reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

Witam babeczki.

Dziś wróciłyśmy znad morza. Było super 15 dni w tym tylko pól dnia deszczu i 3 dni pochmurne (nawet niecałe). Plaży to już miałam wczoraj wręcz dosyć szczególnie, że dostałyśmy z moją mamą uczulenia na słońce na koniec pobytu, ale poza tym cudnie było. Nawet woda w Bałtyku znośna (jak ja już odważyłam się zanurzyć i popływać to można wręcz powiedzieć że ciepła). Odpoczęłam i opaliłam cialko a teraz idę się poprzytulać do M bo się stęskniłam za nim okropnie.

Madzialenka, Kasia, Monika witam Was ponownie - stara ekipa wraca na BB:tak:
- ja już się trochę wkupuję w łaski i jeszcze nic, więc z tym dostępem na zamknięte to musicie się uzbroić w cierpliwość, a do tego nasz MOD - Anetka gdzieś przepadła :confused:(chyba szuka zaginionych wątków ;-))


Dziękuję też wszystkim dobrym duszkom, które życzyły nam pięknej pogody i udanego wypoczynku bo jak widać takie życzenia mają moc magiczną:-).

postaram się tez wstawić jakąś fotkę, ale nie wiem kiedy?

 
reklama
czesc laseczki,fajna mam pogode dzisiaj,umowilam sie z kolezanka na spacerek z dziecmi:happy2:
LASTRADA-super ze wyjazd sie udal,ze odpoczelas:happy2:
 
Witam w czwartkowy poranek, bo widzę że tu niedługo już nawet pies z kulawą nogą się nie pojawi.

U nas pada i jest brrrrrrrrr. Pogoda barowa. Siedzę przed komputerem w pracy i ziewam. Ech co dobre szybko się kończy, brak mi wakacyjnego słonka i lenistwa, spania do dziewiątej itp.....
Po tych 3 tygodniach na zwolnieniu dzień stał się krótszy i rano jak trzeba wstawać jest szaro, niedługo będzie całkiem ciemno :-(, a jeszcze niedawno świeciło mi słońce do sypialni o poranku. Buuuuuu nie lubię wstawania w środku nocy, Ela też nie. Byle do wiosny.

pozdrowionka
 
LASTRADA-no niestety jesien za pasem,mas zracje byle do wiosny...a ty jak sie czujesz?brzuszek juz duzy?
milej nocki zycze wszystkim
 
witam

ja mało znów przez ten siostry pobyt w szpitalu z bliźnietami...ciągle tam siedzę i jej pomagam więc brakuje czasu na neta :confused:

lastrada fajowo że urlop udany , najważniejsze że pogoda byłą super!!
 
reklama
Hej kobietki.
Dziś już środa a ja od rana we wspaniałym nastrju i chyba nic nie jest w stanie tego dziś zmienić.

Pozdrawiam Was.
 
Do góry