reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kwietniówki 2010!!!

annaoj kce

08.06/04.10/09.13
Dołączył(a)
11 Luty 2010
Postów
3 555
Miasto
Miko"love"
Rozwiązania
0
13x13 my nie zawiązałyśmy przyjażni:-), ale bardzo, bardzo się cieszę, że Alicja będzie miała rodzeństwo. Gratuluję!!
 
reklama

kici69

szczęśliwa kwietniówka'10
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2009
Postów
2 939
Miasto
W-wa
Rozwiązania
0
Oj ale pustki na forum... większość przeniosła się na Fejsa lub utrzymuje kontakt w inny sposób. Muszę dziewczyny Wam powiedzieć, że tych kilka lat na forum z Wami było dla mnie cudowne. Poznałam masę fajnych babeczek i za to Wam serdecznie dziękuję :tak:
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry