reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

a dziewczynki kiedy mam teraz iść na piewszą wizyte.:confused:w którym tygodniu ciąży wy byłyście poraz pierwszy u gina.
i jak zrobic żeby był drugi suwaczek:confused:
 
reklama

Mysle, ze jesli powierzy sie synkowi troche obowiazkow przy malym, to bedzie sie czul potrzebny i wazny :tak: Tylko pytanie jak Ty sobie poradzisz z duzym rozbieganym dzieckiem i jeszcze malym przy piersi?
:confused: Moja Mama jak urodzila trzecie dziecko wyslala nas, starszych, do przedszkola, bo byla zbyt zmeczona zeby sobie radzic ze wszystkimi ;-)

O to czy sobie poradze to akurat się nie martwię :happy2: Gracjanek jest tak spokojnym dzieckiem, że naprawde nigdy nie musiałam za nim specjalnie biegać :-p Życze każdej takiego an:-pelskiego dziecka:tak:(ciekawe czy drugie tez bedzie takie grzeczne:confused:). W sumie jak urodzi się Maluszek to bedzie juz kwiecien wiec zaraz beda wakacje, a co za tym idzie wiele atrakcji dla dzieci, wiec bedzie mial sie czym zajac, a od wrzesnia juz do przedszkola :tak:

Już nie mogę się doczekać tego pierwszego USG. Kurczę nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo chcę drugiego dziecka. Strasznie się denerwuję czy wszystko będzie ok, przy Oli byłam jakaś spokojniejsza

Mi sie wydaje, ze jestem tak samo spokojna jak przy pierwszej ciąży, ale to dopiero początek, wiec moze jeszcze wszystko przede mną :dry:
 
ja ide jutro tj 5 tydz. mysle, ze gdybym wczesniej dbala o siebie i brala kwas foliowy to chyba bym poczekala dluzej z wizyta. ale teraz nie mam pewnosci czy nie brakuje mi czegos w organizmie...martwie sie o to troszke..

dziewczynki te ktore juz maja dzidzie, kiedy zostaje zalozona karta ciazy? dopiero wtedy gdy usg wykryje serduszko czy juz wczesniej?
 
reklama
Właśnie przejrzałam starą kartę ciąży - pierwszą wizytę miałam w 9 tygodniu. Oj do połowy września to ja raczej nie wytrzymam
 
Do góry