reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Hej
Super że wyjazd się udał, ale nie mogło być inaczej:tak:
mam nadzieję że na następny zjazd uda mi się dotrzeć,
Wakacje uznaję za rozpoczęte :-) ale jak to u mnie nie może być za różowo, po powrocie z zakończenia roku odkryłam że Kubę ospa dopadła:sorry2: na razie czuje się dobrze, krostek za dużo nie ma, wysmarowałam go gencjaną i wygląda jak biedronka:-D do tego jest jeszcze do niedzieli na antybiotyku:cool2:
Jutro mieliśmy jechać na festyn truskawki, co roku dużo atrakcji jest dla dzieciaków ale w tej sytuacji zostajemy w domu
Aniam trzymam kciuki żeby zabieg szybko i sprawnie się odbył
Kittek super wieści :-)
Idę trochę chatę odgruzować
Kuba popcorn zrobił i jak zwykle go przyjarał:no: śmierdzi nieziemsko
 
Ostatnia edycja:
witajcie

wreszcie sobota i mogę trochę złapać oddechu w pracy jestem zasypana papierami i ciężko się z pod nich wygrzebać jako że koniec miesiąca:-(
Ciągle brak czasu na wszystko alt to nic ważne że już weekend i mogę złapać oddech.
Muszę pochwalić mojego synka w poniedziałek u logopedy całkowicie mnie zaskoczył, jak pamiętacie przed wyjazdem na pierwszym spotkaniu całe 45 min płakał że chce do mamy- natomiast tym razem sam pośpieszał aby iść do gabinetu i ćwiczył z nią całe 45 min przy stoliku:-) JUPIIII !!!, a we wtorek na SI też było SUPER jak określiła to terapeutka.:-):-):-)

Podczytywałam w miarę na bieżąco co u was ale na pisanie brakowało czasu więc dzisiaj nadrabiam

A i zapominałam napisać że niestety z wycieczki we wtorek do gospodarstwa agroturystycznego były nici bo przedszkolanki nie zdołały go przekonać aby wsiadł do autokaru zaparł się że NIE i koniec musiał zostać z młodszą grupą, a wczoraj moje dziecko bawiąc się powtarzało cały wieczór K*** mać:no: musiał usłyszeć od innego dziecka w przedszkolu

Wszystkie jesteś wspaniałe i każda na swój sposób wyjątkowa

gosieńko
jesteś jak ja to mówię kompanią i do tańca i do różańca, wspaniała z ciebie kobietka, a Helcia ma faktycznie wspaniałe duże oczy,którymi wszystkich czaruje a w szczególności tatusia. Przyznaję że kawa zrobiona przez twojego męża wspaniała, pycha
Co do mojej wizyty to w tym roku niestety nic z tego nie wyjdzie bo cały praktycznie urlop poszedł na załatwianie spraw z Wiktorem, ale w przyszłym roku masz na bank że cię nawiedzę , nawet jak mój małżon postawi veto to przyjadę sama z Wiktorem

Monia dla mnie jesteś ostoją spokoju

Onka dobrze się bawiłam w twoim towarzystwie jesteś wspaniałą kobietą a twój mąż jest bardzo cierpliwym człowiekiem:tak:

wronka
jesteś wspaniałą kobietą, jak tam Boryś? czy już coś się wyjaśniło - jak tam badania?

Aniez jak zwykle napiszę tylko że cię kocham kobieto:-D jesteś wielka. Trzymam kciuki aby leki pomogły i dziad się obkurczył

Nata w przyszłym roku jak będziemy jechać nad morze to chyba wprosimy się do ciebie na kawę jesteś super laska, a Julcia po prostu przesłodka

Ella
szkoda że nie poznałyśmy się bliżej ale jak będę kiedyś w Krakowie u mojej siostry to może wtedy uda nam się spotkać i bliżej poznać

kittek super wieści trzymam kciuki aby całkowicie się wchłonął, ja też się cieszę z poznania ciebie jesteś bardzo ciepłą i otwartą na ludzi osobą

kici
ale z ciebie zrobiła się super laska i cieszę się że masz fajnego faceta widzę że super się dogadujecie i wspaniała z was para, a z Q łobuziak jak się patrzy ale dobrze się dogadywał z Wiktorem i Markiem Agnieszki jak i oczywiście z innym dziećmi. Zdrówka życzę

Agnieszka jestem pełna podziwu masz w sobie tyle energii przy tych swoich łobuziakach tylko pozazdrościć. Gratulacje dla J.

Aniam ty wiesz że jesteś równa baka, wiem że ci ulżyło też bym chyba tak zareagowała wiesz dlaczego, ściskam i współczuję konieczności zabiegu

elvi szkoda że bliżej się nie poznałyśmy

aga2010 super wieści dobrze że już wszystko w porządku z małym

Sonia
zdrówka dla Kuby oby łagodnie przeszedł, a my może się w trakcie wakacji jakoś umówimy w sumie do ciebie mam rzut beretem przez Nieporęt:-)

mamusiu
brawa dla Jasia

Annaoj cieszę się że z Wiktorkiem już lepiej i żałuje że nie udało nam się poznać. Faktycznie z tym sprzętem to jakieś fatum, biedna Alicja oby szybko odpuściło.Brawa dla Igora i gratulacje dla dumnej mamusi

Dziewczyny jak w przyszłym roku będziemy robić zlot to ja na pewno z góry się piszę , naprawdę świetnie się z wami bawiłam i wygadałam za wszystkie czasy
 
Ostatnia edycja:
Witajcie. Wpadam co kilka dni w zaleznosci od czasu.

Aniam skoro Ty sie cieszysz to mimo ze wiesci wlasciwie smutne ale ciezze sie razem z Toba. Zabieg drobiazg ale powodzenia.

Kittek za to Twoje wiesci super i oby tak dalej! :)

U nas chwilowo wszystko ok. Korzystamy z pogody i spedzamy cale dni na powietrzu...o ile w miezcie jest powietrze ;)
 
Co do nadmorskiej integracji i wslomniana impreze na ktorej mnie ani Elvi nie bylo to coz...mi tez przykro, ale moje drogie, czy ktokolwiek mnie na ta impreze zaprosil? Lał deszcz, uspilam dziecie i na balkon wygladalam regularnie, wpadla Kittek, wpadl jej maz, wczesniej na placu zabaw z dzieciarnia caly wieczor spedzilam pilnujac latorosli i nikt nie zaproponowal mi nic na wieczor. Niestety nie mam w zwyczaju komus "z butami" bez zaproszenia do domku sie pakowac, bo po prostu mi glupio. Moze trzeba bylo ale coz. Krecilam sie na zewnatrz ile sie dalo i ktokolwiek z Was sie pojawial, to z przyjemnoscia rozmawialam. M spokojnie z dziecmi by zostal (co robi w domu regularnie) a ja wieczor moglam miec wolny. Szkoda ze wyszlo jak wyszlo i nie wiem dlaczego, ale i tak fajnie bylo zamienic z Wami choc kilka slow :)
 
Ostatnia edycja:
Kubę wysypało porządnie, wieczorne smarowanie trwało 20 min:szok: innych objawów na razie brak.

Dziewczyny jak to u was się odbywało? Kubę smaruję gencjaną, drugi dzień się nie kąpał, na necie wynalazłam zupełnie przeciwny sposób - kąpiel 2 razy w ciągu dnia, niczym nie smarować tylko octaniseptem psikać
Basiu bardzo chętnie się z tobą spotkam, tylko chyba będę mogła dopiero w sierpniu bo w drugiej połowie lipca mamy zamiar nad morze wyruszyć, może chociaż krótka zmiana klimatu pomoże moim wiecznym zasmarkańcom
 
Ella na drugi raz się włazi :-D:-D Tym bardziej że i tak nie każdy w " kupie " siedział . Chłopaki gdzieś po domkach mecz oglądali a dziewczyny też chyba z komplecie nie było . My z KIttek wymiękłyśmy najszybciej :-D:-D
 
witam, w koncu tu dotarlam:) ide podczytac,bo chybaz 10stron mnie nie bylo:zawstydzona/y:

doczytalam:-D nie bylo mnie tylko 4 strony;-)

zazdroszcze tego zlotu, bardzo.

Maonka, dotarłas nad morze? pogoda Was nie rozpieszcza,ale co zrobic, zamawialaminna dla Was:tak::-)

Aniam, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!

mam doła, brakuje mi spacerów, wycieczek za miasto, wypadów do znajomych, ... Wczoraj namówiłam T aby z Mają pojechał rowerem na otwarcie zalewu niedaleko nas, zrobili tam świetny plac zabaw, fontannę, można tam pojeździć na nartach wodnych i pograć w siatkówkę. Ja bym chciała choć poleżeć na plaży. Muszę na razie jednak odpuścić bo jak tylko pochodzę to brzuch ciągnie. Poczekam aż krwiak się wchłonie.
Leżę i co chwilę coś wcinam, zwłaszcza, że codziennie ktoś wpada z ciachem czy słodkościami.
Wczoraj Maja żegnała się z dzieciakami z przedszkola. Jejku jak oni się zaprzyjaźnili. Na przyszły tydzień umówiła się z Borysem, Alą i Julką. Na razie u nas, dzieciaki się pobawią, a my sobie z dziewczynami poplotkujemy:tak: Jak będę miała zielone światło to będziemy razem plażować.

Maja w piątek z okazji ostatniego dnia w przedszkolu obudziła nas o 5tej zwarta i gotowa do wyjścia. Na szczęście ją T spacyfikował i kimnęła jeszcze do 7mej. Do przedszkola poszła z kwiatkami i Judysiowymi cudeńkami dla Pań. Nie musiałam szukać upominków, a Panie były zachwycone.

Annaoj gratki dla Igora za piękne wyniki! Oby żadne sprzęty się już wam nie psuły;-) Chodzi o test podwójny, razem z pappa.
Aniam ludwik nas zmulił dlatego szybko odpadłyśmy;-) 3maj się dzielnie, dasz radę:tak:

MamoPaulinki uroczy macie domek i okolice piękne. Widać, że wam wszystkim tam dobrze, zwłaszcza Paulince i Rico. Maja kilka razy oglądała ich bitwę o piłkę:-D
Aniez też mam nadzieję, że niedługo krwiak się wchłonie i będę mogła cieszyć się ciążą:tak: Oby udało się nam spotkać pod koniec lipca :tak::-) Jeśli wszystko będzie ok to jedziemy do Darłówka ze znajomymi bo blisko i bazę mamy sprawdzoną.
Agnieszka gratki dla Janka za piękne świadectwo:tak:

Maonka udanych wywczasów!
Mamusiu gratki dla Twojego małego spryciarza Jasia :-)

Aga odpoczywajcie już w domku po pobycie w szpitalu. Zdrówka dla was!

Onka jeszcze się zgadamy bliżej wyjazdu. My będziemy u rodzinki więc przy ładnej pogodzie możemy się na mieście spotkać.

Sonia to teraz pewnie cała trójka zakropkowana będzie. Na szczęście wakacje długie są to z pewnością zdążycie z nich skorzystać :tak:Zdrówka dla was!

Basiu gratki dla Wiktorka! A ty ładuj akumulatory w weekend :)

Miłego popołudnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
Weekend w Żywcu spędziliśmy. Pogoda nam dopisała, więc super było. W czwartek znowu sie wybieram i tak chyba w lipcu będę kursować.Na czas remontu całkiem się z dzieciakami przeniosę, mam nadzieje, że pogoda dopisze.
Kici mam nadzieje, że katar juz Ci odpuścił. Alicja dostaje leki, ale niestety one tylko trochę łagodzą objawy:baffled:
Maonka mam nadzieje, że pogoda u Was dzisiaj lepsza niż u nas.
Agnieszka u nas szkoła nie jest duża, może dlatego od pierwszej klasy wyróżnienia są.

Młody sie obudził, więc ciąg dalszy nastąpi;-)
 
Do góry