reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Agnieszka i jak tam J? Mam nadzieję, że jednak się nie pochorował.

Onka - dobrze, że przynajmniej już wiecie na co to alergia. 3mam mocno kciuki aby Karola szybko wydobrzała. Zdrówka.

Witam się wtorkowo i biorę się zaraz za robotę bo znowu mam tyle do zrobienia, że pewnie zapomnę jak się nazywam :-)
 
reklama
Hejka .

Kot niestety mimo 9 żyć na 99% ma padaczkę , bo ma już typowo padaczkowe długie ataki :no:
Dziś miał pobrane dwie fiolki krwi poszło na testy i już wieczorem prawdopodobnie dostanie pierwsze leki .
Na szczęście nasz wet działa z prędkością światła .
Dostał też dziś relanium , bo nocka , go chyba troszkę wykończyła :-:)-( szkoda mi biedy strasznie , ale mam nadzieję że leki pomogą , w końcu padaczka to nie koniec świata .
Już miałam gadkę z mądrą teściową że pewnie kota trzeba będzie uśpić ... to ją spytałam grzecznie , czy ludzi z padaczką się usypia czy leczy !! Zrobię wszystko żeby miał komfort życia , był bezpieczny i tyle !


Basia mam do ciebie prośbę o namiar na dentystę i relację z wizyty , napisz już po czy Wiktor dał sobie zrobić te zęby , jak na niego zadziałał syrop , jakie koszta , wszystko co Ci przyjdzie do głowy :tak: może być i na PW , co by tu laskom nie smęcić :-D jest mi to potrzebne dla koleżanki , która ma dziecko z aspergerem i ni jak nie daje sobie zrobić zębów . Doszło do tego że już nad narkozą myśleli , ale o taki syropie w życiu nie słyszałam .


Annaoj - Igora wyrko jest super :tak: nie wiem czy teraz ma sens robienie czegoś takiego , bo Igor w sumie dwa lata straszy a już mu się znudziło :-D:-D więc chyba już sobie podarujemy . Jak nic trzeba na kampy jeździć i dziecku radochę robić :-D:-D
 
Hejka!
Zimnica się zrobiła i zaczął się sezon na durnych rodziców:wściekła/y: Wczoraj niektóre dzieci w przedszkolu były już w zimowych, puchowych kurtkach, wełnianych grubych czapach i kozakach:szok: Kurcze rozumiem, że 10-12st to czas na cieplejsze ubrania, ale bez przesady. Majce dziś dopiero pierwszy raz założyłam cienką bawełnianą czapkę i płaszczyk jesienny, ale to głównie dlatego, że głowę urywa. Co te dzieciaki będą nosić przy -10st????? Ja muszę sobie jakiś płaszcz zimowy kupić i nic fajnego nie mogę znaleźć. W h&m są beznadziejne kurtki, które ledwo tyłek zakrywają po 199zł :no:Gdzie jeszcze mogę poszukać?

Ja czuję się średnio, jak tylko pochodzę dłużej to brzuch mi twardnieje i boli. Wyniki krwi też mi kiepsko wyszły. Jutro wizyta u ginki, mam nadzieję, że jest wszystko dobrze i boli przez to, że mała rośnie.

Dziś zakręcony dzień, jak wróci T to zaczynami akcję szukanie chomika bo Maja klatki nie domknęła i znów się gdzieś gryzoń schował. Ostatnio pół dnia jej szukaliśmy. Rodzice lecą na wycieczkę więc ich piesek u nas na służbie będzie i trzeba chomika znaleźć bo jak ją pies znajdzie to będzie za późno;-) Do tego od wczoraj miałam w domu inwazję muszek owocówek i były dosłownie wszędzie więc chodzę i wybijam.

Aniam mam nadzieję, że leki pomogą i wasz kotek będzie się lepiej miewał:tak: Gratki dla Olci, ta to jest dopiero przebojowa:-D

Basiu zdrówka dla Wiktorka! &&& za udaną wizytę u dentysty:-)
Annaoj bidulko jak tam Twój kręgosłup? B. powinien jakiś masaż Ci zaaplikować:tak:

Mamusia dzięki za info, musimy się wybrać z Majką.

Agnieszka jak Janek?

Onka przynajmniej wiesz teraz co uczula Natkę. Zdrówka dla Karoli!

Mykam na dzienną dawkę żelaza, dziś w postaci naleśników ze szpinakiem, czosnkiem i fetą w sosie pomidorowym.

Miłego popołudnia!
 
witajcie

właśnie przed chwilką wróciliśmy od Logopedki, ledwie na oczy widzę.

Annaoj współczuję bólu kręgosłupa, zdrówka życzę

Kici to mówisz że poczekacie;-) super że wyjazd do Wieliczki udany

Agnieszka trzymam kciuki za J. co by się nie rozłożył

onka fajnie że na testach wszystko ok wyszło i nie wygląda to tak źle. Zdrówka dla dziewczynek i trzymam kciuki aby dreny nie były jednak konieczne

Aniam wrzuciłam ci info na priva mam nadzieję że doszło. ja też zastanawiałam się najpierw nad narkozą jednak dla mnie to za duże ryzyko i za duży koszt sam anestezjolog kosztuje 600 zł, nie mówiąc o kosztach leczenia. A na podtlenek azotu (gaz rozweselający) mój nie reaguje i jest za bardzo świadomy więc nici z takiego leczenia
Szkoda kota, dobrze że macie chociaż weta z głową na karku.

kittek trzymam kciuki za wizytę
 
Dobry wieczór :-)

Dzieciaki śpią smacznie, ja już też wreszcie w łóżku to mam chwilkę ;-)

Dziękuję wszystkim za dobre słowo dla J. Dzisiaj też nie poszedł do szkoły bo brzuszek dalej go bolał... Poza tym nic mu nie dolegało... Poiłam go jak wielbłąda ;-) :-) i w końcu wieczorem zrobił co miał zrobić i ból zelżał... Teraz nocka przed nami ale mam nadzieje że ból do rana zniknie całkowicie.

Z moich chłopców a szczególnie z M. zrobili sie tacy komplemenciarze że dzisiaj aż się wzruszyłam
 
Kittek, co gin powiedzial? mam nadz ze przyjedziecie, bo Seb juz odlicza dni do przyjazdu Mai i nawet pozwoli jej do siebie na gore lozka wejsc:szok:,a to juz cos, bo nie kazdego chce tam wpuscic:-D
a co do kurtek zimowych, to u nas w przedszkolu juz od kilku dni widze futerka i kozaki, choc wczoraj Sebi sam poprosil o rekawiczki, bo jak jechal rano na rowerku do przedszkola to zimno mu bylo w raczki.
Agnieszka, dobrze ze J. zdrowszy:-)

Basia, jak wizyta u dentysty?

Aniam, dobrze ze kot trafil na taka wlascicielke jak Ty, bo pewnie duzo osob zrobiloby tak jak Twoja tesciowa mowi.

Onka, alergie na trawe sama mam wiec wspolczuje, bez leczenia masakra jest od wiosny az do jesieni. dobrze ze chociaz wiecie co alergie wywoluje.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
Starość mnie dopadła. Kręgosłup strajkuje, a wczoraj zapalenie spojówki dostałam i chyba grypa mi się przyplatała. Zdycham:baffled:

Kici super, że wyjazd udany.
Aniam oby leki kotu pomogły. Biedak
Kittek może w C&A coś wynajdziesz. Daj znać koniecznie po wizycie.
Agnieszka jakiś wirus panuje.

uciekam
 
reklama
Hejka!
Maja jest na balecie więc mam chwilę :) ! Dziękuję za kciuki, jest dobrze. Bałam się o szyjkę, ale nw usg wszystko w normie. Przytyłam ponad normę, 12 kg więc muszę się ograniczać zwłaszcza ze słodyczami ;)
Aga mam nadzieję, że się spotkamy. Muszę jeszcze tylko rezerwację hotelu zrobić i się zdzwonimy. W sobotę jest dzień otwarty w oliwskim zoo, ale my akurat w niedzielę planowaliśmy albo zoo, albo oceanarium. Pogoda ma być ładna więc sobie Majka z T. pochodzą, a ja kawkę wypiję. Daj znać czy i gdzie Wam niedziela pasuje :)

Annaoj zdrówka kochana. Zwolnij trochę i kuruj się :)

Agnieszka zdrówka dla
 
Do góry