reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

dobry.
dzis wielki dzien - jaselka w przedszkolu :-) piekny stroj pastuszka wymyslony (min z kamizelki od garnitury P.) Idziemy z kamera i mam nadz, ze nie zawstydzi sie, jak to on potrafi:zawstydzona/y:

Agnieszka, dobrze ze dacyzja podjeta. glowa bedzie spokojniejsza.

robilismy niedawno dzieciakom wyniki i calkiem przyzwoicie wyszly. Starszak jeszcze przez jakis czas nie bedzie bral hormonow, przynajmniej do nastepnej wizyty, tylko jak go znowu do pobrania krwi zachecic:-( Mlodszy na szczescie nie musi brac wogole. tylko standardowo wsciekam sie, ze musimy chodzic prywatnie, bo na panstwowa wizyte juz nawet nie zapisuja na liste oczekujacych, bo jest komplet do konca 2016:angry: a my nadal te porabane skladki zdrowotne oplacac musimy. normalnie noz sie otwiera:no:

przed nami teraz wazna dazycja dot mozliwosci zmiany miejsca zamieszkania. jest wiele "za" ale tez sporo "przeciw". jak ja nie lubie takich decyzji:crazy:

nie wiem czy przed swietami bede miala jeszcze mozliwosc zajrzenia, wiec przyjmijcie najserdeczniejsze zyczenia od nas, spokojnych swiat zycze i do napisania po nowym roku!
 
reklama
Witam się przedświątecznie...
Ja nie wiem co to jest, że wiecznie nie mam ostatnio na nic czasu :no: Coś czuję w kościach, że już przed świętami się tu nie pojawię, a i do nowego roku pewnie też nie bardzo... Tym bardziej, że dostaliśmy zaproszenie na sylwestra u naszych przyjaciół nad morzem :-)
W związku z tym drogie Forumki
Wam i Waszym najbliższym, życzę abyście te święta przeżyli w wielkim spokoju i miłości, pośród najbliższych. Aby Boża Dziecina obdarzyła Was potrzebnymi łaskami w nadchodzącym nowym roku!
zasniezona_bombka_na_choince.jpg
 
Witajcie!
Mimo , ze mi nie bardzo sa swięta i cała uara po drodze..... ale dla WAS
chciałabym złożyć najpiękniejsze życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne .
Spokojnych , ciepłych, rodzinnych , pełnych uśmiechu i radośc świat życzy EDYTA Z DZIEĆMI
 
Kochane kwietnióweczki!
Życzę Wam zdrowych i rodzinnych świat Bożego Narodzenia dużo ciepła i radości. Sukcesów dużych i małych. Pociechy z dzieci oraz waszych mężczyzn życia i wszystkiego czego sobie kochane zapragniecie.
Kasia z rodziną.
 
Witam Was dziewczyny w Nowym Roku. Wszystkim Wam, życzymy samych radosnych chwil i w pakiecie zdrowia, bo reszta sama przychodzi, jak zdrowie jest. Widzę, że wydajność spadła, wiec wszystkim życzę tez, żeby to się zmieniło. U nas piękne święta za nami, super sylwester z przyjaciółmi tez, a teraz błogie lenistwo przed nami, bo się urlopuję na całego. Szkoda tylko, ze pogoda barowa... ale we Wro to taki standard, żeby zimę zobaczyć, to muszę wyjechać, trzeba się z tym pogodzić.
Chłopaki super. Energia mogliby obdzielić pokaz fajerwerków hehehe. Także bez większych zmian.
Dzisiaj nie popisze, bo z telefonu to jednak nie to samo pisanie, co z kompa. Ale tu wrócę,zabrzmiało jak groźba...
A, która na Hobbicie byla? Jak wrazenia? Może jakiś inny film godny uwagi?
 
reklama
Dzieeeń dooobry :-)a właściwie to dobry wieczór ;-)

Kochane kwietniówki dużo zdrowia i miłości w nowym roku! Tak jak Aniez pisała jak jest zdrowie to reszta jakoś tak łatwiej przychodzi :-)

Szkoda że już po wszystkim ;-) Święta super spokojne, a potem pojechaliśmy do naszych znajomych nad morze na sylwestra... cudnie było ok 28 osób ale impreza rewelacyjna :tak: niestety ze względu na pracę musieliśmy jeszcze 1go stycznia wracać, ale jeśli pojedziemy tam na następnego sylwestra to zostajemy do 6go ;-)
Ja już odliczam dni do wybycia dzieciaków z domu ;-)
M. nauczył się wreszcie wymawiać głoskę "L" tylko trzeba go jeszcze pilnować coby ją wstawiał w miejsce "R". J. pozbybł się kolejnych 2 mleczaków ;-) a my z A. szukamy większej lodówki :-D bo nasza 150 cm jest stanowczo za mała...

Aniez jeszcze nie byłam ale chcemy z A. iść... choć nie wiem kiedy ;-)

Pozdrawiam i do spisania!
 
Do góry