reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ja dziewczyny miałam okropny wstręt do słodyczy dziś mi przeszło,zjadłam pół pudełka tofifi.W ogole jestem jakaś apatyczna ,nie do życia.

Nowe dziewczyny niedługo dodam was do listy bo dzisiaj juz nie mam siły...

Ellise miło Cię tutaj widzieć:).
 
Wasze posty potwierdzają mnie w fakcie, żebym jednak odpuisciła sobie tą prywatną wizyte i poszła we wrzesniu, wtedy bede miala usg i wszystko bedzie napewno widac - nie wiem jak to wytrzymam .....

Witam nowe kwietnióweczki !!!!!!!
 
Coyote ja tez czekam,juz 6 tydzień dzisiaj,ale poczekam jeszcze conajmniej 2 tygodnie.Chcę juz uslycześ seruszko a nie martwić się czy nie zabiło bo jest jeszcze za wczesnie czy bo coś nie gra.
 
Coyote tak kochana poczekaj sobie jeszcze z 2.5 tygodnia, bo faktycznie w Twoim przypadku moze byc za wczesnie.
Ja ide w przyszlym tygodniu, ale nie wiem w ktory dzien sie umowic.
Ale chyba w piatek.
Mysle, ze powinno juz bic serdusienko.
Pozdrowionka
 
Witajcie:-):-) ja ulekarza byłam wczoraj pani doktor stwierdziła ciaze ale.... macice mam za duza jak na wyliczenia według ostatniej miesiaczki i tu pojawiaja sie 3 mozliwosci , albo ciaza blizniacza, albo starsza niz wynika z wyliczen, albo tak mam bo krotki okres czasu miedzy ciazami okaze sie na usg za dwa tygodnie. a narazie badania krew,mocz i co mnie zaskoczyło badanie na hiv. Czy wy tez dostałyscie skierowanie na to badanie????



 
Ja przed chwilą dzwonilam do lekarza, żeby się umówić na wizytę. Pierwszą wizytę będę miała 4 września i wówczas zrobią mi USG i badania laboratoryjne. Kolejną wizytę, na której po raz pierwszy spotkam się faktycznie z lekarzem będę miała 18 września.
 
a narazie badania krew,mocz i co mnie zaskoczyło badanie na hiv. Czy wy tez dostałyscie skierowanie na to badanie????
Nie wiem jeszcze czy w Stanach robią w ciąży badanie na HIV, ale ja musiałam takie badanie przejść w Meksyku przed ślubem. Tam badania krwi (więcej niż tylko na HIV) są wymagane od wszystkich, którzy chcą się pobrać. Inaczej ślubu nie udzielą.
 
Ech, gniję w łóżku caluteńki dzień. Już mnie nosi...ale jak w stanę, to zaraz chce mi się znów leżeć.
Czy to normalne, że mam ok 37 st temperaturę? Nie wiem czy to z powodu gardła i ucha czy to ciąża na mnie tak wpływa.
Herbatę z cytryną i miodem mam ciągle przy łóżku, nie mogę przełknąć nic co ma temp. niższą od ciepłej herbaty...czyli mocne postanowienie picia wody poszło się nie powiem co :(.
 
reklama
Tym razem kupiłam Clearblue i wyświetliło się "Pregnant" :-)
tez testowalam Clearblue. A potem obfocilam test, bo wynik po 2 dniach znika, a chcialam miec pamiatke :)

Tam badania krwi (więcej niż tylko na HIV) są wymagane od wszystkich, którzy chcą się pobrać. Inaczej ślubu nie udzielą.
No to niezle... i np nie mozesz poslubic kogos kto jest nosicielem hiv? Smiesznie, bo przeciez chyba nie powinni tak dyskryminowac...



Hej Kobitki!!!
Ja dzis wrocilam z pracy i poszlam prosto do lozka. Maz do garow a ja spac, padlam na maxa. Nawet pies chodzil skonsternowany co sie dzieje, a potem polozyl sie obok mnie i czuwal. Odeszly mi jakiekolwiek chceci na cokolwiek.
Dobrze, ze wczoraj przetarlam okna, bo dzis juz by mi sie nie chcialo. Jutro maz zobowiazal sie posprzatac dom, wiec powinno byc ok na wizytacje rodzinki.

I wiecie co...poza bolem w podbrzuszu mi rowniez zanikaja objawy. Piersi bola wieczorem, w nocy i nad ranem, zmiany nastrojow sie skonczyly, zadnych zachcianek jedzeniowych nie bylo i nie ma, mdlosci wogole. W sumie to chyba dobrze, glownie z mdlosciami i zachciankami, ale oczywiscie z drugiej strony wmawiam sobie ze pewnie powinny byc, a ich brak to cos zlego...


Makaronka, trzymaj sie , lez i nie marudz. Tez bym z checia polezala, a do pracy trzeba chodzic :no::no::no:
 
Do góry