reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

No to dzis skonczylam wspolprace z tutejszym uniwersytetem.
Studenci dostalio egzaminy do napisania, ja je musze jutro sprawdzic...
No i prawie do lez mnie doprowadzili. Nie spodziewalam sie tego. Dali mi prezent dla Konstancji: taki przemily, puchaty kocyk (w sam raz do przykrycia w lozeczku albo wozku) i genialne przescieradelka flanelowe.
Kochani sa.
No i oczywiscie najslodsze slowa, ze jestem najlepszym profesorem z jakim mieli dotychczas do czynienia. Ha ha, oplacilo sie opowiadac dykteryjki z roznych zakamarkow swiata.


Poza tym dzien jest paskudny - wieje i deszcz pada i zimno okropnie sie zrobilo.

Za pare godzin ide na baby shower, ktory uzadza mi kolezanka. Wyjde z torbami pelnymi niebieskich rzeczy, bo wszyscy mysleli, ze bedzie Konstanty. A tu niespodzianka - dziurawiec zamiast obszczymurka ;)
 
reklama
NPoza tym dzien jest paskudny - wieje i deszcz pada i zimno okropnie sie zrobilo
jak to zimno? w Maksyku?:szok::szok::szok: A tak serio, to witam w klubie zlej pogody - u mnie tez pada i wieje i znowu pada i znowu wieje i tak juz od jakiegos czasu, a to dopiero poczatek zimy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a jesli moge wiedziec, to czego Ty nauczasz na tym uniwerku? Fajni Ci Twoi studenci, a niebieskimi ubrankami sie nie przejmuj, Corcia na pewno sie nie obrazi, jak ubierzesz ja w cos niebieskiego:laugh2:

Powiem Wam Dziewczyny, ze dzis mialam super dzionek (nie liczac tego, ze sie uczyc musialam), bo jak lazelam sobie w wannie, to Malenstwo zaczelo sie ruszac i to tak mocno, ze az mi brzuch podskakiwal:szok: Sz nie mogl umierzyc ze takie male stworzonko moze takie rzeczy robic (on jeszcze nie czul tych ruchow, bo do tej pory co reke przylozyl do brzuszka, to Lobuz maly przestawal sie wiercic), a ja malo nie poplakalam, ze Moje Dzieciatko juz takie duze i takie silne:-) Jak to mowia, czasami naprawde niewiele do szczescie potrzeba :tak:
 
Dzień dobry dziewczyny widzę że dzisiaj cisza:-)

Zieona maupa super że masz takich studentów no i tyle komplementów:-D
Mam nadzieję że baby shower udany,myślałam że tylko u nas jest
taki zwyczaj że niebieskie ciuszki dla chłopca a rózowe dla
dziewczynki;-)
Jeszcze jedno mój M wczoraj cały wieczór śmiał się z tego
'dziurawca' i 'obszczymurka':-D

aga 2010 to masz małego akrobate albo boksera:-) zobaczysz jeszcze co takie
dzieciątko potrafi wyprawiać w brzuszku:tak:

Życzę spokojnej miłej niedzieli:-):-):-):-):-)
 
Paulka90 Na kiedy doładnie masz termin, bo tak zerknęłam i jakoś mój suwaczek podaje tak jak Twój :tak:
A tak poza tym to ja bym się nie bała kupować przez internet. Znajdziesz taniej niż w sklepie a poza tym obowiązują te same zasady, można zwrócić, masz gwarancję tak samo jak w "normalnym" sklepie...ale jak tam zadecydujesz :-)
 
AAAA jedno pytanko.. któraś wczoraj zdaje się pisała, że ją bolą żebra, z prawej strony(nie chcę juz szukać kto to pisał), ja od jakiegos tygodnia mam to samo...
To jest jakiś koszmar, pomaga mi leżenie, ale czasem nie mogę sobie znaleźć pozycji, ciągle boli...wprawdzie czuję się i wyglądam jakbym była przynajmniej w jakimś 8 miesiącu (choć to dopiero 5). Sama nie wiem czy mi tak moje dziewuchy dokuczają? czy co? ma ktoś jakąś radę na taki ból(nie mogę zbytnio ćwiczyć,bo pani dr kazała mi się oszczędzać ze względu na to że mam bliźniaki, więc nie wiem co mogę zrobić)?
POmóżcie mi prosze

A w środe idę do mojej Pani dr i pewnie znów będziemy oglądac dzidzie :-) Mąż chodzi ze mną za każdym razem i widzę jak to przeżywa... Cieszę się bardzo, że jest przy mnie...
Całuję Was wszystkie Kochane
i miłej niedzieli życzę
 
Hej Dziewczyny
Przy niedzieli, zresztą u mnie bardzo słonecznej, chciałam się pożalić, że zostałam sama z Gabrielkiem na 3 caluśkie dni :( gryyy ;/.
Przede mną stos książek, bo magisterke pisać wypada ;/.

Coraz częściej śnia mi się obrazki z porodu, nie zawsze są to fajne sny ;/.
Te całe sny to pewnie efekt nowego wątku spitalno-porodowego u nas :).
 
reklama
Do góry