reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dzieki Anulka :) dziewczyny ida leb w leb :D
Z kupkami nie ma problemu. Ale zauwazylam ze troche pieniste :/ moze od kataru?
Z tym karmieniem to u nas tez roznie bywa. Zjadla o 2 a przed 5 juz plakala i jedyne co uspokoilo to butelka. Ale wypila 40ml i o 8 rano juz normalnie czyli 150ml. Nie wiem :/
 
reklama
Powiem Ci ze u nas te kupy tez są różne. Nieraz słyszę jak robi kupę to tak jakby ją czyscilo. A zaglądam a tam rzadka ale bez przesady. Tylko ze moja tez ma katar notorycznie co rano
 
U mnie jak u Pat jedzenie kąpiel jedzenie bo na głoda to ciężko z kąpaniem. Woda wyciąga, zawsze mówili hahaha.

Aneczka dobrze wiedzieć że sie z dziecka księżna robi.
 
U mnie to też roznie, czasem mala jak zje po 18. To już trzymam ja do 20. Kąpiel jesc i spac, a czasem jak mi inaczej godz karmien wyjdą jak dziś np to dałam jej wpół do 20. Poczekam z godzinę kąpiel i i tak też zje, zwykle po kapaniu i tak mi zjada z dwóch cycków. Jakby zapasy na noc robiła :D a z tym zaśnięciem potem to roznie jest, zależy ile w dzień spala i ile przed kapaniem już aktywna, czasem było tak ze zjadła beknac i spac a czasem zje poleze z pół godz albo godz, jeszcze zje i dopiero zasypia

Aneczka kupiłam dziś to mleko sojowe z biedronki i nie jest takie źle w smaku ;) myslalam ze to coś gorszego :p he he

Doli współczuję... Obys w nocy mogla odpocząć.
A i tak jak piszą dziewczyny, nie tłumacz się nikomu, to wasza sprawa i wasza decyzja a inni powinni ja uszanować

A moja tez czasem w tv patrzy ale staram się ja odwracac, bo nie wiem właśnie jak te obrazy migajace mogą na nią wpływać
 
Ostatnia edycja:
Hehe
 

Załączniki

  • 1435341555669.jpg
    1435341555669.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 42
hehe Doli dobre.

Widze że nie tylko u mnie Meksyk dzisiaj..
Mojej się coś dzisiaj poprzestawiało i tak od godziny 11.oo z cycka w ogóle jeść nie chciała. Ok 14.00 zjadła 150ml mojego odciągniętego, później ok 17.00 pociumkała z piersi 5 min i ryk... widziałam że głodna a jeść nie chciała... :baffled: Później kąpiel, butla 120ml znowu mojego odciągniętego i do wyra no i ryk.. dopiero usnęła. Nie wiem co jej się porobiło. Jak nie będzie chciała jeść z cycka to będę miała problem z laktacją a wtedy to będzie duży problem bo ona nie chce mm jeść więc ogólnie dzisiaj mam doła.
Jestem sfrustrowana bo widzę że dziecko głodne a w żaden sposób pomóc jej nie mogę.. ech...

ps Doli nie tłumacz się nikomu, podejmij decyzję i dopiero poinformuj zainteresowanych.
 
A wiece że moja cały czas była kładziona raz na jednym boku raz na drugim a teraz chyba jej sie nie podoba bo jak położe na boku to za chwile już na pleckach leży i sie boje ze sie zachłyśnie jak jej sie uleje.

Kuklaki moja tylko i wylacznie na pleckach. Nigdy nie lezala na boczku a czesto ulewa i nigdy nie bylo problemu :) ale rozumiem Twoje obawy.

Doli jedz. Jak tylko jest taka mozliwosc a z tego co widze to warunki dobre zapewniaja to bym sie nie zastanawiala :) zawsze mozesz wrocic ;)

Karina biedna ta Twoja niunia :( mam nadzieje ze jednak sie wszystko unormuje...

Na razie tyle. Mnie dalej napier.... :( opuchniete na maksa,szwy zaczynaja ciagnac :/
 
reklama
Do góry