reklama

Kwietniówki 2010!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2010' rozpoczęty przez Maziajka, 27 Lipiec 2009.

1. Maziajka

Maziajka Moderator

Wita się pierwsza kwietniówka.Termin wg OM 1 kwietnia.Zapisujcie sie dziewczyny!!:-):-):-) mam nadzieję że bedzie Was dużo.

Ps.Czekam na Was moje dziewczyny !!!(ze staranek)

2. MeKlaudia

MeKlaudia Fanka BB :)

Gratulacje:) U mnie okaze sie 8 sierpnia czy dałacze do Ciebie czy nie:) Jeszcze raz Gratuluje:*

3. reklama
  4. Marlenka 2233

Marlenka 2233 Fanka BB :)

Witam:-), mój przewidywany termin to 5 kwiecień:tak::tak:. No to czekamy na następne kwietnióweczki:tak:;-).

5. moniat84

moniat84 Fanka BB :)

Wow:szok:
    Już dwie staraczki kwietnióweczki są ciężarówkami:-D, Oby nas było jak najwięcej. Ja mam termin na 24 marzec, bardzo fajnie mi się z wami gawędziło i dlatego często na ten wątek będę zaglądać. Poza tym nie wiadomo czy się przypadkiem w kwietniu mój dzidziuś nie urodzi, termin to tylko przecież jest przewidywany:laugh2:

6. eijf

eijf Fanka BB :)

Ja na razie jeszcze nieoficjalnie tu zagladam ale mam nadzieje moc sie podpisac pod tematem.gratuluje przyszlym mamusiom.dziewczyny moze podsumujecie wszystko co pamietacie od owulacji?ja zawsze lubie o tym czytac.Pamietacie jeszcze?bo pewnie teraz jest juz to dla was mniej wazne,ale postarajcie sie jak najdokladniej

7. wisienka_83

wisienka_83 mamuśka:)

Ja cały czas mam nadzieję, ze do Was dołączę:) Okaże się wszystko w ciągu kilku najbliższych dni:)

8. emilchen

emilchen Fanka BB :)

kochane ja też się zapisuję na listę rezerwowych, mam nadzieję, że za 3 dni będę mogła być pełnoprawną kwietniówką :-D póki co wielkie oczekiwanie...

9. Maziajka

Maziajka Moderator

Dziewczynki moje czekam na Was!!!!

10. reklama
  11. Katik

Katik ...jestem mamą...

No to i ja tu pasuje... Wg moich wyliczen termin 4 kwiecien 2010.

Wczorajszy dzien ktory rozpoczelam od biegu do toalety i sprawdzania testu zaliczam do najpiekniejszych w moim zyciu! Tyle czasu sie staralismy i wreszcie sie udalo! No mam nadzieje, ze mnie test nie wykiwal :zawstydzona/y:
    Wszystkim innym oczekujacym jeszcze potwierdzenia : powodzenia dziewczyny!!!!!

12. klucha09

klucha09 mama Haneczki

gratuluje fasolek, trzymajcie sie cieplutko
    kwietniowka 2009

Poleć forum