastepna wiztya 21

to tyle u nas

anusia

nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszcze

MUSI SIE UDAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry