reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

reklama
Witam,
nie było mnie tu całe wieki, dziś zajrzałam i z łezka w oku powspominałam te miłe chwile spędzone tu z Wami;) Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku. Widzę, że przybyło sporo dzieciaczków i tak trzymac;) U mnie bez zmian, dwie dziewczynki jak były tak są:)
Mam nadzieję, że uda mi sie niebawem którąś z Was tu spotkać.
Pozdrawiam serdecznie
 
czesc anusia
miło Ciebie widziec!!!!!!!!!!!!!
jak się masz---porozmawiam z dziewczynkami - jakbyś wyrazila cheć wdożyc sie do nas i od czasu do czasu skrobnąć co słychać - to może otworzymy to co zamknięte---->;-)
tymczasem buziaki
 
anusia - zaglądamy---jakoś przeoczyłam ze jednak bylas ---myślalam ze tak jednorazowo wpadlaś---------zaglądaj a ja pogadam z dziewczynkami
 
reklama
Do góry