reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

hej

Katka dzięki tak, dzisiaj jeszcze tylko zakupy przedszkolne, oby zdazyło mi to wyschnąć przed jutrem :/ :/ jaką sukinie wybrałaś?

Karina jak dzisiaj ?

Iza bez komentarza... :( :( to jest straszne..

witam resztę...
 
reklama
Dzień dobry :-)

Nie nadążam z Wami ;-)

Dziewczyny, jak dzisiaj się czujecie? Jak plamienia? Uspokoiło się?

Ja na teściów narzekać nie mogę, jest ok ;-)

Współczuję Wam mdłości, mnie na szczęście nie męczą za bardzo...

Byłam w pt na wizycie, u nas wszystko dobrze, Junior ładnie rośnie, ma już 2,28 cm :-)

Dobrego dnia :-)
 
A ja sobie czytam o moim przypadku zajścia w ciąże i śmiać mi się chce jak ludzie ufają hormonom (ja tez tak ufałam :-D)
nie pisałam Wam wcześniej o moim przypadku... Było tak iż pękła nam prezerwatywa co zobaczylismy po fakcie więc kolejnego dnia umówiłam się do lekarza po tabletke escapelle no i ją zażyłam...minał termin spodziewanej @ tydzien pozniej dostałam ale jak się pozniej okazalo to było chwilowe plamienie, kolejnego dnia zrobiłam test i wyszedł pozytywny, nastepnego dnia zadzwonilam do lekarza co da mi tabletke ale on stwierdzil że na bank w ciązy nie jestem, ze po tabletce mogł wyjsc wynik fałszywie dodatni...ale moge dla spokoju pojechac do szpitala na test z krwi. Więc tak jak już zaczelam cieszyc sie i przyswajac wpadke tak mnie Pan lekarz wyprowadzil, pojechałam do szpitala, po 2 godzinach odebrałam bete=481 także ciąża!!! Jak zadzwonilam do doktorka z wynikiem to zamilkl :-D
A jak czytam na jakims forum komentarze "ja wzielam i zaszlam" na to odpowiedzi: "hahaha nie wiem jak" "może pomyliłas z witamina c" "nie slyszałam o przypadku zeby escapelle nie zadziałało" to mnie trzesie :-D
 
hej dziewczyny :blink:

Jak samopoczucie? U mnie dzisiaj jako tako Pomijajac mdlosci i niechec do jedzenia :baffled: Ale zmuszamy sie bo jesc trzeba.

Dziewczyny bierzecie jakies witaminy (z kwasem foliowym) czy sam kwas foliowy??? Ja zakupilam jakies witaminy i teraz zglupialam bo wyczytalam gdzies tu na forum, ze witaminy moga zaszkodzic na paczatku ciazy i ze lepiej brac sama kwas foliowy. Co myslicie??? Ja zawsze bralam witaminy a teraz juz nie wiem....

Angelika my tez dzieki temu mieszkaniu z wieloma osobami zaoszczedzilismy troche pieniedzy co w Polsce bylo by nierealne. I jestem baaaardzo zadowolona, ze w koncu jestesmy "na swoim" . Kredyt i dlugi kiedys sie splaci. Wiem, ze w Londynie mieszkania duzo drozsze ale pewnie i zarobki troche wieksze. A Wy jak byscie wynajmowali sami to chyba moglibyscie starac sie o housing. Moja szwagierka wynajmuje maly domek i dostaje 180funtow miesiecznie a dla nich to duzo :) Wszyscy mysla ze Polacy w anglii zarabiaja kokosy, wyludzaja benefity, nie pracuja i zyja jak paczki w masle ale tak kolorowo nie jest Nie mowie o wszystkich oczywiscie. Ale jesli jest jakas pomoc od panstwa to czemu z niej nie skorzystac :)
 
Ilek no my płacimy 600 funtów za sam pokój czyli pół mojej wypłaty. A będziemy składać teraz papiery na dofinansowanie albo mieszkanie socjalne. No wcale tu łatwo nie jest. Ja pracuje po 50 lub 60 parę godzin tyg cały czas na nogach. Jestem baristka .i kokosow nie zarabiam... A o benefity wcale tak łatwo nie jest. Zresztą duża część ludzi nie rozumie ze jak pracujesz za granicą to też musisz płacić rachunki i jeść. Im się wydaje że jak zarobisz tysiąc funtów to ty jstes bogata bo przecież to jest 5 tysięcy złotych.... Szok

Ja narazie biorę sam kwas foliowy.
Myla ni ciekawa twoja historia. Nie wiem jak działają tabletki po bo nigdy nie brałam... Ale jak widać nawet lekarz się zdziwił. :)
 
Coraz czesciej słychać że te tabletki nie działają...5 dni temu moja znajoma urodziła zdrowa córkę, która tez nie poddała się tabletce po. Ja zaszlam teraz w ciążę biorąc anty...fakt faktem ze nie bralam ich co do godziny ale tabletek nie zapominalam...chyba tak miało być i nic tylko się cieszyć :p najwyraźniej niektóre maluchy maja wole życia i nie straszne im hormony :D

Myla ja tez nie mam dostępu do zamkniętego ;)
 
Hej dziewczyny :)
Ja czuję się super nic nie boli nic nie ciągnie mdłości nie mam tylko... jakiś katar mnie powoli atakuje.

A co do witamin to ja biorę Femibion natal 1 jest do 12 tyg ciąży a potem bierze się natal 2 od 13 tygodnia. Brałam te witaminy z Antkiem i było ok sam gin mi je polecił.

Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty :-)

A z tą Anglią to wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Niby kasa większa ale i też koszty utrzymania inne i nie ma co tak przeliczać.
 
A mnie mdli ciagle...wczoraj wymiotowalam ok 22! Bleh!

Dzis sie nie ruszam z łóżka!

Nie wiem gdzie jest to zamknięte forum...? :(
 
Ostatnia edycja:
No starajcie sie starajcie Zawsze bedzie cos lzej U nas moj maz zarabia tyle co Ty i pracuje w hurtowni w (zamrazarce jak ja to mowie bo jest -26st C) i tez ma ciezko i ciagle choruje ale do pracy trzeba chodzic. A ja pracowalam zanim zaszlam w druga ciaze i teraz mialam zamiar szukac pracy a tu surprise znowu ;) Angelika no to faktycznie jesli chodzi o Londyn to kokosow nie zarabiasz Tym bardziej, ze za sam pokoj placisz 600 funtow I jestem w szoku bo w Birmingham mozna wynajac caly dom za 600 :szok: Moze, po prostu przeniescie sie do Birmingham Bedzie taniej i jeszcze spotkamy sie na pyszna kawusie, ktora przygotujesz Ty :-D
 
reklama
Witam sie i ja :)

Mnie jeszcze gardlo pobolewa... ale jutro juz musze sie zebrac do pracy :(
Mdlosci mam nadal. Juz wyczekuje drugiego trymestru co by sie skonczyly.

Dygotka kuruj sie. Mam nadzieje ze chorobsko sie nie rozwinie.

Co do zycia za granica duzo osob wlasnie mysli ze czlowiek "sra" kasa. Nie powiem standard mojego zycia jest o niebo lepszy ale sa tez duze wydatki. Ja za samo przedszkole place 750euro miesiecznie!!! A gdzie kredyt i inne oplaty? Uwazam ze wystarcza na godne zycie ale na pieniadzach nie spie :))
 
Do góry