reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Sandraha nudności mam, na początku mnie brzuch ciągnął, teraz jest lepiej, nastrój zmienia mi się co 5 minut i szybko zadyszki dostaję idą przykładowo po schodach :szok: masz jakieś objawy? Ja już dzień po czułam, że będę w ciąży :nerd: ja to mam nosa :-p bo tak dziwnie czułam gorąco w brzuchu, a tego nigdy nie miałam :zawstydzona/y: Już myślałam, że jestem sama z moim suwaczkiem ;-)a tu taka niespodzianka :-D
 
reklama
witam serdecznie nowe kwietnioweczki!!

dzis spotkalam wlasciciela firmy na korytarzu a on mnie pyta jak tam moje baby?? ja w szoku (jeszcze mnie zmierzyl z gory na dol jakby sprawdzal czy juz przytylam) skad on moze wiedziec ze jestem w ciazy, potem mu mowie aaa Krysia ma juz 3 lata to nie baby tylko child :-D ale czerwona bylam jak rydz, chyba sie nie uchowam z ta informacja do wrzesnia i w koncu powiem bo bede miala niepotrzebne stresy :nerd:
 
Cześć Mamusie :)
Wróciłam z pracy i wreszcie mam chwile żeby też coś napisać.
Na początek dziękuje Wam za bardzo miłe przyjęcie :tak: Zalogowałam sie dopiero ostatnio bo ciągle nie moge uwierzyć że jestem w ciąży i tak poprostu się udało :-) no i jeszcze nie chciałąm zapeszać, jakby coś poszło nie tak, a wiecie jak to jest niepewnie na początku ciąży... ale już nie mogłam się powstrzymać :-D
Początek był w ogóle śmieszny bo pierwszy test jaki zrobiłam w dniu kiedy niby moglam dostać okres, wyszedł negatywny, co nie powiem spowodowało duży zawód, bo od pierwszego momentu kiedy zdarzył sie nasz mały wielki cud, wiedziałam że sie udało ,bo od już 2 dni później czułam, że coś jest inaczzej.:tak: Kiedy pierwszy test mnie zawiódł, poczekałam jeszcze3 dni i gdy ores sie oczywiscie nie pojawił zrobiłam kolejny test i ten był już pozytywny!!!:-) Wtedy tak jak i Wy dołączyłam do grona najszczęśliwszych na świecie! CHociaż do mojego Mężusia to nadal nie dociera mimo że to już 7 tydzień ;D
Co do dolegliwości to tak jak i was- cyce bolą jak nie wiem, brzuszek czasami troche, poza tym jestem codziennie popoludniami permanentnie wykończona, choć prace mam spokojną, no i jeszcze latam do lazienki co pół godzinki ;-) Mdłości zaczęły mnie męczyć dopiero jakieś 3 dni temu, ale narazie do wytrzymania

Moja pierwsza wizyta ciążowa u gina jest dopiero 26.08 czyli późno dość, ale wcześniej nie dało rady, za to mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i że zobaczę moją fasolkę na USG;-)

Pozdrawiam wasz wszystkie , no i Ilone1985, która jak słusznie zauważyła jest w identycznym momencie jak ja:-D
 
Sandraha nudności mam, na początku mnie brzuch ciągnął, teraz jest lepiej, nastrój zmienia mi się co 5 minut i szybko zadyszki dostaję idą przykładowo po schodach :szok: masz jakieś objawy? Ja już dzień po czułam, że będę w ciąży :nerd: ja to mam nosa :-p bo tak dziwnie czułam gorąco w brzuchu, a tego nigdy nie miałam :zawstydzona/y: Już myślałam, że jestem sama z moim suwaczkiem ;-)a tu taka niespodzianka :-D
ja tez zadyszke dostaje bardzo szybko i przed @ mialam duzo takiego mlecznego sluzu... az sie ze mnie lalo... nastroj tez mi sie zmienia :-):-):-) mdlosci jeszcze nie mam... i mam nadzieje ze nie bede miec... w razie czego juz kupilam sobie herbatke imbirowa... no i czasami mam tak ze jadlabym jak opetana a czasami samym patrzeniem sie ,,najadam'' i nic prawie nie jem...
 
Witajcie:-):-):-) cos ostatnio dopadły mnie mdłosci poranne i ogolne lenistwo niestety nie moge sobie na nie pozwolic bo tu jeszcze córcia sie placze :-):-):-) ale jak tylko tatus wróci z pracy to przejmie kontrole nad nasza pociecha a ja zalegne na kanapie z arbuzem:tak::tak::tak:. Miłego dnia dziewczynki ja ide odespac bo w nocy obudziła nas burza:no::no:



 
Witam porankowo i niestety deszczowo, od rana leje a mnie chyba przez tą pogodę głowa boli, albo przez ciśnienie, bo dziś mam znowu wysokie :-(

Witam nowe kwietnióweczki!!!!! Ciekawe ile w efekcie końcowym bedzie kwietniowych dzieciaczków? Zapowiada się nie mało :-) A ciekawe ile bedzie wielkanocnych zajączków ( swieta w przyszłym roku wypadają 4-5 kwietnia :-)

Ilona, witaj w klubie, ja też mam całą twarz wysypaną :-( Uroki ciaży :-)
 
Witam Was Mamusie:-)!
Właśnie wczoraj dowiedziałam się, że drugi raz zostanę mamusią :) Mój termin to 06.kwietnia 2010. Udało nam się w dzieisątym cyklu starań. Moje jedyne jak narazie objawy to ciągnięcie w podbrzuszu i bolące sutki, oby tak dalej.
 
Ella1 i Ilona1985! Ja jestem w ciąży równo z wami!! Ale super!! Fajnie mieć takie doborowe towarzystwo! :-)
Ilona, pisałaś, że idziesz do ginekologa w piątek. Ja też! Zapisałam się prywatnie, bo chcę zobaczyć moją fasolkę na usg i mam parę pytań do lekarza. To już będzie koniec 7 tyg. więc myślę, że dzidziuś będzie już dość "duży" :tak:.
Wizyte w ramach NFZ mam dopiero 28.08. Wtedy ponoć zważą mnie, zmierzą i dostanę skierowanie na różne badania krwi.
Ale mimo wszystko dzisiaj rano poszłam do prywatnego laboratorium i zrobiłam badanie krwi na: toksoplasmozę, WR (kiłę) i żółtaczkę typu B. W piątek będę miała wyniki.

ticker.php
 
reklama
Do góry