reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Widze, ze o ksiazkach mowa. Jesli ktoras z Was lubi czytac z monitora to mam calkiem sporo e-bookow. Czesc z nich to barachlo, ktore czyta sie tylko raz, inne ksiazki to klasyka, a jeszcze inne to ksiazki nizszych lub wyzszych lotow, do ktorych ja wracam co jakis czas :tak:.
Pod spodem lista tytulow. Jesli chcecie ktoras z pozycji, dajcie znac, a w wolnej chwili przesle.

Brown Dan - Zwodniczy Punkt

Bushnell Candace - Sex w wielkim mieście
Bushnell Candace - Szminka w wielkim mieście

Curnyn Lynda - Polowanie na męża czyli teoria szczelnej przykrywki

Niffenegger Audrey
- Miłość ponad czasem (Żona podróżnika w czasie) UWIELBIAM!!!

Senate Melissa - Znowu randka

Gretkowska Manuela & Pietucha Piotr - Sceny z życia pozamałżeńskiego(1)

Harte Kelly
- Masz nową wiadomość

Jane Austen
- Duma i Uprzedzenie
Jane Austen - Mansfield Park

Kundera Milan
- Nieznośna lekkość bytu

Lynch_Jennife
r_-_Sekretny_dziennik_Laury_Palmer - swietne

Michail Bulhakow
- Mistrz i Malgorzata

Naylor Clare - W pogoni za Alice

Władysław Szpilman
- Pianista - dla milosnikow gatunku, smutne, wzruszajace, wywolujace zlosc. Warto przeczytac.

Updike John
- Czarownice Z Eastwick(1)

Arguelles Jose - Faktor Majów

Coehlo
: Alchemik, Weronika postanawia umrzec, Demon I panna prym , 11 minut –swietne

Janusz Wisniewski: 188 dni I nocy, Jak pozadaja mezczyzni, Arytmia, Test, Intymna teoria wzglednosci, Los powtorzony, Martyna, Molekuly emocji, Samotnosc w siecie. 15 minut pozniej, Zespoly napiec.

King: Miasteczko Salem, Smetarz dla zwierzakow - rewelacja

Szwaja
: Klub malo uzywanych dziewic, Dziewice do boju, Zatoka trujacych jabluszek, Romans na recepte, Stateczna I postrzelona, Zapiski stanu powaznego, Powtorka z morderstwa.

Coben Harlan: Krotka pilka, Blekitna krew, Obiecaj mi, Najczarniejszy starch, Nie mow nikomu, Bez pozegnania. Bez skrupulow, Jeden falszywy ruch, Jedyna szansa, Tylko jedno spojrzenie.

Grochola: Krysztalowy aniol, Osobowosc cmy, Przegryzc dzdzownice, Serce na temblaku, Zdazyc przed pierwsza gwiazdka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a jaką? bo ja mól książkowy :)

piszecie jak Wam dzidzie nocki przesypiają
ja jestem zmanipulowana matka
bo ledwo Hania sie usamodzielnila w swoim pokoju a ja drugie dziecko do łózka własnego zaciągnełam
bo tak łatwiej karmic i sie wysypiam
no i dzis tak sobie policzylam ile razy karmilam w nocy i wyszlo 6!!!!!!
sama sobie biedy naklepalam
ale tak nie znosze tego lazenia do łózeczka w nocy bo potem caly dzien jestem zombiee
Kffiatek - no szacun wielki za te 6 razy...
I ja bym tez sily nie miala tyle wstawac w nocy, i na latwizne bym poszla z dzieckiem w lozku, tyle, ze to moze bledne kolo - tak jak dziewczyny pisza...

Moja Polka karmienie po kapieli - w granicach 20-20.30 i spi do okolo 4. Potem 6-7 znow, i albo uda sie ja uspic albo i nie....

Mam mega doła:-( P dostał wymówienie w pracy i pracuje do końca sierpnia. Na biegu musi nowej roboty szukać:-(. Spodziewaliśmy się tego wprawdzie, bo ostatnio było niewesoło, ale mimo wszystko szok i załamka.
Niedobrze... Ale trzeba wierzyc, ze to wlasnie bedzie zmiana na dobre, i wszystko sie dobrze ulozy

Właśnie zauważyłam, że moja księżniczka 3 miesiące dzisiaj kończy:-)
Ale ten czas leci....
Sto lat dla Solenizantki !

Kwiatku a ja pochłaniam Steel (cokolwiek ;-) ) pierwszy raz czytałam Norę Roberts, poza tym Szwaja, Chmielewska, Quick ...

Anna wszystkiego naj dla Alicji
Steel i Roberts przerabiam jak mam nostalgiczny czas i romanse mi w glowie hahaha
Chmielewska podobnie jak Magda Ciosek przerobilam cala, niektore kilka razy, a Szwaje ostatnio po raz pierwszy czytalam Dom na klifie...

Widze, ze o ksiazkach mowa. Jesli ktoras z Was lubi czytac z monitora to mam calkiem sporo e-bookow. Czesc z nich to barachlo, ktore czyta sie tylko raz, inne ksiazki to klasyka, a jeszcze inne to ksiazki nizszych lub wyzszych lotow, do ktorych ja wracam co jakis czas :tak:.
Pod spodem lista tytulow. Jesli chcecie ktoras z pozycji, dajcie znac, a w wolnej chwili przesle.

Brown Dan - Zwodniczy Punkt

Bushnell Candace - Sex w wielkim mieście
Bushnell Candace - Szminka w wielkim mieście

Curnyn Lynda - Polowanie na męża czyli teoria szczelnej przykrywki

Niffenegger Audrey
- Miłość ponad czasem (Żona podróżnika w czasie) UWIELBIAM!!!

Senate Melissa - Znowu randka

Gretkowska Manuela & Pietucha Piotr - Sceny z życia pozamałżeńskiego(1)

Harte Kelly
- Masz nową wiadomość

Jane Austen
- Duma i Uprzedzenie
Jane Austen - Mansfield Park

Kundera Milan
- Nieznośna lekkość bytu

Lynch_Jennife
r_-_Sekretny_dziennik_Laury_Palmer - swietne

Michail Bulhakow
- Mistrz i Malgorzata

Naylor Clare - W pogoni za Alice

Władysław Szpilman
- Pianista - dla milosnikow gatunku, smutne, wzruszajace, wywolujace zlosc. Warto przeczytac.

Updike John
- Czarownice Z Eastwick(1)

Arguelles Jose - Faktor Majów

Coehlo
: Alchemik, Weronika postanawia umrzec, Demon I panna prym , 11 minut –swietne

Janusz Wisniewski: 188 dni I nocy, Jak pozadaja mezczyzni, Arytmia, Test, Intymna teoria wzglednosci, Los powtorzony, Martyna, Molekuly emocji, Samotnosc w siecie. 15 minut pozniej, Zespoly napiec.

King: Miasteczko Salem, Smetarz dla zwierzakow - rewelacja

Szwaja
: Klub malo uzywanych dziewic, Dziewice do boju, Zatoka trujacych jabluszek, Romans na recepte, Stateczna I postrzelona, Zapiski stanu powaznego.

Coben Harlan: Krotka pilka, Blekitna krew, Obiecaj mi, Najczarniejszy starch, Nie mow nikomu, Bez pozegnania. Bez skrupulow, Jeden falszywy ruch, Jedyna szansa, Tylko jedno spojrzenie.

Grochola: Krysztalowy aniol, Osobowosc cmy, Przegryzc dzdzownice, Serce na temblaku, Zdazyc przed pierwsza gwiazdka.

ja kce, ja kce...
Tylko jak ja z lapem do wanny wejde :baffled: to moje ulubione miejsce do czytania.......
Zaraz podesle Ci liste co bym prosila :tak:
 
Kwiatoslawo (cos mnie porabalo z tym przeinaczaniem nickow :tak:), Konstancja je okolo 20ej, po kapieli. Pozniej czasem sie zdrzemnie. Ok 21:30 juz nie spi, bo ojciec z pracy przychodzi i trzeba sie z nim powyglupiac i posmiac z niego - czyzby moj maz mial twarz pajaca ? :-D Okolo 23ej mala je i idzie spac. Spi roznie. Czasem budzi sie o 3:30, czasem pomiedzy 4 i 5... Szybkie jedzonko (ja jednym okiem dalej spie) i po 5 minutach Kostka smacznie spi w lozeczku. Ja zasypiam po drodze do wyrka. Mala budzi sie okolo 7:30, szybko je, troche sie pobawi z mamuska lub z ojczulkiem i idzie w kime. Dzis zasnela po 9ej i spi, a jest juz 11:40
 
hej kochane... sorki ze nie zagladam do was prawie wcale ale z dwojka dzieci to ,,oci***c'' mozna (ze sie tak brzydko wyraze) :D

teraz jeszcze mamy ciezki okres jesli chodzi o malego bo od paru dni prawie caly czas placze, pazurki w buzi, w dzien nie spi prawie wcale (robi sobie moze pol godzinne drzemki ale nie za czesto i pol godziny to maxymalnie)... nigdy ze spaniem nie mial problemu... w sumie od 3 tygodnie zycia przesypial od 22-23 do 5-6 rano a od ok 2 miesiaca zawsze spal od 23 do 10-11 a teraz budzi sie o 3, tylko cos cmoknie z butli i spi dalej do 11... strasznie rozdzazniony jest... jesc mu dac to jakas masakra... placze strasznie, wypycha butle raczkami... wczesniej wypijal ok 140ml 5-6 razy dziennie a teraz jak wypije 100 ml to swieto i wypija 3-4 butelki dziennie... i to takie wmuszone z wielkim placzem :( ahhh ja juz nie wiem co robic... wode pije nie ma problemu a mleka nie chce i tyle... jeszcez jak na zlosc ma nietolerancje laktozy i specjalne mlego ma ale co z tego jak on nie chce nic nam jesc :( moze ktoras z was mi pomoze... co powinnam zrobic... tutaj lekarz powiedzial nam zeby go na normalne mleko przestawic... probowalismy ale maly ma rozwolnienia przy normalnym... to kaza nam czekac ze moze sie polepszy :/ buuuuuuuuu... maly jeszcze musi miec usg glowki bo ma wieksza niz powinien miec... lekarz mowil ze nie wyglada mu to na nic zlego bo maly rozwija sie bardzo dobrze ale na wszelki wypadek lepiej zrobic usg... ahhhhhhhhh glowa mi peka... ciagle cos nie tak... :( sil brakje...
 
Moje dziecko już śpi chyba zauważyła że mamusia nie jest w formie:(
Głowa nadal boli,te zmiany pogody mnie dobijają.

Wszystkim Julką i Natalką całuski przesyłam.
 
Właśnie zauważyłam, że moja księżniczka 3 miesiące dzisiaj kończy:-)
Ale ten czas leci....

Mojej Oli też dzisiaj 3 miesiące stuknęły. jeju się człowiek nie obejrzy o to już panniocha pełną gębą będzie :-D

Tylko jak ja z lapem do wanny wejde :baffled: to moje ulubione miejsce do czytania.......
Zaraz podesle Ci liste co bym prosila :tak:

he he ze mnie to sie wszyscy zawsze śmieją i się pytaja czy ja idę się myc czy to biblioteki, bo też książka to nieodłączny atrybut udanej kąpieli :-D

Ja właśnie kończę Nostalgię Anioła Alice Sebold - super jest. A na pólce juz leży Jodi Picoult - Jak z obrazka. Jak przeczytam mogę się podzielić wrażeniami....
 
waniliowa 3mamy kciuki za Idkę!

nata zazdroszcze przedszkola... ale kto wie, może do czasu przedszkola znajdę nową pracę :-)

isabela no jak nie jak tak!! WITAMY z powrotem u nas :-D udzielaj się na bieżąco, a co do butli to u nas Q potrafi przespać od 21 do 6 ale czasami budzi się o 4 zjada i idzie spać do 9 ;-) więc w sumie da się przeżyć.

LOVE ja też czasami mam tak, że wstaje i idę sprawdzić czy mały oddycha... ale to z reguły wtedy kiedy za długo śpi. myślę, że to normalne u świeżych mam :-)

waniliowa co do kotów - aby nie sikały to są specjalne preparaty któe można kupić, co do zniszczenia zapachu już obsikanego miejsca to najlepszy jest ocet jabłkowy działa jak korektor :-D

magda ciosek przykro mi że mój małż stracił pracę. Mam nadzieję, że uda mu się szybko znaleźć coś nowego. 3mam kciuki.
gosienka Helenka przecudna :-) Q potwierdził :-)

kwiatuszku mały powinien już przesypiać ciągiem znacznie więcej. a może spróbuj go na noc odłożyć do własnego łóżeczka i najlepiej do innego pokoju. U nas Kubuś lepiej śpi jak jest sam u siebie.

annaoj no to w sumie fajnie że Ci się tak napatoczyła okazja :-) no i sto lat dla małej :-D

zielona ja poproszę na maila Cobena bo ja to tylko kryminały i thrillery czytam ;-) tylko bez nie mów nikomu bo to już czytałam

sandrahaha no to widzę, że masz wesoło... nie zazdroszczę... :eek: co do nietolerancji laktozy to u nas przez to Kubuś był (bo od dzisiaj ma nowe mleko) na BEBILON PEPTI na receptę w Polsce
 
reklama
Witam wieczorową porą... cały dzień u mamy... tak się wybyczyłam, że aż jestem padnięta :-D
Kwiatuszku- no Matka Polka z Ciebie! Moja znajoma ma 7 miesięcznego synka i on w nocy też budzi się często- co 2 H :szok: do tej pory to nie był nawet wielki problem (wg niej, bo ja bym chodziła po ścianach), ale za miesiąc wraca do pracy i będzie klps, bo ona w cyferkach pracuje i lepiej, żeby była przytomna... Z tym, że oni nie śpią razem, więc idea, że on Ciebie wyczuwa padła... Może tęskni i chce się poprzytulać? Przecież to jeszcze maluszek!

Katik- jak już oproacujesz patent, jak wleźć z lapem do wanny to poproszę o instrukcję, bo mam ten sam problem. Wanna= książeczka+kawusia (czyli czytelnia i kawiarnia w jednym).

Magda- życzę Wam zmian na lepsze! Bo musi być dobrze, prawda?
 
Do góry