reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Dołączył(a)
9 Styczeń 2009
Postów
7 513
Miasto
Silesia
Wita się pierwsza kwietniówka.Termin wg OM 1 kwietnia.Zapisujcie sie dziewczyny!!:-):-):-) mam nadzieję że bedzie Was dużo.


Ps.Czekam na Was moje dziewczyny !!!(ze staranek)
 
reklama
Wow:szok:
Już dwie staraczki kwietnióweczki są ciężarówkami:-D, Oby nas było jak najwięcej. Ja mam termin na 24 marzec, bardzo fajnie mi się z wami gawędziło i dlatego często na ten wątek będę zaglądać. Poza tym nie wiadomo czy się przypadkiem w kwietniu mój dzidziuś nie urodzi, termin to tylko przecież jest przewidywany:laugh2:
 
Ja na razie jeszcze nieoficjalnie tu zagladam ale mam nadzieje moc sie podpisac pod tematem.gratuluje przyszlym mamusiom.dziewczyny moze podsumujecie wszystko co pamietacie od owulacji?ja zawsze lubie o tym czytac.Pamietacie jeszcze?bo pewnie teraz jest juz to dla was mniej wazne,ale postarajcie sie jak najdokladniej
 
kochane ja też się zapisuję na listę rezerwowych, mam nadzieję, że za 3 dni będę mogła być pełnoprawną kwietniówką :-D póki co wielkie oczekiwanie...
 
No to i ja tu pasuje... Wg moich wyliczen termin 4 kwiecien 2010.

Wczorajszy dzien ktory rozpoczelam od biegu do toalety i sprawdzania testu zaliczam do najpiekniejszych w moim zyciu! Tyle czasu sie staralismy i wreszcie sie udalo! No mam nadzieje, ze mnie test nie wykiwal :zawstydzona/y:
Wszystkim innym oczekujacym jeszcze potwierdzenia : powodzenia dziewczyny!!!!!
 
reklama
Do góry