reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Generalnie nie ale najwidoczniej mój prv kot przestał mi ufać. A nawet jakbym przed ciąża jadła to teraz wszystko co pachnie mięchem mnie odrzuca
 
reklama
Asia dbaj o siebie!

Mnie złapał głód, zjadlam kilka wafli kukurydzianych i mnie mdli, juz wolałam byc głodna!!!:angry:

Do tego film który baaardzo chciałam zobaczyć "Gwiazd naszych wina" okazał sie nie zachwycać :no:

Ogolnie marudze...

Bede niedelikatna ale jednak spytam bo w oczy nie miałam nigdy okazji...dziewczyny z nadwaga, jak mozna sie doprowadzić do takiego stanu, ze ma sie 30kg nadwagi? Nie potrafię tego pojąć...:confused: Nie chce nikogo urazić tylko nie rozumiem jak..?
 
Ostatnia edycja:
Lei ano mozna, najpierw sie mowi ze sie 90 nie przekroczy, a po roku czy dwoch ma sie ponad 100. U mnie nadwaga jest rodzinna, co nie jest wytlumaczeniem. Ja na stres odreagowywuje jedzeniem ... . I uwierz mi ze nieraz chec jedzenia jest silniejsza niz wszystko inne ... .
Wczesniej bylam w klasie sportowej , do tej pory lubie Sport, ale nie zawsze mam mozliwosc ...( pracuje 12h / 5 dni w tygodniu i do tego chore dziecko- Terminy na rehabilitacje).
Schudnac nie jest trudno, ale utrzymac wage to gorzej ... , no ale nie poddaje sie , po ciazy bede dalej walczyc :-).
Jak mala pojdzie do przedszkola - 15.9 , to zaczne znowu z Nordic Walking :-)
I masz prawo tego nie rozumiec :-)
 
Cześć dziewczyny!
Podczytuje Was cały czas ale nie mam siły odpisywac jak bede na L4 to bede pisac regularnie.
Lei z boku łatwo sie mówi, zgadzam sie z Kariną schudnąc jest łatwo gorzej utrzymać tą wage w dłuzszym okresie czasu .Sama mam z 7 kg nadwagi i z tym nie moge sobie poradzic hehe bo co schudne to zaraz mi wraca.Teraz sie bardzo boje o wage ,moim marzeniem jest przytyc tylko z 10-15 kg ale to pewnie nierealne w 1 ciązy przytyłam ponad 20 i niewiem jak??No nic ide gotować zupe przed pracą no i czekam z niecierpliwoscią na jutrzejszą wizyte u gina po 19 sie tu zamelduje z wiesciami.
Pozdrawiam i zycze miłęgo dnia!!:-)
 
Hej witam z rana

Lei ja mam problem z nerkami zatrzymuje wode w organizmie szybko chudne zas w ciazy w 7 mc przytylam 8kg i w 8 mc 8kg i w 9 jeszcze z 2! Uwierz z reka na ser u nie jadlam za dwoje a odrzucilo mnie od slodyczy woda w organizmie stanela dowodem jest to ze 5 kg podczas porodu i 10kg spadlo w tydzien w szpitalu... teraz z nerkami nic nie zrobia po ciazy musze brac leki moczopedne i pic ziolka. Teraz z 10 kg mam juz na plusie lekarze gadaja by sie nie przejmowac ze zgubie. Wiem ze mi sie uda i wole biegac i chodzi na silownie a bardzo polecam bodyspace chodzenie lub bieganie na bierzni w komorze daje rewelacyjne efekty!

Mdli mnie z rana piersi mniej bolla za to kregoslup odpadnie mi zaraz tak boli wrr
Iewczyny te o biora duphaston ile placicie za opakowanie tbl? Lekafz mi gadal ze 45 zl kosztujejedno opakowanie a w mojej aptece zaplacilam 23 zl
 
Witam się porannie :-). Ja niestety też z tych z nadprogramowymi kilogramami, chociaż sama nie wiem, ile ichnmam :-S. Wagi nie chce widzieć na oczy! Podejrzewam, że ważę ok 90 kg ale przy wzroście 180cm, wiec dramatu chyba nie ma...Aż się boje pomyśleć, ile jeszcze teraz utyje...

Miałam mieć wizytę jutro, ale wyczailam termin do mojego gina na dziś na 10 wiec się przepisalam. Denerwuje się strasznie, to być albo nie być dosłownie :-(.
 
Lei ano mozna, najpierw sie mowi ze sie 90 nie przekroczy, a po roku czy dwoch ma sie ponad 100. U mnie nadwaga jest rodzinna, co nie jest wytlumaczeniem. Ja na stres odreagowywuje jedzeniem ... . I uwierz mi ze nieraz chec jedzenia jest silniejsza niz wszystko inne ... .
Wczesniej bylam w klasie sportowej , do tej pory lubie Sport, ale nie zawsze mam mozliwosc ...( pracuje 12h / 5 dni w tygodniu i do tego chore dziecko- Terminy na rehabilitacje).
Schudnac nie jest trudno, ale utrzymac wage to gorzej ... , no ale nie poddaje sie , po ciazy bede dalej walczyc :-).
Jak mala pojdzie do przedszkola - 15.9 , to zaczne znowu z Nordic Walking :-)
I masz prawo tego nie rozumiec :-)
Naprawdę wspolczuje,moja mama była zawsze baaardzo szczupła,jako 25 ,26,27latka wazyla 45 kg sielanka skończyła się po ciąży,pamiętam mamę wiecznie próbująca się odchudzic,mnóstwo kaset VHS z ćwiczeń z Cindy itd ;) bezskutecznie,nie była mega otyla ale taka pani przy kości...i nawet chorujących na raka 7 lat gdzie wiekszosc chudnie,ona miała pecha ze puchla od sterydów i była ogromna.... Ja tez szybko tyje, ale mega się pilnuje.jak zaczynam ważyć nieco więcej robię krótką dietę żeby wrócić do wagi z która czuje się dovrze ,niektórzy mówią ze to bez sensu,ze odbieramsobie cala przyjemność z życia...ja myślę odwrotnie,źle się czuje od wagi ok.68-69 kg,mam 172cm jak waga mi spadnie to jestem szczęśliwa,nie bylabym wcale szczęśliwa ważąc powyżej 70kg i mialabym wyrzuty sumienia z kazdymbranym kesem :)

Witam się porannie :-). Ja niestety też z tych z nadprogramowymi kilogramami, chociaż sama nie wiem, ile ichnmam :-S. Wagi nie chce widzieć na oczy! Podejrzewam, że ważę ok 90 kg ale przy wzroście 180cm, wiec dramatu chyba nie ma...Aż się boje pomyśleć, ile jeszcze teraz utyje...

Miałam mieć wizytę jutro, ale wyczailam termin do mojego gina na dziś na 10 wiec się przepisalam. Denerwuje się strasznie, to być albo nie być dosłownie :-(.
Powodzonka,będzie dobrze!! Pisz od razu jak wrocisz
Ja wizyte mam za tydzień,ale co mi z tej wizyty jeśli nie mam USG!!!choć i tak się boje ze mi powie np.ze za mała macica w badaniu albo cos...
 
hej dziewczyny, tutaj jestem nowa ;) w poniedziałek na teście były 2 kreseczki (nawet dwa testy zrobione bo nie wierzyłam), wizyta u lekarza w piątek, bo jak do mojej gin poszłam w poniedziałek od razu to powiedziała mi że gratuluje prawdopodobnie to 4tydz ale ona ciąży nie prowadzi i mam iść sobie gdzie indziej. tez miałyście problem z dostaniem się do lekarza? bo mi w 3 miejscach zaproponowali termin na koniec października? masakra. ogólnie to sikam co chwile i nie mogę spać, czuję się taka poddenerwowana od środka. a co u Was? który tydzień jakie objawy? jak się czujecie? :) pozdrawiam Was wszystkie
 
hej dziewczyny
ale mam podły nastrój :wściekła/y:
w nocy nie spałam 2.5 godziny, miałam taką zgage , że dramat nic nie pomagało z domowych sposobów a tabletki już dawno przestyały działać. tylko ranigast max by mnie wspomógl a tego nie wolno..

babydust co to za lekarz? :confused: wyprawkę tez Ci będzie kompletował ? :p:-D
Karina ahaaaaaaaa tylko uważaj na siebie :sorry2:

asia a może to L4 byłoby lepsze? ściemnij, że masz zapalenie jajników :p dla ciekawskich . trzymam kciuki

Myla hahahahahahahahhaha ;-) tylko bez nerwów ;-)

Szaj trzymam kciuki :-)

Lei mnie też zaczyna mdlić dosłownie po wszystkim, najpierw szybko zjadam a potem umieram :(

anham hej, ja się zapisałam jeszcze zanim test wyszedł :p :p
 
reklama
Myla, Doliores - dzięki wielkie, odezwę się, jak coś będę wiedziała :-).

Asia - faktycznie, pomysł z zapaleniem jajników nie jest glupi, a myślę, że nawet trochę wypoczynku Ci dobrze zrobi.

Anham - witaj!:-) koniec października raczej jest niemożliwy, zapewne będziesz miała termin na maj ;-). Ja od razu trafiłam na bardzo dobrego lekarza w Luxmedzie i żadnemu innemu bym nas juz nie powierzyla. Poczytaj o polecanych ginekologach z Twojej okolicy, umów wizytę i do dzieła!:-)

Lei - tez tego nie rozumiałam, a jestem niestety na jak najlepszej drodze do otyłości...dopiero po ciąży będę mogła pomyśleć o jakimś względnym doprowadzeniu się do stanu używalności...
 
Do góry