reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
hej Dziewczyny

Troszke mnie nie bylo, a tu sie forum rozloslo, i zaciazonych brzuszkow przybylo :happy2::happy2::happy2:SUper, gratulacje dla wszystkich!!!!!

My staralismy sie o dzidzie 6 miesiecy. I caly czas obiecywalam sobie, ze na pewno na poczatku informacje zostawimy tylko dla siebie. Cala rodzinka w napieciu czeka na sygnal: JEST , wiec nie chcielismy ich dodatkowo stresowac, gdyby cos nie wyszlo.
No ale oczywiscie jak zobaczylam na tescie upragnione : Pragnant - 3 weeks , myslalam ze padne z wrazenia, i odrazu zrobilam zdjecie testu i poszlo w swiat :-D
Teraz cala rodzinka i najblizsi nam kibicuja, i mam nadzieje ze tyle zacisnietych kciukow zrobi swoje, bo od rana cos bardzo brzuch mnie pobolewa, w pracy juz sie nawet poryczalam martwiac czy to aby na pewno dobrze....

Ale co tam, MUSI BYC DOBRZE, Z NAMI WSZYSTKIMI!

Pozdrowienia dziewczyny!!!!
 
Ostatnia edycja:
Jestem wściekła :wściekła/y:Poszłam do tej głupiej gin. i mówie o teście że pozytywny a ona na to że za wcześnie przyszłam bo to byłby 5 tydzień i żaden lekarz mi nie wykryje. Powiedziałam że cytologię miałam dawno robioną to ona mi na to że następnym razem mi zrobi to i od razu USG bo po co na ten fotel tyle razy skakac.Powiedziałam jej że muszę się przed 10 tyg. zgłosic ze wzgl. na becikowe to kazała mi się od razu zapisac tak na 24.08 to zdąże.
Wcale się nie dziwie że badania nie chciała robic z takimi gługimi wymalowanymi pazurami, wróciła z urlopu i ma w du... pacjentów,nawet fartucha nie założyła, jakby sobie z miasta na chwilę przyszła.Nawet mi nie powiedziała na kiedy mam termin,żeby brac kwas foliowy...co to za lekarz?!

Jutro idę do Urzędu Pracy legitymacje podstęplowac i zapiszę się do innej przychodni bo w tej do której chodzę przyjmuje 2 babki przed 70-tką i 2 facetów z których jeden ma niezbyt dobrą opinię.
Dziewczyny jak to możliwe że tyle gin. w mieście a ja mam problem z zapisaniem się.Byłam dzisiaj już w innej przychodni to remont,żeby do szpitalnej się zapisac to muszę miec rodzinnego na moim osiedlu:sorry2:Brak słów.
Ogólnie to czuję się dobrze ale znowu zaczyna się ten paskudny niesmak., cokolwiek zjem to czuję taki dziwny posmak jeszcze długo, brzuch trochę pobolewa najbardziej jak synka ponoszę a jest co bo z 16 kg. waży.Staram się go nie podnosic za często ale nad zalewem wczoraj sporo go niosłam bo do męża nie chciał i bolał mnie brzuch.
 
Witam wszystkie Kwietnioweczki i zycze Wam wspanialych 9 miesiecy:-) Zobaczycie jak szybko minie ten piekny czas oczekiwania! Powodzenia;-)
Sierpnioweczka2009
 
hejka dziewczyny.Mam pytanie czy ktoras z Was pobolewa a raczej czuje taki ucisk wysoko w pochwie tak jakby mialabym sie rozchodzi w kroku..
Ahhhh mam stresa!
Ja to czułam wszystko: kłócie , później to notmalnie jakby mi wszystko zdrętwiało, pobolewania w każdym możliwym kawałku pochwy. Myślę że nie masz się czym martwic wszystko się rozciąga, staje się bardziej ukrwione i dlatego takie dziwne odczucia. Mnie teraz bardzie jajnik lewy pobolewa
 
reklama
Do góry