reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ach tak, zapomniałam, że Ty na emigracji i tam zupełnie inaczej do tego podchodzą.
Dziewczynki, nie wyśmiejcie mnie proszę - jak mam wstawić suwaczek? już go sobie nawet zrobiłam i mam ten cały kod, ale nie wiem, gdzie to wstawić. z góry dzięki.
 
reklama
Bede niedelikatna ale jednak spytam bo w oczy nie miałam nigdy okazji...dziewczyny z nadwaga, jak mozna sie doprowadzić do takiego stanu, ze ma sie 30kg nadwagi? Nie potrafię tego pojąć...:confused: Nie chce nikogo urazić tylko nie rozumiem jak..?

no cuż - ja nigdy nie wazyłam mało. Co nie znaczy ze byłam gruba. odkąd mam 171 cm wazyłam najmniej 68 kg. I nosiłam rozmiar 38 - to tak porównywalnie. Całe zycie rower po 30 km, 2 x w tygodniu po 3 h taniec. w sezonie dodatkowo występy. I wcle ie jem az tak duzo aby tyć - a mimo wszystko do 78 i tak doszłam. Potem jakoś poszło do 84 i z ta waga zaczynalam pierwsza ciąże. I ciąże z ta wagą skonczyłam (tydzien po porodzie tyle wazyłam) ale przytyłam podczas karmienia piersią. Nie wiem jakim cudem -m chodziłam na siłownie, i aquaaerobic. No i teraz na tych 91 stoje....

Iewczyny te o biora duphaston ile placicie za opakowanie tbl? Lekafz mi gadal ze 45 zl kosztujejedno opakowanie a w mojej aptece zaplacilam 23 zl
Popatrz na sieć aptek słoneczna
http://www.apteka-sloneczna.pl/
maja najniższe ceny.
MOje tabletki antykoncepcyjne wszedzie kosztuja około 29 zł a u nich 9.90


hej dziewczyny, tutaj jestem nowa ;) w poniedziałek na teście były 2 kreseczki (nawet dwa testy zrobione bo nie wierzyłam), wizyta u lekarza w piątek, bo jak do mojej gin poszłam w poniedziałek od razu to powiedziała mi że gratuluje prawdopodobnie to 4tydz ale ona ciąży nie prowadzi i mam iść sobie gdzie indziej. tez miałyście problem z dostaniem się do lekarza? bo mi w 3 miejscach zaproponowali termin na koniec października? masakra. ogólnie to sikam co chwile i nie mogę spać, czuję się taka poddenerwowana od środka. a co u Was? który tydzień jakie objawy? jak się czujecie? :) pozdrawiam Was wszystkie

też miałam pierwszy termin wizyty na 15 października (zreszta dalej mam ta date wpisaną). Lekki szturm na gabinet i przyjęli w sierpniu jeszcze


Witam wszystkie. Udało się i dziś o 10.30 mam wizytę u lekarza :) zobaczymy co lekarz powie :) rewelacji się nie spodZiewam ... Ale jestem podekscytowana.

Karina a gdzie pracujesz? Ja jestem barista i mija najdluSza zmiana ma 15 godzin plus godzina przerwy bezpłatnej. Tyle e cały czas na nogach i trochę się martwię czy to dobre dla dzidzi tym bardziej że od soboty do wtorku mam same zmiany po 13 lub 14 godzin. Na szczęście w środę rozpoczynam urlop tylko tydzień Ale zawsze to jakiś czas na relaks

Wczoraj rozmawiałam z szefową powiedziała ze nie mam się ci martwić no zostaje. Tak więc kontrakt ktory podpisałam automatycznie z dniem 9 września staje się umowa na czas nieokreślony :) jestem spokojniejsza. Ale o ciąży i tak powiem dopiero po urlopie. :)

gratuluje :) umowy
a co do tego ze za długo na nogach - nie pracujesz od wczoraj wiec organizm przyzwyczajony do tego. W późniejszych miesiącach kg moga dawać sie we znaki ale teraz za wczesnie
 
Cześć dziewczyny
Dzis mam wolne w pracy więc mam chwile czasu na poczytanie i poklikanie:-)
Asiatipl uważaj na siebie i na maluszka, to l4 to nie zło konieczne...

Pisałyscie o kg, Ja w pierwszej ciąży przytyłam 39 kg, jednak pół roku po porodzie odzyskałam swoje wymarzone 58 kg, w drugiej ciąży przybyło mi 46 kg i problemy z tarczycą i tak zaczęła się walka z dietami, ćwiczeniami itp. Co schudłam dychę, wracało piętnaście i tak przez kilka lat. Rok temu poddałam się i jak niektórzy stwierdzą poszłam na łatwiznę, poddałam się operacji zmniejszenia żołądka. I z moich 111 kg zostało mnie 75 na chwile obecną.Ciąża pokrzyżowała mi dalsze plany w utracie wagi, ale po będę martwić się dalej...:tak:

Wczoraj odebrałam wynik tsh i przeraziłam się. Wyszedł 0,00 i był powtarzany dwukrotnie. Powiedzcie co o tym sądzić? Dziś co prawda mam wizytę u gin, a jutro u endo, ale już schizuję. Dzisiaj trzeci dzień nie biorę euthyroxu z tego wszystkiego:baffled:
 
Znowu wrypalo mi post!!!!!

U mnie już po wizycie... I tak jak się sspodziewalam szału nie był pani pomagała mi podbrzusze popytala trochę i kazała wybrać szpital. I teraz muszę czekać żeby oni się ze mną skontaktowali prawdopodobnie koło 10 tyg czyli u mnie gdzieś za 3 tyg. :) wtedy dostanę swoją położną i założą kartę ciąży .
widzę ze u ciebie podobnie jak u mnie czyli wszystko "na spokojnie"z ta różnica ze ja w Pl

ach tak, zapomniałam, że Ty na emigracji i tam zupełnie inaczej do tego podchodzą.
Dziewczynki, nie wyśmiejcie mnie proszę - jak mam wstawić suwaczek? już go sobie nawet zrobiłam i mam ten cały kod, ale nie wiem, gdzie to wstawić. z góry dzięki.
W profilu masz edutuj sygnaturę i w miejsce do wpisania tekstu wklejasz pierwszy kod z suwaczka i zatwierdzasz Tadam :)
A ja czekam na wyniki wczorajszego cukru
 
Jeee moje wyniki doszły - 3 dzien dzwonie i dzis połozna zapytała czym sie tak martwie - powiedziałam ze chce wynik cukru poznac bo cukrzyce miałam w poprzedniej ciązy. No wiec jak doszły to oddzwoniła. Mam wynik na czczo 92. Wiec wg rozporzadzenia tego rocznego na granicy. Ale mam czekać do 24 na wizyte u lekarza i zobaczymy co on postanowi
 
masakra jak piździ
normalnie listopad we wrześniu ...
zaraz idę po małego do p-kola, a tak mi się nie chce :/ :/
w dodatku objawy ciążowe nasilają się-cycki chyba dalej rosną..ileż można????


dygotka hej, duży synek :-)

aneczka hej, suwaczek dajesz w twoim profilu w sygnaturce

Tabasia może lepiej jak będziesz wcześniej ?

angelika czyli wszystko ok ?? no to dobrze

niuńka hej, nie wiem zupełnie co taki wynik oznacza???:confused:
 
reklama
Doliores ciaza na mozg mi sie rzuca :))

27.09 z om bedzie 12t3d a jakbym brala pod uwage owu to 13t3d wiec luuuuuz :)
Obliczylam to jeszcze raz bo mi spokoju nie dawalo :))

Sorry ze tak po lebkach pisze ale nadaje z pracy....

Mdli mnie....ratunku!!!!!
 
Do góry