Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Daj spokoj, zimno jak diabel... A najbardziej rozwalaja mnie laski, co potrafia o tej porze roku w klapkach latac, w baletkach, albo w t-shirtachja wogole nie wiem, o co Tobie z tym zimnem chodziwczoraj jak sie obudzilam, to myslalam ze jednak jeszcze spie - kaluze przed blokiem zamarzniete, samochody oszronione... brakuje jeszcze tylko, zeby nam tu snieg zpadl, nie?
a jak wczoraj z mama rozm, to mowi mi, ze u nich +11 bylo
![]()



Ja juz tez sapie jak szalonaja co prawda na kosc nie narzekam (przynajmniej jeszcze) ale mecze sie roznie szybko. Normalnie droga do domu zajmowala mi 25 min, teraz potrafie i 40 min sie slimaczyci wcale nie zmienilam trasy
no ale co zrobic, oby do kwietnia
![]()
Choc maszerowac staram sie dosc szybko, spacery uwielbialam i uwielbiam, ale wchodzenie po schodach czy jakis inny wysilek - o zgrozo z zadyszka 



Ale sie objadlam surowki z kapusty kiszonej z marcheweczka i jablkiem... Mniam!
A teraz smigam z nalesnikami, na slodko. Kurde poszalalam dzis![]()

. Cholera wczesniej tak nie mialam, a teraz chyba apetyt wiekszy
Akata, co z Twoimi fotkami na spolecznosciowym? Ja tylko nie widze czy jak??????????
