reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witam Kwietnioweczki 2010:-) przepraszam ze sie wtrace ale jak czytam wasz watek to przypominam sobie jak dokladnie rok temu zaszlam w ciaze i jakie bylo pierwsze spojrzenie na mojego 2,5 centymetrowego szkraba, cudowne uczucie:tak::tak:mile wspomnienia wracaja:-) teraz moj synek ma juz 3,5 miesiaca, zobaczycie jak to szybko zleci:happy2::happy2: pozdrawiam was wszystkie i serdecznie gratuluje;-)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamusiom!!!!!
Jak tam samopoczucie? Mam nadzieję, że dobre.Mnie nie mdli z rana, w ogóle, choć to dziwne bo z reguły ciąża słynie z porannych nudności., no nie?

WESOŁA24,słuchaj,bardzo ci współczuję z powodu ostatnich 5 koszmarnych dni....Ja też przechodziłam przez ciężki okres.To było zupełnie na początku, w 3 tc.Miałam wtedy niesamowite bóle podbrzusza, które mnie dosłownie paraliżowały.Pojechałam na pogotowie a tam lekarka mi oznajmiła, że to może być ciąża pozamaciczna.Ale się wtedy stresowałam...Na dodatek czekała mnie duża seria poboru krwi, co w moim przypadku doprowadza do omdleń.No cóż, obyło się bez nich,na szczęście, choć swoje przeżyłam...Na drugi dzień były wyniki na poziom hormonów, bo jak wiesz, jak spadają to oznacza tylko jedno...
No nic, było w porządku ale bóle miałam ciągle, codziennie wieczorem przez 10min.
Co się okazało, prawdopodobnie nie miało to nic do czynienia z macicą , tylko moim syst.trawiennym, bo jak wiadomo- ciąża go spowalnia.
Teraz biorę lekkie leki i jest juz ok.
No widzicie dziewczyny, każda może reagować inaczej na ten Stan Błogosławiony.
Życzę wam wszystkim dużo wytrwałości , jak najmniej problemików związ. z samopoczuciem i dużo ,dużo szczęścia na myśl o przyszłych Perełkach!
 
aanuusiaa moj pecherzyk 11mm,ale nic wiecej nie widac tylko sam pęcherzyk doszukuje się tam chociaż kropeczki malutkiej,ale niestety nic nie widać,gin powiedziala mi, że to ok 4 tydzien tak samo ja Ty czekam do kolejnej wizyty,którą mam 25.08.Ciagle nie mam jakichs wiekszych dolegliwosci tylko czasem mnie ściska w dole brzucha poza tym nic,ale może to za wcześnie
 
bosiaczek23 to duzy Twój pęcherzyk mój tylko ma 6mm i troszke się tym martwię:/ Ale lekarz powiedział że dobrze się rozwija i że 22 najprawdopodobniej będzie juz widać zarodek z serduszkiem:) i będzie to jużcoś około 6tydz i 6dni, mnie też czasami ściska w brzuszku a tak troszke czasami mdło ale rzadko. Niech nasze maluszki rosna zdrowo:)
 
Witajcie:-) dzisiaj doszłam do wniosku że jedyne czym sie przejmuje to coreczka i fasolka,jutro pierwszy raz zobacze fasolke mam nadzieje ze cos bedzie widac:tak::tak::tak:. trzymajcie sie dziewczynki nie warto sie martwic na zapas. DUZO BUZIAKÓW DLA WAS




 
Nie martw się. Ginekolodzy często tak podchodządo bardzo wczesnej ciąży. Ja w poprzedniej miałam dokładnie tak samo. W piątym tygodniu posżłam i babka mówi : jeszcze nie ma sie co cieszyć bo taka mała ciąża to się może w każdej chwili skonczyć. No i się nie skończyła a ja zmieniłam lekarza, potem wszystko było ok...aż do pewnego momentu, ale to już zupełnie inna historia i nie bedę pisać. Lekarze czasem coś palną, dla nich to chleb powszedni a mamusia przeżywa wszystko 3X bardziej. Za 2 tyg bedzie już serduszko. Pozdrówki
 
reklama
Do góry