reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Wiem co czujesz. Ja od tej ksiazki nie moglam sie oderwc i w jedna noc przeczytalam, a pozniej rozpaczalam ze juz sie skonczyla...
To samo mialam z Samotnoscia w sieci. Jak juz udalo mi sie przebrnac przez poczatek, to nie moglam sie oderwac, a pozniej nie chcialam czytac zeby sie nie skonczyla...

Gdyby Polka spala 24 na dobe tez juz bym skonczyla :-D
A Samotnosc tez pochlonelam migiem. Za to totalnie rozczarowalam sie filmem, choc i Cielecka i Chyre uwielbiam. Okroili tak, ze gdybym ksiazki nie czytala chyba nie zajarzylabym o co w nim chodzi....
 
reklama
Wiem co czujesz. Ja od tej ksiazki nie moglam sie oderwc i w jedna noc przeczytalam, a pozniej rozpaczalam ze juz sie skonczyla...
To samo mialam z Samotnoscia w sieci. Jak juz udalo mi sie przebrnac przez poczatek, to nie moglam sie oderwac, a pozniej nie chcialam czytac zeby sie nie skonczyla...

ja tez tak z samotnoscia mialam...ok to wysylam Ci adres i poporosze te co wyzej wymienilam, wezmę tez tę co katik czyta...i jeszcze jakie tam polecasz;-)
 
Gdyby Polka spala 24 na dobe tez juz bym skonczyla :-D
A Samotnosc tez pochlonelam migiem. Za to totalnie rozczarowalam sie filmem, choc i Cielecka i Chyre uwielbiam. Okroili tak, ze gdybym ksiazki nie czytala chyba nie zajarzylabym o co w nim chodzi....


Mnie czasy filmu juz nie dosiegnely. pewnie juz w Meksyku bylam.
Natomiast rozczarowaniem dla mnie byla ekranizacja Zony podroznika... Niby mozna obejrzec, ale po co?
 
Ok moje kochane...ja spadam, bo nie wiem kiedy ten mój pierduśnik się obudzi na cycka. Trza się choc troszkę wyspac;-)


D*O*B*R*A*N*O*C
 
Nie było mnie, bo awaria kompa. A przybyłam tylko napisać,z ę dziś Michaś kończy 4 miesiące. I do siadania sie rwie. Jaka u Was pogoda - u nas w kratkę. Jak dzieci Wasze ją znoszą?
 
reklama
Do góry