reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
masakra ja mam dzisiaj jakiegos mega głodomora a WY o bigosach, tostach tu piszecie....
a ja do 20 w pracy ...
a obiecałam sobie ze po 19stej nie bede jadla - nio ale dzis nie dam rady musze zjesc jakas pyszna kolacyjke :)
 
Jaga, wspolczuje! Zdrowka dla synka!
Wracam z pracy, musialam zostac 2 h dluzej, ale...
Mimo to sie ciesze, bo to jeden z ostatnich razy ze musze jechac do biura. Od jutra zaczynam prace w domu :-)
Ale zeby nie bylo tak super kolorowo to wynika to z tego ze przyplatalo mi sie zapalenir rozsciegna podeszwowego w stopie. Zaczelo sie pare dni przed slubem, nie moglam chodzic, dowiedzialam sie o ciazy wiec nie moglam leczyc. W trakcie podróży poslubnej sie uspokoilo. Ale teraz powrocilo, ledwo chodze i jedyna recepta to jak najmniej chodzic. Trzymajcie kciuki zeby to sie cofnelo, bo moze byc nieciekawie jak bede ciezsza.
 
Vesunna współczuje :no:

Ja mam w obu rękach od lutego zapalenie ścięgien. Zaczęło sie od lewej ręki. Tzw kciuk matki, fachowo zespół De Quervaina, pieszczotliwie przeze mnie zwany dekurwianem :-D:-D zaczęłam nosic ortezy, jedna, druga i jeszcze inna. Jak przestałam karmić to dostałam zastrzyk z kortyzonu, cud miód. W międzyczasie od przeciążenia drugiej ręki zrobiło mi sie to samo ze ścięgnem od małego palca w prawej ręce. I co znow orteza (w dwóch wyglądam jak niedoszły samobójca...) zastrzyk z kortyzonu, ktory nie pomógł, masaże ktore nie pomogły, prądy, zero poprawy. I tak żyje z tym i czekam na dzien kiedy przestanie bolec. Najgorsze jak kciuk sie zablokuje (włókna sztywnieją i nie ślizgają sie po kości) ból niesamowity i nic nie mozna zrobic póki nie kliknie spowrotem :no: Aha bo kciuk sie odezwał z momentem zajścia w ciąże i zastrzyku mi nie wolno !!
 
Ostatnia edycja:
Vesunna trzymam kciuki, mam nadzieje ze szybko minie
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif


A ja nie przepadam za bigosem zbytnio.... wole strogonow :tak:
 
reklama
masakra ja mam dzisiaj jakiegos mega głodomora a WY o bigosach, tostach tu piszecie....
a ja do 20 w pracy ...
a obiecałam sobie ze po 19stej nie bede jadla - nio ale dzis nie dam rady musze zjesc jakas pyszna kolacyjke :)

wpadaj po drodze do mnie :) mam rosół :) tosty też ci zrobie. a i martyna dzis sobie parówki zazyczyła wiec rózniez dysponuje.

A ja zeżarlam własnie pół buły ze sliwką i zagryzlam mango.....

dziękuje za miłe przyjecie :tak:

aylin :-)

jak widać po suwaczkach nie jest to moja pierwsza ciąża , mam już w domu jednego łobuza - Wiktora z czerwca 2012 , mam również na koncie jedna stratę :-( dlatego też ta ciąża jest dużo bardziej stresująca :-( puki co wszystko idzie w dobrym kierunku :tak: tym razem również dużo gorzej z samopoczuciem , ale mam nadzieje ,że niedługo się poprawi :tak: w związku z powyższym obecnie już na l4 :tak:

aha, no i jestem z okolic grodu Kraka i w słusznym wieku tzw. chrystusowym :-)

tak czekałam czy tu dołączysz czy nie :)


Jaga to bardzo słabo z tymi zastrzykami, antybiotykami itp. Wiecie ja naprawde nie lubię tych chemicznych wspomagaczy choć wiem, że czasem bez nich sie nie obejdzie.
Przeczytajcie proszę ten art: Raport Klennera czyli czego nikt nie wie o witaminie C | Akademia Witalności
Nie jestem w stanie sprawdzić czy to wszystko prawda, ale od zeszłego roku cała rodzinka zakupiła mega puszkę witaminy c w proszku i codziennie dawkujemy, a w okresie takim jak ten szczególnie.

Hej Kifsi Ty też czytaj :)
czytałam. juz kiedyś. I zastanawiam sie gdzie mozna zakupic witamine c lewoskrętną
 
Do góry