reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

Witam deszczowym porankiem!:sorry2:

Monika - pewnie że planuję, ale czekam na "dobry" moment, który na razie gdzieś czai się w bardziej lub mniej odległej przyszłości. Troszkę się obawiam jak by to było... :confused:
Ale....spotkałyśmy się ostatnie w Wawie z Niczką - trójeczka maluszków, Stjepką - dwa bąble i Anetką 2 bąble i widzę, że świetnie można sobie radzić z większą grupką!

Mam nadzieję, że weekend przegoni te ulewy!

Pozdrawiam wszystkich słonecznie!
 
reklama
hej kwietnioweczki :-)

leje jak z cebra, bedziemy gnic w domu, bo folii na wozek brak, trzeba bedzie w koncu zamowic, jesien nadchodzi :sorry2:

MADZIALLENKA z dwojka jest wesolo :-)

ide malego gloda nakarmic, buziaki :-D
 
cześć dziewczynki my byliśmy kolo 11 na dworze bo miałam napad nudności, wiec Ala na tym skorzystała bo siedziałyśmy 1,5 godziny na placu zabaw i bawiła z dzieciaczkami. Jak wróciliśmy poszła spać a ja zrobiłam obiadek. Teraz ogląda bajkę i pewnie zaraz też pójdziemy na dworek bo u nas ładnie ale chyba na wieczór też będzie lać bo strasznie duszno.:tak:
Madziallenko to do roboty 3 lata miedzy dziećmi to dobra różnica tak mi sie wydaje, dlatego sie zdecydowaliśmy:-D
Witam resztę dziewczynek i przesyłam buziaczki:-D
 
lastrada, madziallenka - co u Was? meldować się bo tu wazne decyzje zapadają:blink:

no hej Hana - nie pisałam bo miałam małego dołka związanego z naszym kwietniowym forum, a i za bardzo nie było komu opowiadać bo jakieś pustki nastały... ale ktoś tu jednak zajrzał jak widzę, no to miło miło ;-)

Ala - tak będzie parka i bardzo mnie to cieszy
Pysia, Madzialenka - dzieki za gratulacje (tym razem M planował ;-), a ja na żywioł, ale myślę że jakoś to będzie) Madzialenka - życzę udanych i owocnych starań :-)

Monika - ogromne kratulacje, kolejna kwietnióweczka w ciąży :-D
Stjepka - pozdrawiam
 
Witam.
Znów nikogo.....

Co porabiacie?

My może dziś przejedziemy się do zoo?? Pogoda ładna, wczoraj cały dzień lało więc moze pojedziemy do Chorzowa, trzeba ich wspomóc bo podobno są nierentowni i grozi im likwidacja ogrodu.
 
Czesc dziewczynki :-)
Lastrada rzeczywiście jakieś pustki ja też bym chciała kiedyś pjechać do Chorzowa byłam tam jako mała dziewczynka i miło wspominam wklej jakieś zdjęcia jeśli sie tam wybierzecie;-):tak:
 
czesc dziewczynki

pozdrawiam wszystkie

ja nie mam kompletnie czasu sie rozpisywac

moze jutro sie uda...cholerka cale dnie zawalone robota domowa,

dzieciaczki ostatnio do 22 nam szaleja wiec jak w koncu zasypiaja to ja juz padam na pysk

caluski

moniczka ogromnie gratuluje, co za wiesci...drugi dzieciaczek o jak fajnie:-)
 
Hej kobietki.

KTOSIU - zapomniałabym !!! Najserdeczniejsze życzenia dla Twojego Jima z okazji ukończenia 1 roczku. Wszystkiego naj, naj, niech zdrowo rośnie, a dzieciństwo niech ma beztroskie i pełne zabaw.

Moniczko - byliśmy, byliśmy, zdjęć za wiele nie mam, ale kilka zrobiliśmy, może wkleję, później. Ja też byłam w naszym zoo w 2 klasie podstawówki więc chętnie sobie przypomniałam. Brak niedzwiedzi polarnych mnie zaskoczył bo zdaje mi się że były kiedyś. Poza tym nie jest tak najgorzej, trochę pomodernizowali i część nadal w toku. Najgorsze wrażenie - toalety dla zwiedzających pamiętają czasy wczesnego Gierka (w najskromniejszym wydaniu tzn podłoga niezbyt równa wylewka betonowa malowana szarą farbą, przepierzenia z desek malowane na biało, drzwi jak do schronisk młodziezowych itp) i w dodatku 2 zł od osoby :no:
 
reklama
Do góry