reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

kwietniówki '2009

w oczekiwaniu na nasze maleństwa

kwietniówki '2009

Rozwiązania
0
Witam Was kwietnióweczki:-) chyba mam problem...i strasznie się nim martwię... Jestem już przy koncu 7 tc, na sotatnim usg byłam 4 dni temu i lekarz stwierdził, że ciąża jet młodsza o tydzień...choc nie wiem dlaczego:-(...test robiłam po około10 dniach...a wg tego co powiedział lekarz...test wyszedł pozytywny...po około3 dniach od zapłodnienia:-(... i nic z tego nie rozumiem:-(
powiedział że pęcherzyk ciążowy ma 20mm x 23 mm...ale brak regularnych zarysów zarodka:-( Pocieszyl mnie że jeśli ciąża jest faktycznie młodsza to dzidzia ma prawo być jeszcze nie widoczna...i wszystko powinno być jasne za 10 dni...
nie wiem jak zniose ten czas... nawet jeśli to 6 tydzień i 3 dzień, to przcież dzidzię powinno być już widać....niektórych słychać już serduszko... A mnie jakoś zaczynaja mijać mdłości, na które cierpiałam praktycznie przez całe dnie... Nie wiem co może to wszystko oznaczać... Bardzo was proszę kochane kwietnióweczki o pomoc...

reklama

sylwia.m

Szczęśliwa Mamusia:))
Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
Myszka nie martw się na zapas:-)
Słyszałam już o takich przypadkach, że przy usg ciąża okazywała się dużo młodsza niż według OM:tak:
Na pewno będzie wszystko ok:-)
Zapraszam na wątek "kwiecień2009" w dziale "przyszłe mamy". Jest tam nas więcej:tak:
A co do mdłości to ja też ich nie mam:sorry2:;-)

Rozwiązania
0
Sylwia.m dziękuję za słowa otuchy:-) ten dłuigi weekend pozwolił mi nieco zapomniec o moich zmartwieniach...ale nie tak do konca, bo z kolei mdłości wróciły ze zdwojona siła:-( nie wiem co było gorsze...
Dziś mam wizytę u lekarza, ale na usg dopiero się umówie...i będę szła na badanie z nadzieją, że wszystko jest ok:-)

dorom5

Mamusia Alanka :*
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Witam. Mam termin na 25 kwiecień. I szczerze mówiąc już nie moge się doczekac na mojego Bobaska :)

umi2

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
myszka83 nie martw sie moja ciaza jest mniejsza o 3 tygodnie o tydzien to jeszcze nie katastrofa bo mogłas miec poprostu opóźnioną owulacje własnie o tydzien i z tad ta róznica. Ja za to miałam okreslone ze owulacje miałam później o tydzien a dzicku brakuje 3 tyg wiec dziwnie troche ale dobrze sie rozwija i juz jest w porzadku ale dysproporcja nadal jest. A zaraz gdy przyszłam do lekarza przepisał mi duphasten czy jakos tak na podtrzymanie ciazy. wiec jesli ci tego nie przepisał i na nastepnym usg stwierdzi ze dysproporcja jest ale maleństwo sie dobrze rozwija to sie nie martw:)

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam dziewczyny jak kwietniowe maliny :)) ja mam termin 29 kwietnia ale być moze bedę witała wcześniaczka :)

Rozwiązania
0
Witam dziewczyny!Jestem tu nowa, mój termin to 17.04. Jak wasze samopoczucie?

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Heyo heyo właśnie byłam na forum majówek i nas kwietniówki zdystansowały ;)) wiem wiem to nie zaden ranking ale mam nadzieje ze sie nam tu coś zadzieje ?ze sie wymienimy odczuciami ?Ja zaczynam w przyszłym tyg. 5 miesiąc i juz nie moge sie doczekac tzw. pzrypływu sił i energii :))póki co wieczorami padam jak po maratonie i o 20 stej uderzam w kimono ,,,tez tak macie ? Pozatym nareszcie ustepują mdłosci i wymioty -no bo raz na tydzien to luksus :) Ale od wczoraj pobolewa mnie brzuch to po jendej to po drugiej stronie -moja gin uspokaja ze to macica jest juz całkiem pokazna i mogą sie zdarzac takie bole.A co u Was Drogie Kwietnióweczki ?

ancia38

<a href="http://www.suwac
Miasto
Mirsk/ Świeradów Zdrój
Rozwiązania
0
Witam serdecznie ja mam termin na 30.04.2009r. Na razie czuję się ok, mdłości przeszły ale mam dziwne kuci w brzuszku- jest to chwilowe ale nie wiem co to znaczy ps to mój pierwszy dzidziuś i jestem chyba przewrażliwiona co o tym sądzicie.?

reklama

ancia38

<a href="http://www.suwac
Miasto
Mirsk/ Świeradów Zdrój
Rozwiązania
0
Mona_mom wież co myślalam że to ja jestem taskim śpiochem ja to po pracy najlepiej zaszyłabym się w domku przed telewizorem ...ja bardzo dużo spię i cały czas jestem padnięta.nieraz już mam dośc tego misiowatego snu tylko praca i spanko no i oczewiście jedzonko.

Do góry