reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam się nadal w ciąży, choć od rana mam mocne bóle, ale na razie nieregularne, więc czekam na rozwój sytuacji;-)

Widzę, że wybieracie się na badania... powodzenia życzę:tak: ja też miałam jechać na KTG, ale okazało się, że są zapisy, więc muszę najpierw zadzwonić...
Co do baranów, to ja mam jednego i wystarczy... teraz mam nadzieję, że będzie byczek:-D

Ja na razie siedzę i wyszukuje info dotyczących zbliżających się objawów porodu... przede wszystkim czekam aż mi wody odejdą:-p:laugh2:
 
Meldujemy się w domciu:-):-)
U nas póki na razie poza obolałymi cycochami wszystko super.
Zosia jest słodziutka, grzeczna, nic tylko śpi i je (mogłaby się tylko z takim zapałem nie przesysać i trochę mamę oszczędzić:-p).
Pierwsza nocka udana, mała budziła się co trzy godzinki na jedzenie
Ola zareagowała super, buja siostrzyczkę w wózku, śpiewa kołysanki, wpatruje się w nią, całuje, głaszcze. Także na razie sielanka.

Teraz Olusia w przedszkolu, Zosiaczek najedzony śpi, tatuś biega po urzędach.

Wszystkim nierozpakowanym życzę cierpliwości
 
Witam po tygodniu przerwy. We wtorek popołudniu poszłam do szpitala a w środę rano już miałam CC, bo okazało się, że rozchodzi się poprzedni szew. Także 14-04-2010 o godz. 9.50 z wagą 3650g i 56 cm długości urodziła się Anielka. Pozdrawiamy serdecznie i gratulujemy wszystkim Nowonarodzonym oraz ich Mamom i Tatom :-)
 
witamy sie słonecznie. malenki przytulony do mamy wiec moge pisac.
beti -no to zycze by akcja sie rozkreciła na dobre... i nastepne malenstwo dołaczy do nas.
magda - witaj w domku , super ze wszystko u Was dobrze, mozesz byc dumna ze swojej starszej pociechy. a co do twego porodu ..no no szybciutki. u nas tatus wczoraj biegał i dzis po urzedach.
kamisia- jeszcze troszke i Ty utulisz swojego Antosia.
a teraz uciekam na inne watki
 
Zielona -u mnie cała okolica wie ze Alicja nie znosi kąpieli i przebierania:baffled: bosze drze sie jakby ją ze skóry darli:szok: dlatego też między jednym cycem a drugim przewijam jej tyłek -to ją skutecznie wybudza...

Teraz jest po dłuższym ssaniu i leży z tatusiem -czytają bajkę hehe:-)

Noc mieliśmy ciężką (koniec sielanki?) -co mała poszła do łóżeczka to ryk:-( ale poprzytulała się i zasypiała na tyle twardo żeby w łóżeczku w końcu wylądować;-)
 
reklama
Maonka u nas też był duży problem z wysuszoną skórą. Kąpiemy ją w Oilatum, ale do każdej kąpieli dodajemy łyżeczkę oliwy z oliwek - wysuszona skóra zniknęła. Może spróbuj tej metody, nam bardzo pomogła.

Też słyszałam o tej metodzie. Będę musiała zakupić oliwkę z oliwek. Na razie smaruję małą po kąpieli zwykłą oliwką i w ciągu dnia kremem z oliatum
 
Do góry