reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejka!

Moja szogunka szczęśliwa, że do przedszkola poszła. Ostatnio wstawała ok 9tej, a dziś jak wiedziała, że do przedszkola to przed 7mą już w gotowości była:-)
Ja sobie trochę dziś porządki w kuchni zrobię i czekam na kochaną psiapsiółkę bo przyleciała z Anglii.

Mamusia jak się Natalce Pszczółka Maja podobała? Fajnie, że mi przypomniałaś bo chciałam z moją Pszczółką na to iść :)

Aniam jak kotek? U nas też ostatnio faza na łóżko piętrowe. Maja u koleżanki zobaczyła w takim stylu i nas próbuje namówić:
Łóżko dla dziecka ,zjezdzalnia,lozko,komplet MAT (4643052037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Chcemy się najpierw zabrać za zrobienie mebli na wymiar w jej pokoju bo te skosy jakoś trzeba zabudować i pokój przemalować trzeba, ale te koszty mnie przerażają.
Aga jak zdrówko? Mam nadzieję, że grypa Cię nie rozłożyła:tak: Jeśli gin mi pozwoli to jedziemy w przyszły weekend. T do maja co dwa tygodnie będzie jeździł, a my może czasami się z nim wybierzemy.

Aniez najważniejsze, że nie Kuba nie musi, żadnych leków przyjmować. On sobie świetnie radzi i chłopak z niego rezolutny, będzie dobrze :) Zdrówka również dla Ciebie!

Kici no któraś teraz musi przejąć pałeczkę po mnie;-) Jak tam zwiedzanie Krakowa?

Annaoj zdrówka dla waszej piątki! Imię jeszcze nie wybrane, ale na tapecie jest kilka. M.in. Nina, Alicja, Hania, Helenka i jeszcze Majce ostatnio się Agatka podoba, czasu jeszcze dużo więc na razie się nie spieszymy. Dla chłopca mieliśmy wybrane, a z imieniem dla dziewczynki mamy dylemat;-)
Onka kompleciki od Ciebie naszykowane, wszystkim się bardzo podobają :tak:Oby jednak i drugie uszko Natalce się poprawiło udało się uniknąć drenów!

Mykam trochę ogarnąć,

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kot oki to chyba jednak jakieś urazowe , bo jest coraz lepiej , a na badaniach nic nie wyszło .
Tak to czasem bywa z takimi co to się szwendają gdzie chcą :tak: także się cieszę .
Olka z SZymkiem od dziś na kurs pływania więc pełnia szczęścia była .
Babka stwierdziła że Olka kilka zajęć i brata przegoni . A jest z grupy najmłodsza . nie dośc że same chłopaki to sporo 7 latków :-D:-D Ale daje laska radę :tak:
 
Dziewczyny moze macie do sprzedania kombinezon zimowy dla chlopca na okolo 12 miesiecy?
Mamusia, a na jaki wzrost szukasz? bo ja kilka mam, w rożnych roziarach, wszystkich używać nie będę wiec z chęcią pozbędę się któregoś.
Aniam, 16 m i 22m to w standardowym mieszkaniu salony maja, a nie pokoje dziecięce, więc Twoje dzieciaczki mają mega dużo przestrzeni:tak:

Kittek, nawet mojemu tegó łóżka pokazywać nie będę, bo wtedy jego przestanie mu sie podobać i ze zjeżdzalnią badzie chcial. Ale nie dziwie sie ze dzieciom sie podoba, sama z checia bym na takim spala:szok::-D
 
Aga u nas dom to taki starszy klocek , więc salon mam tej samej wielkości co Olki pokój :tak:
Ale racja przestrzeń mają :tak: wiem coś na ten temat , bo ja to się w klitce wychowałam :-(
 
cześć dziewczyny

u nas jak zwykle czas zmyka nie wiem kiedy. W zeszłą sobotę w ramach odpoczynku zabrałam moją mamę do Wilanowa a chłopaków zostawiłyśmy w domciu:-) W pracy jak to zwykle dużo roboty. Trochę się nam znowu z tą terapią pozmieniało, mamy nową terapeutkę od SI jako że dotychczasowa zrezygnowała z jednego dnia - akurat tego w którym miał zajęcia Wiktor, na szczęście bez problemu od razu zaakceptował nową Panią
Teraz mamy we wtorki Logopedkę w piątki SI a w soboty rano fizykoterapię i ciągle jestem gdzieś w biegu. Na dodatek mały przez ostatni tydzień był po prostu okropny ciągle o wszystko marudził.
Dzisiaj też dopiero co przed godzinką wróciliśmy ze wsi - byliśmy tam od wczoraj, a żeby było jeszcze fajniej to młody obudził się dzisiaj z super kaszlem i mega katarem wrrr:no:

Zrezygnowałam na razie z zajęć karate dla Wiktora w zamian mam zamiar poszukać zajęć z judo - jako że ostatnio był za bardzo pobudzony i terapeuci stwierdzili że jednak karate to niezbyt dobry pomysł, jako że trzeba go wyciszać a nie pobudzać.

Annaoj
mam nadzieję że małej już zeszło to uczulenie po hennie, zdrówka dla dzieciaków

kittek
na razie u dentysty w porządku ale byliśmy na razie tylko na wstępnej wizycie na przeglądzie i ustaleniu przebiegu leczenia a jak da radę (jak młody się całkiem nie rozłoży) w przyszłą sobotę to jest 11.10 mamy na 9 rano ustalone leczenie pierwszych dwóch ząbków. Będzie miał podany syropek ogłupiający i zwiotczający mięśnie - zobaczymy co z tego wyniknie.
Super że Maja tak dobrze przyjęła informację o siostrzyczce

mamoPaulinki
super to wygląda, mam nadzieję że Paulinka już zdrowa

Aniez miłości moja wreszcie do nas wróciłaś super. Kuba zuch chłopak , a Bartka to ty tam lepiej pilnuj bo ci go jeszcze jakaś podkradnie:-p mam nadzieję że z babcią już lepiej. ZDRÓWKA dla ciebie.
Możesz nam smędzić ile wlezie zawsze wysłuchamy, ma nadzieję że jednak nie jest tak źle jak ci się wydaje


Aniam super że wakacje udane i dzieciaki zadowolone. fajnie że Oleńce zajęcia się spodobały, sama czekam wiosny co by mojego szoguna zapisać na naukę pływania
Agnieszka o tym buncie to tak jakbym o moim czytała
realmad2.gif
widzę że u was jak zwykle intensywnie

mamusiu zdrówka dla Jasia i Natalki
kici to jak tam bierzecie się za spełnienie życzenia Q?;-)

Onka
witaj nam, super że Karolcia tak ładnie się zaaklimatyzowała, jak tam testy alergiczne?

Aga2010 zdrówka życzę
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
odmeldowuję się. Zastrajkował mi kręgosłup nie wiem chyba starość. Poza tym na szczęście wszyscy zdrowi; odpukać bakcyl poszedł precz. Przeszedł na moją mamę; niestety.
Aniez najważniejsze; że wiecie co i jak i że specjaliści dobrzy. Ja troszkę jestem w stresie przed wizytą czwartkową; ale ogólnie cieszę się; że będziemy mieli to za sobą.
Aga zdrówka. Łóżko fajowe.
Aniam to może na atresoli wyrko dla Szymka.
Kittek takie łóżko fajne jest; bo zostaje miejsce pod spodem do zabawy. Minus taki że jest tam ciemno. I wydaje mi się takim łóżkiem na kilka lat. Igor takie chciał; a teraz przy zmianie pokoi bardzo się cieszył na zmianę na zwykłe (dla Alicji; która dostała w spadku po Igorze; oczywiście to mega atrakcja; że na górze.
mamusia jak się Natalce bajka podobała; może Alicję bym wzięła jak mi się polepszy.
Onka super. powinnaś; tak jak Aniam napisała; na fb fanpage mieć.
Agnieszka jak tam Marek na taekwondo? I ogólnie bunt już zelżał?
Basia dobrze; że Wiktorek zaakceptował nową panią. Może faktycznie dżudo byłoby lepsze; chociaż karate chyba zależy jak jest prowadzone. Igor ma na swoim jakoś tak to zorganizowane; że poza tymi treningami; które się kończą jakimś berkiem czy zbijakiem (raz w miesiącu; zwykle) to wraca jakiś wyciszony (co w jego wypadku jest sukcesem;-)). A może basen?
uciekam bo jeszcze dzisiaj cały dzień mnie głowa napi... i żyję od tabletki do tabletki
 
Annaoj, Kittek -Natalka byla bajka zachwycona wg. mnie idealna dla 4 letnich dziewczynek. Bez przemocy , momentami smieszna ogolnie ok ale dupy nie urywa ;-)
Aga mysle ze 74 moze byc za male , bezpieczniej byloby 86 przeslij mi fotki na priv
 
kittek - zwiedzanie Krakowa i Wieliczki bardzo udane. Po Krakowie byli zmuszeni łazić ponad 4h i część w deszczu :-) ale wszyscy zadowoleni. Mieliśmy super przewodniczki.

aniam - super, że z kotem lepiej i że to nic neurologicznego.

Basia - na razie Q musi poczekać. :-)

Powiem Wam, że taka organizacja wyjazdu służbowego dla ponad 20 osób jest męcząca. Musiałam ciągle wszystkiego pilnować, biegać i załatwiać w trakcie kilka spraw. Mimo to jestem z siebie zadowolona, bo udało mi się to całkiem dobrze zorganizować. Dostałam brawa i pochwały od szefostwa i pozostałych uczestników... moja szefowa tylko się martwi, aby szefostwo nie uznało, że skoro tak dobrze nam idzie to można częściej organizować spotkania w Polsce :-p Dzisiaj w końcu zobaczę mojego małego Gnoma bo go od wtorku rano nie widziałam... oj stęskniłam się za moim rozrabiaką.
 
Dzień dobry :-)
Weekend udany :tak: nawet mało lubiana żona kuzyna go nie popsuła swoim gderaniem ;-) za to kuzyna lubimy i to bardzo :-)

Wczoraj spokojna niedziela. J. poszedł na urodziny, ale już myśleliśmy, że nigdzie nie pójdzie bo miał stan podgorączkowy... potem mu przeszło. Więc chyba się tak doczekać nie mógł. Po powrocie skarżył się na ból gardła przy przełykaniu i znowu stan podgorączkowy ale takie 37,3. Psiknęłam tylko do gardła hascoseptem i poszedł spać. W nocy nie gorączkował, rano też ok i tylko to gardło zaczerwienione i bolące. Pisikamy, dostał cholinex junior w domu i jeden do szkoły z prikazem kiedy go ma wziąć i poszedł. To w połowie drogi do szkoły było Mamo brzuch mnie boli... i teraz nie wiem czy symulował czy rzeczywiście... poszedł dostał instrukcje jak się zachować z tym brzuchem i teraz czekam czy mu przejdzie czy zadzwonią ze szkoły żeby go odebrać...

Kici - no organizatorka jesteś super :tak: gratulacje :-)
Zdrówka dla chorujących.
Aniam koty mają 9 żyć ;-) :-p
Kittek :-)
Annaoj... M. na taekwondo ok :-) Biedny strasznie się napalił na biały pas (zazdrości bratu oj zazdrości) ale jeszcze się nie potrafi tak na ćwiczeniach skupić...no i takiej koordynacji brak. Tłumaczę jak mogę że jak będzie długo ćwiczył i się uczył i jak będzie słuchał trenera to w końcu będzie mógł zdawać egzamin na biały pas. Przy czym zaznaczam, że wcale to nie musi być szybko i już ;-) bo on chciałby już teraz :-p Bunt trochę zelżał ale dalej próbuje :-) W przedszkolu znalazła pani przyczynę - kolega który jest z nadpobudliwością ruchową i do tego jest bardzo trudnym dzieckiem. A M. ma 6+ z naśladowania i kopiowania ;-) Został przesadzony do innego stoliczka i się uspokoiło :-) Nawet w piątek "przyniósł" aniołka :tak: :-D a jaki szczęśliwy był :-D

Jutro wreszcie ide do fryzjera bo wrócił z urlopu... uffffff bo już mnie coś brało ;-)
Poza tym jak zwykle intensywny tydzień przede mną... w dodatku A. jedzie na 3 dni do Wa-wki a w piątek do Krakowa...

Dobra idę coś zjeść...
Miłego dnia!
 
reklama
Witam wieczornie.
I znowu tydzień minął nie wiadomo kiedy... Byłyśmy na testach, trochę niepewności, trochę paniki, a potem Natka dostała pieczątkę, stado naklejek, dwa lizaki i była szczęśliwa :-) Robiliśmy podstawowe testy i wyszła nam tylko trawa. Patrząc na okres pylenia, to nawet mi się to zgadza. Zarówno w tym, jak i w zeszłym roku skóra pogarszała jej się w maju i przez całe lato chodziła wysypana. Nasilenia były przy długim pobycie na dworzu. Ja to bardziej ze słońcem kojarzyłam, a tu się okazuje, że przyczyna inna. Na razie więc zyrtec i maść w razie potrzeby, a za kilka miesięcy zrobimy jeszcze testy na alergeny pokarmowe. U laryngologa dreny jeszcze oddalone w czasie. Jedno uszko już super w normie, ale to drugie dalej słabo. Walczymy jeszcze lekami.
Druga gwiazda dla odmiany dostała dziś gorączki i jutro zamiast do lekarza na szczepienie, to po zwolnienie pójdziemy. Szczepienie przekładane już kilka razy, nie miała kiedy się rozchorować... :no:

Aniam, zbieram się do strony na fb. Jest już nawet założona, ale pusta. Jak się w końcu zbiorę, to na pewno zaproszenia roześlę :-)
Annaoj, współczuję kręgosłupa, oby szybko przeszło i już nie wróciło.
Agnieszka, zdrówka dla J.
Basia, fajnie, że nowa pani zaakceptowana. Kciuki trzymam za znalezienie odpowiednich zajęć wyciszających dla Wiktora.
Mamusia, z kombinezonem nie pomogę, bo nie dość ze dziewczyński, to jeszcze Karola w niego wejdzie. Jeden wydatek mniej. Oby Natce uszy się poprawiły i dreny nie były potrzebne. Ja się cieszę, że chociaż jedno u nas zdrowe, to słyszy w miarę normalnie i nie trzeba do niej krzyczeć.

Lecę, bo nagle 22 zrobiła się, a o 6:30 pobudka. Buziaki dla wszystkich.
 
Do góry