reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Cześć dziewczyny trochę się nie odzywałam ale czytałam w miarę na bierząco:-) wróciłam do pracy i trochę ciężko, ale nie najgorzej oby do 10.09 :-) do najbliższej wizyty:-)
Chciałam nawiązać do wątku cukru.
Dla ciężarnej norma na czczo jest do 90 a po godzinie do 120
Dla nie ciężarnych jest co dwie godziny
Ale w ciąży trzeba mierzyć w chwili największego stężenia cukru czyli po godzinie... ja niestety od dwóch tyg już się kuje ale to nic
 
No cud jak widać moja pani średnio doinformowana była. Ale nic to. Zobaczymy jak teraz będzie. Chyba będę musiała odgrzebać glukometr
 
Natasza sam glukometr nic mi nie da. Paski mi się przeterminowaly wiec i tak musze sie wybrac do lekarza.
A poduszka nazywa się kojec matherhood. Patrzyłam ze teraz jest jeszcze jakaś wersja Premium ja mam ta zwykla. Nie wiem czym ta druga sie różni oprócz pokrowca.
 
Iza - a już myślałam, że jestem sama z tym zapachem papierosów! Ani ja ani mąż nie palimy, a wszędzie czuje ten smród :-(.

Nie pisałam, ale podczytywalam Was przez weekend, mam nadzieję, że z tą cukrzyca u wszystkich się unormuje...
 
Iza, Szaj mam to samo. A jak jemy na mieście i ktoś jara...uciekam :baffled: Ja jestem zdołowana bo pod nami mieszka para starszych Turków, którzy jaraja na potegę, w domu i otwierają okna i wszystko leci do nas :angry: I tak sobie biernie palimy juz od roku. Ja chce sie przeprowadzić a maz twierdzi, ze nie mamy kasy bo znowu malowanie, meble, byc może cała kuchnie trzeba będzie robic...bo tu wynajmują bez kuchni w większości. My mamy 52 metry i dwa pokoje, duzy i sypialnia z mała i potem drugim dzieciątkiem. Buu :-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, tyle naskrobałyście, że nie jestem w stanie nadążyć...więc zamelduję się tylko, a jak już będę na l4 to dołączę do grona stałych bywalczyń :-) Mam nadzieję, że nastąpi to już w tym tygodniu:tak:
Trzymajcie się cieplutko!
 
reklama
hej
u mnie remont dobiegl końca, teraz tylko dodatki i będzie zrobione, mały dziś 1 raz w nowym przedszkolu, nie ukrywam, że jestem zestresowana.....
kasia super, że z malestwem ok :-)))

Myla , Pat widać dzidziuś bardzo chce byc na świecie z Wami :-))

ilek ja biorę vitaminer prenatal , kwasy dha od 2 trymestru będę brać bo teraz nie są potrzebne

Angelika niestety ale na androida nie znalazłam nic, bo szukałam, same kiepskie aplikacje które nie mają wszystkiego czego szukałam ;/

Iza jak jak czuje papierosy to mam odruch wymiotny. dzisiaj prawie puściłam pawia, bo jedno dziecko w p-kolu wytrarło smarka w rękaw.. -_-

witam resztę :-)
 
Do góry