reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Mi też objawy pomału znikają...aczkolwiek zmiany nastroju, a raczej permanentny zły humor towarzyszy mi przez cały czas. Jakoś tak mi ogólnie smutno i niesamowicie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Jestem tak nieznośna, że czasem sama ze sobą nie mogę wytrzymać.
 
reklama
sospettosa to ja tak mialam caly zeszly tydzien. dzien w dzien awantury z mezem, bo to bo tamto... wreszcie w niedziele do mnie dotarlo, ze na jego miejscu juz bym sie z domu wyniosla i obiecalam sobie poprawe. zanim cos powiem - pomysle, i nieraz gryze sie w jezyk....
 
Hehe, mój mężczyzna jak jestem taka złosliwa patrzy na mnie z rozczuleniem i zdaje się tym nie przejmować...co niekiedy mnie jeszcze bardziej złości....zła kobieta ze mnie :p
 
Cześć dziewczyny, niestety nie muszę już czekać do piątku:-( Wredota @ dzisiaj przyszła:-(
Ślicznie dziękuję za miłe słowa skierowane w moją stronę, a kciuki przydadzą się w następnym cyklu:tak:
Życzę Wam przede wszystkim spokoju, zdrówka, uśmiechu na co dzień, zero dolegliwości ciążowych (tych złych oczywiście), lekkiego porodu oraz przede wszystkim zdrowych dzieciątek:tak:
Pozdrawiam:-)
 
Myślę, że każdy kto ma już swojego Aniołka przeżywa chwile przerażenia.

Ja też tak mam. Przeczytałam forum na którym byłam w 2007, beczałam ze 2 h - udawałam, że pracuję (ale w domu).
Koleżanka zaproponowała byśmy poszły nad morze z dzieciakami (mam 30 minut z domu na plażę spacerkiem przez las), pierwsze co pomyślałam - przecież muszę pracować, ale potem rzuciłam wszystko i poszłam.
Było super, zapomniałam o wszystkim i teraz mam same pozytywne myśli.

Dziewczyny musimy dbać o swoją psychikę, strasznie łatwo wpaść w czarne myśli, wiem łatwo mówić, trudno zrobić, ale trzymam za Was i za siebie kciuki.
 
Zrobiłam sobie suwaczek mam nadzieję że wyjdzie:-)
Mnie cycki bolą bardzo i jestem senna ale tak to super.Czekam do wizyty bo na razie to i nic ciekawego się nie dzieje.
 
Dziewczynki mi tez wszystko minelo z wyjatkiem bolu piersi.
Hmmmm ale wiecie mi sie wydaje, ze te pierwszy tydzien od momentu zagniezdzenia gdzie hormony pracowaly tak intensywnie daly nam te burzliwe oznaki.
Niektore dziewczyny nie wiedza nawet, ze sa wciazy a my juz sie zapisalysmy do forum..Mysle, ze mdlosci itp dopiero nadejda okolo 10 tygodnia....
Glowki do gory, wszystko jest z nami w najlepszym porzadku!!!
 
tez testowalam Clearblue. A potem obfocilam test, bo wynik po 2 dniach znika, a chcialam miec pamiatke :)
Słyszałam wcześniej od koleżanki, że te wyniki znikają po jakimś czasie. Toteż dla uwiecznienia zrobiłam obu testom zdjęcia :tak: Napis jednak trochę słabo wyszedł na zdjęciu :baffled:

No to niezle... i np nie mozesz poslubic kogos kto jest nosicielem hiv? Smiesznie, bo przeciez chyba nie powinni tak dyskryminowac...

Nie jest powiedziane, że nie możesz poślubić. Może chodzi tylko o to aby uświadomić młodą parę o ich ewentualnych chorobach.
 
reklama
Hej dziewczynki
chcialabym sie do Was dolaczyc. Wczoraj wyszly mi II :-D Termin wg kalkulatora 9.04.2010. Musze sie zapisac do ginekologa i na usg :tak: Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku, ze to nie puste jajo plodowe... brrr Wy tez nie mozecie spac? Tez Was napierdziela podbrzusze?
 
Do góry