reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A ok , no w zasadzie tak masz racje
Ja idę bi mam ubezpieczenie za które mące wiec badania wszelkie mam jakby za darmo a testy musiałabym kupować wiec mi sie nie opłaca :(
 
reklama
Malena poki @ ni mo jest nadzieja :D nie myslalas zeby zrobic czulszy test??

powiem szczerze, że nadzieję właśnie mam :-) testów nienawidzę, ale jutro planuję iść do gina, więc już się wstrzymam z wszelkimi testami.

Dziewczyny, powiedzcie mi czy gdyby nie testy bądź beta to czy wiedziałybyście o swoich ciążach po jakiś objawach?? w sensie czy je macie w tak wczesnej ciąży w jakiej jesteście??
 
Ostatnia edycja:
Matik jak masz za darmo to pewnie ze idz :)

Malena ja chce Cie widziec na kwietniowkach ze mna!!!! :D
Z objawow to zapalenie tam na dole,wieksze cycki hehe,lekkie pobolewanie podbrzusza. Ale to moje objawy. Moze byc za wczesnie zeby cos czuc. Zalezy od kobiety. Ale glownie z testow sie dowiedzialam.
Kurcze ja bym nie wytrzymala tak dlugo.
 
jak bym mogla to pewnie juz dawno na becie bym byla jakos dobry przyrost bety w ciazy z synem bardzo pozytywnie mnie nastawil
a teraz tylko testy z bladymi krechami na 3 dni przed terminem @ nie sa wystarczajace
dobrze ze piersi ciagle pobolewaja bo inaczej cienko bym siebie widziala
do gina umowiona jestem na wtorek/sroda w przyszlym tyg mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze do tego czasu hehe i pozniej zreszta tez


malena po mierzeniu tempki widzialam spadek w 6dpo - tak jak w ciazy z synem i mialam nadzieje ze to implantacyjny dolek , do tego od ok 3-4 dpo mialam taki mleczny sluz tez charakterystyczny z poprzednich ciaz kilka dni pozniej zaczely pobolewac mnie piersi - ale myslalam ze to od duphastonu ale pozniej pojawila sie tez i zgaga i pobolewanie w podbrzuszu i niestety w krzyzu a to mi sie przed @ nie zdazalo :)
 
Ostatnia edycja:
No to i ja dolaczam do Was dziewczyny. Wczoraj zrobilam test i wyszly 2 kreski. Wg kalkulatora termin mam na 7.04. A z objawow to bolace piersi tak jak przy pierwszej ciazy. Dlatego zrobilam test bo okres teoretycznie mialby byc jutro.
 
No ja z objawów to specyficzny ból jajników od ok owulacjii krzyża , ból piersi z zewnętrznej ich strony , czasami zgaga czego nigdy nie miewam , czasem mdłości i oczywiście podwyższona temp cały czas po dziś dzień ale od dziś już koniec mierzenia bo i po co
 
Matik jak masz za darmo to pewnie ze idz :)

Malena ja chce Cie widziec na kwietniowkach ze mna!!!! :D
Z objawow to zapalenie tam na dole,wieksze cycki hehe,lekkie pobolewanie podbrzusza. Ale to moje objawy. Moze byc za wczesnie zeby cos czuc. Zalezy od kobiety. Ale glownie z testow sie dowiedzialam.
Kurcze ja bym nie wytrzymala tak dlugo.

heheheheh :-D dzięki za zaproszenie :-D postaram się skorzystać ;-);-);-);-);-) bo baaaardzo bym tego chciała :tak:
 
reklama
Do góry