reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
kwiatuszku kiedy ty śpisz?? trzeba temu jakoś zaradzić bo się wykończysz
u nas Natalka je cycusia w dzień co 3 godziny, wieczorem po kąpaniu (ok. 21) i dopiero rano około 5:30 potem o 8. Ale mała od początku śpi w kołysce nigdy nie brałam jej do łóżka (boję się że jej krzywdę zrobię). Spróbuj w nocy oszukać Tymka wodą a najlepiej zgłoś się do poradni laktacyjnej tam na pewno coś zaradzą.
 
Kwiatku a ja pochłaniam Steel (cokolwiek ;-) ) pierwszy raz czytałam Norę Roberts, poza tym Szwaja, Chmielewska, Quick ...

Anna wszystkiego naj dla Alicji
 
Cześć dziewczyny.
Ja dzisiaj walcze z mega migreną:no::szok: Całą noc się meczyłam, wymioty, myslałam że mi oko wypadnie no i światłowstręt.Teraz czuję ze trochę przechodzi bo M wymasował mi kark no i zajął się dzieciakami :tak:

Co do karmienia to u nas po kąpieli tak koło 19 potem mała budzi się koło 24 a potem to róznie nie wiem bo zegarka w sypialni nie mam więc karmię kiedy usłyszę że się obudziła:-D

Kwiatek Z Emilem miałam tak samo, spał z nami bo musieliśmy go pilnować przez ten jego kręcz szyjny aby miał główkę raz na jednym boczku raz na drugim i on też czesto się budził praktycznie tylko po to aby trochę pocycać.Twój Tymuś może juz się przyzwyczaił do zapachu mamusi i jest mu dobrze.

Magda mam nadzieję że twój mąż szybko coś znajdzie , trzymam kciuki:tak:

Annanajlepszego dla Alicji:-)

Uciekam kochane na inne wątki a zdjęcia chłopaków postaram się dodać wieczorkiem oczywiscie jak mój globus:-D mi przejdzie.

Miłego dnia kobietki:tak:
 
Ja tez spie z malym i je roznie ale nie czesciej niz 3 razy w nocy.Czesto nie je tylko pije mleczko i widac ze on chce cycusia,bo mama jest bliziutko i maluch czuje sie bezpiecznie i jest spokojny:-)
 
Kwiatku a ja pochłaniam Steel (cokolwiek ;-) ) pierwszy raz czytałam Norę Roberts, poza tym Szwaja, Chmielewska, Quick ...

Uwielbiam Szwaję i Chmielewską :)))

Annaoj wszystkiego naj dla Aluni!

Magda.ciosek niech wam się wróżba z Tarota spełni!!!

Kwiatuszku ja też jestem tego zdania co Love, może jak Tymuś będzie spał w swoim łóżeczku to będzie jadł rzadziej. Ale niektóre dziewczyny mają dobrze :) U nas z jedzonkiem jest różnie. Maja je często i więcej podczas jednego karmienia nie chce, teraz też boję się jej dawac aby nie zwymiotowała.
Generalnie w ciągu dnia je co 2-3 godz, w nocy po je po kąpaniu, później ja jak idę spać często jej daję ok 23 (może źle robię bo ona się nie dopomina, je prawie na śpiąco)
Później je ok 3, 6,9
Generalnie mi to nie przeszkadza bo śpimy razem do ok 9, tzn ja wstaję po karmieniu a ona po krótkiej zabawie śpi dalej do ok 11tej.
 
Dziewczyny do kogo można się zwrócic o przywrócenie do wątku zamkniętego o ile pozwolicie, z tego co pamiętam do aniam ale napisał do niej i zero odpowiedzi.
 
Isabela Z tego co pamiętam to musisz mieć min. 100 postów... ale pewnie Aniam ci wysztko wyjaśni jak dojdzie do kompa i odczyta PW ;-)

Kurcze Janek ma podwyższoną temperature a Markowi z noska czasami coś leci... wrrrrrrr mam nadzieję że mi się nie pochorują!


PS Dokładnie rok temu 27 lipca pojawiły sie kwietniówki 2010 na bb :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry