reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Również witam z kawką
Na nogach od 6,30 jestem, przynajmniej już mam posprzątane i jeszcze mogę delektować się ciszą bo bączki spią:-)

Wracam do kuchni, Marysia zażyczyła sobie ryż na mleku więc idę w garnku mieszać:-)
Kobiety gdzie was wywiało?
 
Ja tez witam i pozdrowienia przesylam. My wlasnie przechodzimy jakies przeziebionko ale nie jest zle i mam nadzieje ze na weekend wybedziemy nad jeziorko do "komarowa" ;) dostarczyc swiezej krwi ;). Zycze Wam takze udanych wakacji wyjazdow i weekendow.

Anim &&&& za zabieg, kiedykolwiek nastapi. Ja mialam w calkowitej narkozie i trwal 15min wiec nic strasznego...poza psyha bo ja chcialam dzidzie wtedy :)
 
Witam i ja, już jestem wykończona, po prysznicu ale ogródek pod domem skopałam i wysiałam co trzeba :-p
Aniam kciuki za zabieg, ja nie wspominam miło, dostałam tabletki na poronienie a i tak po kilku godzinach krwotoku musieli podac mi narkozę i dokończyc... Ale ja tez bardzo chciałam dzidzi a wyszło tak, ze nawet podtrzymanie nie poradziło :-(

Ella zdrówka i udanego weekendu.

U nas ciągle coś się dzieje, Rico notorycznie przełazi przez płot do sąsiadów płot się zresztą sypie i czekamy na koniec miesiąca bo wtedy tata nam siatkę będzie naciągał a ja wreszcie obsadzę to ogrodzenie. Młoda całe dnie na dworze, opalona :-D
Dziś przyszła do mnie do ogródka i mówi: Co Ty tu kopiesz brudasie? :-D:-D:-D No padłam i nakryłam się szpadlem:-p

Zmykam kobitki, póki jest pogoda to robię co się da w ogródku, przerabiam owoce na zimę i tak mi dnie zlatują. Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:-)
Do następnego
 
Witam porannie, moje dzieci mnie milo dzisiaj zaskoczyly, budze sie i slysze ze N stoi przy lozeczku J i dyskutuje z nim zagladam a tam siostra przykrywa brata kocykiem i mowi cichutko Jasiu mamusia jeszcze spi :)
Milego dnia wszystkim zycze, zapowiada sie cieplutki i sloneczny
 
Witam się w przelocie...
Gości dzisiaj mamy na grillu...niektórzy będą nocować więc muszę przygotować wszystko ;-)
Poza tym ciepło więc do domu wpadamy coś zjeść... i tyle nas ;-)

Udanego weekendu!
 
nareszcie skonczylam: CAM00846[1].jpg
xgetnych zaprszam. do wyboru z: mięsem i soczewicą, twarogiem, truskawkami lub twarogiem i truskawkami :-)
 

Załączniki

  • CAM00846[1].jpg
    CAM00846[1].jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 27
hej!
włączyliśmy tryb wakacyjny, solidarnie śpimy do 9tej, nawet pies rodziców, który u nas na służbie jest;-) T zaczął urlop więc mogę liczyć na jego pomoc w ciagu dnia. Pogoda piękna, dzieciaki się wczoraj w basenie chlapały, dziś też już się szykują. Ja leżakuję, tylko zamieniam czasami kanapę na leżak na tarasie. Czasami nie wytrzymuję i trochę się pokręcę po domu albo ogrodzie i coś porobię. Brzusio rośnie bo codziennie ktoś wpada ze smakołykami, pan z pizzą też zagląda;-) Wcześniej też sporo jadłam, ale zdecydowanie bardziej aktywna byłam.

Mamusiu jak Jasiu zareagował na rehabilitację?

Gosiu wakacje już pewnie pełną parą, odpoczywaj na maxa :)
Aga pochwal się w nowej fryzurze:tak: Ja mam już takie odrosty, że aż się proszą o fryzjera. Na widok pierożków obśliniłam kompa:-):-)
Ella udanego weekendu nad jeziorkiem i oby komary was nie zjadły:tak:

Kici jeszcze raz gratki! Jak Kuba sobie radzi w nowym przedszkolu?

Aniam &&& za zabieg. Daj znać jak będziesz po.

MamoPaulinki radość z nowego domku promienieje od całej waszej rodziny na każdym zdjęci i z każdego twojego wpisu. Cieszymy się razem z Wami!

Udanego weekendu dziewczyny!
 
reklama
Hello :-)
Widzę, że forum włączyło tryb wakacyjny :-) Wszystkich wywiało. U nas też intensywny tydzień. Miałam urlop i socjalizowałam się z moimi dziewczynami. Karola zafundowała mi 3 dni gorączki, więc było ciekawie. Przesiedziałyśmy więc prawie tydzień w domu. Wczoraj udało się w końcu od maja wybrać na kontrolne usg młodszej (poradnia w państwowym szpitalu - niezapomniane przeżycia). Teraz dzieci przejmują dziadki na kolejne dwa tygodnie. Mam nadzieję, że wytrzymają z szogunami, dobrze, że popołudnia będą mieli wolne :-D

Aga, ja się piszę na pierogi. Od kiedy moja babcia zmarła nikomu się nie chce lepić. Jedynie na święta moja mama robi.
Agnieszka, na grilla też się piszę :-D Smaka dziewczyny robicie, szczególnie, że ja od półtora tygodnia na diecie.
Mamusia, słodkie dzieciaczki. Natka straszna panikę robiła jak Karola płakała. Biegła do niej i powtarzała "mama jest, mama jest, mama jest".
mamaPaulinki, fajnie, że już na swoim. Paulinka pewnie zachwycona nowym otoczeniem :-)
Ella, Sonia zdrówka dla dzieci.
Kici, jak zastępcze przedszkole? My właśnie w tym roku nie daliśmy do zastępczego i tym samym nie mamy wspólnego urlopu. W przyszłym roku już tego nie zrobię :no:
aniam, kciuki za zabieg, oby szybko poszło.
Kittek, zrzucisz wszystko po ciąży przy twoim trybie życia ;-)

Ja dzisiaj piwkuję, a więc zdrówko :-)
 
Do góry