reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

niestety, jak nie maszsprawdzonej knajpy to czasem można sienaciąć
No współczuję zatrucia bardzo:(

Tabasia..wyslij menża do apteki niech kupi w aerozolu propolis i te żółte strepsilsy...mówię ci..to nie jest drogie a teraz ratuj sieczym możesz. Ja miałam takie nawracajace bóle, z jednego migdała na drugi i non stop w ciazy cierpiałam, i potem też i w końcu przeszło.
Spróbuj.
 
reklama
Kerna kochana ja propolisu tu nie dostane :( ale strepsilsy owszem tylko sie boje. I tak juz wzielam panadol. Troche gardlo puscilo... ide sie napic syropu z cebuli. Wylecze sie w domu!! Musze!!!
 
kerna pieprzone kfc ostatni raz wylądowało w moich dłoniach

Tabasia a płukałaś szalwią?????? mi to pomogło bo miałam ostre zapalenie, a w przychodni panie mi pędzlowały tylną ściane gardła wacikiem z solą fizjologiczną, jak coś to bioparox jest bezpieczny w ciąży

nadzieja wow nieźle u Ciebie, mój wychowawczy kończy się w październiku ale nie zamierzam wracać

Szaj mój kurczak prawdopodobnie był niedosmazony i oto skutki :(
 
Doliores no tak!! Juz wiem czego m mi zapomnial kupic ;) wysle go do polskiego sklepu mam nadzieje ze dostanie... dzieki za przypomnienie!!
 
nie ma sprawy ;-)
ja nie mam "czystej szałwi" tylko taka mieszanke do płukania - mieta tam jest, goździki itp. niech powie tylko, że dla kobiety w ciąży i tyle :)
 
Dziekuje Dziewczynki!!:)

Ciut mi lepiej po tym panadolu aczkolwiek mam wyrzuty ze wzielam... no nic mam nadzieje ze dzidziusiowi nie zaszkodzi. W koncu tylu lekarzy pozwala brac paracetamol.
W zeszlym roku wzielam 6 antybiotykow,glownie na zatoki. Oczywiscie nie pomogly i to byl przelom w moim zyciu. Nigdy wiecej!! Teraz stawiam na naturalne metody takie jak czosnek na przyklad. Ostatnio tez mi chcieli anty przepisac ale odmowilam.

Doliores to nie malujesz dzis co? Ten melon faktycznie delikatny strasznie wyszedl. Ciekawe czy bedzie kontrast z zielonym :)
 
reklama
Bardzo ladnie Doliores :)

Nadzieja ja czasem sie napije ale ogolnie przez mdlosci ochoty nie mam.

Lei welcome back ;)

Mi juz sie pogarsza na noc... :(
 
Do góry