reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Hej:-), Witam wszystkie nowe dziewczyny:tak:. Super że jest Nas coraz więcej:tak::tak:. Mam nadzieje że dla Nas wszystkich będzie to szczęśliwe 9 miesięcy:tak::-). Mnie nadal pobolewa podbrzusze szczególnie wieczorami i węch mi się wyostrzył:-D. Piersi jak narazie nie bolą ale troszkę się powiększyły;-). Pozdrawiam wszystkie mamusie:tak::-D.
 
CZesc dziewuszki
Mam na imie Daria, nie bedziemy sie chyba konspirowac bo spedzimy tu razem (mam nadzieje) przyszle 8 miesiecy :)

Czemu nie jestesmy na lisicie razem z innymi przyszlymi mamami?? Od czego to zalezy?

U mnie 4 tydzien i 6 dzien i pojawiaja sie jakies humorki, jestem dzisiaj jakas rozdrazniona i klapnieta. Do tego na pewno przyczynia sie goraaaaaco. Kurde zapomnialam zadzwonic i umowic sie na wizyte. Cholera nastepna okazja w poniedzialek ehhh.

Z tymi sikaniem i wysokim progesteronem to mowil lekarz?? Jesli to pradwa to fajnie, ja sikam jak najeta juz jakos od 26dc i pojawily sie tez juz pierwsze nudnosci ale zaczynam sobie z nimi radzic sposobami wyczytanymi w necie.
 
Jestem juz zmeczona, spiaca i troszke bardziej glodna niz zawsze...
ale dobrze to przeczytac, juz myslalam, ze to tylko ze mna jest cos nie tak :-D
Pozatym czuje sie calkiem calkiem. Brzuch nadal pobolewa, piersi bola.
Ale czy u Was hormony tez tak buzuja? Od 3 dni maz zbiera ciegi za byle glupstwo, cale szczescie ze jest wyrozumialy, i po akcji sam przychodzi do mnie i sie przytula, bo pewnie ja bym nie ustapila. Pozatym w jednej chwili jest mi smutno, a w drugiej smieje sie na zaboj, zwlaszcza wieczorami :-)

Gratulacje dla wszystkich nowych zdeklarowanych kwietniowek. Trzymam mocno kciuki za Was i za siebie!
 
Dziewczynki ja dzis byla u ginekologa.
Jeszcze nie widac pecherzyku, jest za wczesnie...Ahhhh...Musze sie uzbroic w cierpliwosc.Pani Ginekolog kazala mi przyjsc za 2-3 tygodnie.
Nie moge sie juz doczkeac, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
Dzis czulam sie dobrze, nie byłam spiaca ani nie chcialo mi sie jesc....
Dopiero sie zacznie...Hihihi
Pozdrowionka.
Co u Was dziewczynki?
 
Witam! I ja się do Was dołączę:-) Dzisiaj przed 6.00 zrobiłam test i jest bladzioszka druga.Mąż się zdziwił że taka trybliwa jestem ale nie raz mu to powtarzałam a nie wierzył.
Nie wiem na kiedy gin. mi termin wyliczy. @ miałam 1.07 więc pewnie 8.04-14.04. Wizytę mam 3.08 ale czuję że bez globulek się nie obejdzie bo coś mnie tam swędzi ale u mnie no norma niestety:blink:
Cieszę się bardzo że jestem z wami:-D
 
hej witam się z rana:)

Co do listy na górze to niebawem tam bedziemy,napiszę do adminów,zeby nas tam wrzucili.I juz bedziemy mieć osobny wątek:-):-)

Co do moich objawów to przede wszystkim jem to co widzę:no::no:masakra jakaś, a jak widze jakis owoc to juz w ogole .Poza tym humor mam znakomity,cały czas sie śmieje.Zmeczenie owszem jest wieksze.A co do siusia to tez czesto:wściekła/y: w nocy budze sie z 5 razy.
 
Hej dziewczynki:-).
Ja dzisiaj mam zamiar iść do ginka umówić się na wizytę. Za tydzień wyjeżdżam i ciekawa jestem czy będe miała wizytę jeszcze przed wyjazdem cz dopiero jak wróce:-). Zobaczymy.
Mazia ja też mam taki apetyt:-D:-D. Ale się cieszę bo jutro jest złote wesele moich dziadków to sobie pomaszkiece:tak:. Dzisiaj po południu jeszcze lece troszke pomóc w gotowaniu, będe robić torcik:tak::tak: mniaaaammmmm:-D:-p. No i też szybciej się męcze a jak się wieczorem położe to od razu śpie:-D:-D.
*Selena* gratulacje:-):tak:.
Pozdrowionka:-).
 
Witam was dziewczyny, kwietnióweczki kochane:tak:Stawia się wesoła24 z wątku staraczek kwietmnióweczek:-):-):-)
Z moich obliczeń , od pierwszego dnia ostatniej miesiączki (27.06) byłby to prawie 5 tydzień.
Ja narazie żadnych poważnych objawów nie mam, od czasu do czasu zakłuje mnie w brzuszku i piersi mam olbrzymy i do tego bardzo wrażliwe na dotyk:-)
Wczoraj pojechałam ze znajomymi na basen, wyleżałam się w jacuzzi, troszkę popływałam, zrelasowąłm się na maksa, także podsumowując na razie czuję się dobrze:-)
 
reklama
Oj dziewczynki zaniedbujecie forum:-)tak, tak rozumiem koniec miesiąca, ja też tak mam ale robię sobie wszystko na spokojnie bo szefa nie ma:-)
Odezwijcie się bo mi smutno:-(
 
Do góry