reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ale nie mam jak nadrobić. Po urlopie byłam cały dzień w pracy. A dziś znów miałam plamienie więc pojechałam do szpitala. Ale serduszko bije i wszystko jest dobrze.
 
reklama
Myla jesteś hardcorem! Ten Twój Arek to ma z Toba dobrze :tak:

Ja dzis w ramach lepszego samopoczucia ugotowałam pomidorowa i upiekłam szarlotkę z budyniem mniaam!

Juz sie nie moge doczekać poniedziałku bo jakaś poschizowalam chodzę, ze serduszko nie bije....:-(
 
Ostatnia edycja:
Mila80- to Ty młoda dupa :-)
A z tego co sie orientuje, dzieci mozna w spacerówce od 6 miecha wsadzać :-)

Aylin- patrzalam na eBay I nic nie widzialam, ale mam czas jeszcze :-)

Ann - co do kotów to mi było ciezko je odzwyczaić od spania tam gdzie nie trzeba ( gdzie miejsce dzidzi ) , w wyrku nadal śpią , zwłaszcza kotka ... , jak bylam w pierwszej ciazy to strasznie mnie pilnowała i kładła sie koło brzucha, nawet sie o niego ocierała. Do dziecka niechca zbyt podchodzić, ale jak przyjdą to sa kochane :-)
Ja tez kotkę wyganiam a ona zawsze uparcie wraca lol.

Olusia i jak , lepiej sie czujesz?

Lei - nie gadaj bzdur, napewno wszystko ok jest ... A poniedziałek juz niedługo :-)

Ja znowu z pecherzem cos mam , moze jutro wpadnę do kliniki, raz jest lepiej raz gorzej ... Ale nie tragicznie bo juz bym jechała ....
 
Karina współczuje..kiedys czesto miałam problemy, wystarczyło, ze sie przeszłam boso po zimnej podłodze...:/

Wazne żebyś duzo pila.
 
Karina34 Pobolewa mnie brzuch, mam skurcze nog, mdlosci i wymioty, pluca wypluwam..pol dnia w wc.. juz sama woda i herbata latam do wc..mimo ze biore czopki, bo tabletek to nie bardzo widze.. dzis znow mnie przegonilo.. praktycznie malo jem bo nie jestem wstanie.. dzwiga mi sie do gory..
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
nie mam juz sil, padnieta jestem itp.. no ale przejdzie mi.. odnosnie pecherza boli cie przy oddawaniu moczu?

To ponarzekałam sobie...:-(WYBACZCIE ZE SMUCE NA FORUM....:-(

Mila80- mlodziutka jestes
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
 
Karina, pamiętaj, ze przesada te moze byc niezdrowa. Konsultowalas to z lekarzem?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia jakie to narzekanie? Wal śmiało co i jak , jak nie tu to gdzie? :-)

Nie, nie boli mnie przy oddawaniu moczu, wtedy juz dawno bym do lekarza leciała.., robiłam testy domowe ( takie paski na cukier, bakterie w jednym) i mi wyszły bakterie, a tak to czuje ze cos nie tak z pecherzem ...

Lei posta ci zjadło - znam to skądś lol
 
Do góry