reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam się po weekendzie!
Jak zwykle Was podczytuje, ale odpisać nie mam czasu, jak wszyscy w domu, to się dezorganizuję .
U nas ok, chociaż jestem trochę przeziębiona, gardło mi głównie dokucza. Ale dziś już lepiej.
Mały ma mieć jutro pierwsze szczepienie, mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.
Tabasia - kiedy lecisz?
Doli - nam ortopeda mówił, że wszystkie nosidełka dla takich maluchów są do bani...

wczoraj roczny synek mojej siostry ciotecznej wypadł z roweru razem z fotelikiem! Na szczęście skonczyło sie tylko na zadrapaniach, ale nie chcę myśleć, co przeżywali rodzice...
Dobra, spadam, bo Mały marudzi, trzeba sobie pogadać :-)
 
reklama
Anniaa dzięki
Nam Ren krem z aventu pomógł faktycznie ale w sobotę moi chłopcy spacerowali z małą i nie osłonili przed słońcem . Jak to zobaczyłam myślami , że zemdleje . Cały policzek od słońca znowu okropny . W domu szybko nałożyłam krochmal ( woda z mąka ziemniaczana ) i tak na zmianę z tym kremem dzis znowu jest super. Czyli u małej zachodzi jakaś reakcja cos jem plus słonce . Dlatego tylko twarz i dekolt .
 
Matik no u nas też tylko buzia i dekold teraz. Teraz wasz krem wypróbuję bo szpitalna próbka nam się właśnie kończy.

Mały śpi a właściwie spał bo się już kręci, no wzioł smoka. Straszne ssadło mu się ostatnio włączyło. Od 2 dni praktycznie wisi na mnie.

Doli a z tydzień temu też sobie tak produkcje rozkręcił że nie dał rady z 1 zjeść a potem z dnia na dzień jak się dosiedł to cyce jakby puste flaki się zrobiły teraz już trochę więcej mają znowu.

Któraś pisała że jej dziecko się hipnotyzuje brązowym mój też - brązowa poduszka była de best i jeszcze czerwona lampka nocna na białym tle szafy, no hipnoza totalna :-D
Rany strona mi się zawiesiła jak emotikon chciałam postawić.

Lecę oprasuję zanim mały się obudzi.
 
Doli masakra z tym facetem... Dla dorosłych taki widok straszny a co by dla dziecka było... Właśnie wczoraj widziałam gdzieś artykuł o jakims wypadku rodziny autem ale to nie w Polsce gdzie ojciec zginął, a policjant odwracal uwagę małej córeczki która jedyna bez szwanku wyszła z wypadku żeby tylko nie widziała ojca który zginąl...

Matik mi polozna mowila ze przy skazie to ta reakcja nasila się właśnie pod wpływen słońca, albo dotyku skóry do czegoś

A ja ostatnio trochę truskawek zjadlam i jednak nie dla mnie bo mala policzki wysypane...

Moja wczoraj się o 12. W nocy zbudzila, dziś o 3. kurcze mam nadzieję ze to chwilowe, tak ladnie spala w nocy... Ale za to rano o 7. Zjadła odłożyłam ja i żeśmy do 10. Spały jeszcze :D

Tabasia spokojnej podróży :)
 
Dobry :)

Babydust no tak to juz jest z tymi ciuszkami i złą pogodą :( znam ten ból ..

Aylin mam nadzieje ze wyniki beda dobre ...
Oddział porodowy elegancki :)

Tabasia udanej podróży :)

Duzo dziewczyn nie ma od dłuższego czasu :(
Myla, Joanna , Scharmota ... I ??? Kogo jeszcze ... Mam nadzieje ze u nich wszystko ok ...

Ja bylam dzis u lekarza w sprawie pobranej krwi po kleszczu i okazało sie ze juz wczesniej mialam kontakt z borelioza ...

Po tym kleszczu mam przyjść 15.7 na drugie pobranie krwi ... No koment [emoji15]
 
reklama
o masz Karina :( to znaczy ze masz jakies przeciwciala czy co ?

moj malz byl na antybiotyku jeszcze po tym ugryzieniu przez kota i kleszcz mu tez wlazl i nie wiem czy ten antybiotyk to dobrze ze mial czy gorzej bo oslabil organizm :/
 
Do góry