reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

wy o jedzeniu a ja dalej z apetytem tak srednio :(
otwieram lodowke i na nic nie mam ochoty, chodze po sklepie i nie wiem co mam kupic bo nie chce mi sie jesc :( nawet w knajpie ostatnio wyladowalam , przejrzalam menu i ............wyszlam :(
caly dzien na zwyklych kanapkkach i kawie zbozowej lub mleku :( surowki ble, miesko ble , zupy ble , owoce ble :crazy:


moja szwagierka jest w ciazy i ma termin na koniec maja :) nasze najmlodsze bedzie mialo sie z kim bawic :)
 
reklama
A ja sie znow owocami obzarlam. Potem mnie w nocy wzdęcia rozsadzają..nie wiem czemu mam wieczorem taki smak na owoce, melony i ananasa :sorry: jeszcze jogurt wciągnęłam z sosem malinowym :sorry:

Mloda juz spi. Złote dziecko. Polecam Wam uczenie dziecka od początku usypiania i spania samemu. Uwielbiam to. Kładę do łóżka i spi. I tak od początku. To samo drzemki. Wiadomo trzeba chwile powalczyć na początku ale dla tych efektów warto sie przemęczyć!

Padam na buzie po dzisiejszym dniu. Zakupy, sprzatanie, dźwiganie tego klocka. Najgorsze jest wyciąganie z auta wozka. Jak tylko bede miała wolna kasę (moze na roczek cos dostanie) to kupuje najlżejsza i najlepsza spacerówkę Babyzen Yoyo. Mam juz dosyć wyciągania/wkładania naszego wozka, to wręcz pobad moje siły!! :(
 
Ostatnia edycja:
Marlea to bedziesz 3 :-)
W końcu jakas dziewucha musi byc lol. Listę zamykam lol

Raczej nie z mężem lol :)


Karina ja dzis miałam mega orgazm we śnie :-D uwielbiam to, szczegolnie z jakimiś przystojnymi nieznajomymi choc i o mężu zdarza mi sie mocno śnić :-D

Lei no to mamy podobne doświadczenia lol to chyba ten niemiecki klimat lol haha :)


Haha Wy to szalone jesteście ! Na publicznym pisza a później mąż wejdzie i się zdziwi !:D

Pat a Ty myślisz ze oni sie przyznają do ich sprośnych snów i mysli ? Lol haha

Vesunna zdrówka dla stopy :) , tez mislam latem problemy ze chodzić nie mogłam, teraz juz jest ok. Dostałam specjalne wkładki do butów ...
 
Lei bidulko wspolczuje, to chyba ciezko ci co robic?

Babydast to ....jowo tak na nic nie miec ochoty.

Ja zrobilam salatke makaronowa na kolacje i sie objadlam
 
Karina ja w poprzedniej ciazy miałam wiecej orgazmów niż przez całe zycie :-D juz sie martwiłam, ze cos ze mną nie tak. Czekałam tylko aż maz z pracy wróci albo i nie hahahaha :-D

Czekam aż sie pranie wysuszy i ide spać :sorry:
 
Uuuu straciłaś:)

Lei ja tez mam fazę na owoce :)

Baby - rozumiem twój brak chęci na cokolwiek. U mnie to samo za wyjątkiem owoców
reszta jest blereeeee


Hmmm a za czym ta kolejka i lista kolejkowa?
 
Aylin - na ciuszek dla dziewczynki z Niemiec ale musi byc dziewczynka !!! MAM nadzieje ze u kazdej z nas bedzie ;) Ciuszek ciuszkiem przeboleje ;) ale zebys Karina wykrakała ;)
 
reklama
Wlaśnie odkryłam, że mogę podziękować za wpis i go polubić. Na komórce tego nie mam, ale teraz na laptopie pisze :) Ale mam opóźniony zapłon

Lei - współczuje! przy małym dziecku i oagarnianiu całego domu to musi być strasznie upierdilwe i bolące

Karina - ja w międzyczasie słyszałam już 3 różne diagnozy i kupowałam 2 rodzaje wkładek i nic nie pomogło. ale ide jeszcze 30 października do polecanego ortopedy i może się okaże, że jest jakiś ratunek :)
 
Do góry